Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik fajta különlegesebb szárított gomba illik a csiperkés gombakrémleveshez? fórum

Melyik fajta különlegesebb szárított gomba illik a csiperkés gombakrémleveshez? (tudásbázis kérdés)


8. Epresturmix (válaszként erre: 5. - B4b1d52444)
2017. nov. 26. 09:55
Nem kell bele sok. :) Nekem személy szerint ez a gomba a kedvencem. Tejfölös, krumplis, vargányalevest szoktam csinálni. Hogyazmilyensiteni. :)
2017. nov. 26. 09:10
Köszi a tippeket. Szerintem vargányát fogok használni ízesítésnek. Mindenképp különlegesebbet szeretnék majd a hétvégére. De lehet hogy veszek másik fajtát is ismerkedni XD
2017. nov. 26. 07:41
A szegfugombat szeretem a legjobban.
5. b4b1d52444 (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2017. nov. 26. 07:36
Csak vargányából nagyon tömény lenne. Fehér- és barna csiperkéből csinálnám, és ízfokozó hatásként tennék bele rókagombát vagy vargányát.
2017. nov. 26. 07:13

Csiperke legyen az alapja, és a telítettebb ízhatás céljából a vargányából tegyél bele keveset.

(Előtte folyó víz alatt megmosod a szárított vargányát, aztán langyos vízben áztatod. Amikor puha, az áztató vízzel a többihez adod, megfőzöd stb.)

Csak és kizárólag vargányából egyrészt baromira drága, másrészt baromira tömény.

2017. nov. 26. 06:06
Én a csiperkét kihagynám és vargányából készíteném.
2017. nov. 26. 05:15
Ismeri valaki a gombákat? Itt a linkben található szárított gombák közül melyik illik a csiperkés gombakrémleveshez? [link]
2017. nov. 26. 05:13
Melyik fajta különlegesebb szárított gomba illik a csiperkés gombakrémleveshez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook