Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik esetben jár a plusz pont? fórum

Melyik esetben jár a plusz pont? (tudásbázis kérdés)

2014. febr. 8. 11:34
Az emeltért a pluszpont pedig mindentől függetlenül jár, ha eléred az x%-ot.. talàn 45%, de nem esküdnék meg rá.
2014. febr. 8. 11:32

Ha a kötelező természettudományos tantárgyra gondolsz, ahol az utolsó két év évvégi jegyét kell írni, az bármi lehet, fizika, biosz, földrajz, kémia.. nem.kell egyeznie az érettségi tantárgyaddal. És itt nincs középszint/ emelt, itt csak a jegy van.

Az emelt érettségit az érettségire jelentkezős papíron kell feltüntetni, az e-felvételin csak a szándékot jelezheted. A papírt az ofődnek kell intéznie. :)

2014. febr. 8. 10:40
között*
2014. febr. 8. 10:40
csak akkor jár az emeltért a plusz pont, ha én a középszintűt írom a választott tudományos tárgyhoz?? ahova szeretnék menni nincs előírva hogy kötelező a biológia, csak lehet választani. a magyar az informatika meg nem tudom már mi mellett. de ezt nem értem egyáltalán..
2014. febr. 8. 10:39
Középszintű biológia érettségit akarok beírni a választott tudományos tantárgyhoz..de emeltezni is fogok..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook