Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik budapesti méterárúban találok világos sztreccs farmeranyagot? fórum

Melyik budapesti méterárúban találok világos sztreccs farmeranyagot? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 8. 17:48
Kipróbálom egy anyagdarabon.:) Jó ötlet! Arányokat nem tudsz írni, hogy mennyi domestost használtál? Ha nem akarom fehérre, csak világos kékre, akkor elég az egy áztatás, vagy azzal még semmit nem értél el?! Köszi a tippet!
7. Plexike (válaszként erre: 6. - Forrest2010)
2013. jún. 8. 08:10
Nem vettem észre, hogy kimarta volna valahol. :) Nem tettem olyan nagyon sokat a vízbe.
6. forrest2010 (válaszként erre: 5. - Plexike)
2013. jún. 8. 07:01
Nem tette tönkre a domestoszos víz a farmer anyagát ? igaz , h fakít , de eszi is az anygot , szétmarja még a higított is .
2013. jún. 7. 22:32
A sötét farmeranyagot egy kis domestos-os vízbe áztasd be! Nekem volt egy sötétkék farmerem, amit már kicsit unalmasnak tartottam, úgyhogy beáztattam, hogy kiszedje a színét. Bár másodszori áztatás is kellett neki, hogy teljesen fehér legyen, de szépen kifakította, és utána átfestettem pirosra. :)
2013. jún. 7. 22:13

Igen, abszolút igazad van! A nadrág szabása is vékony sztreccsfarmert igényelne, meg hát a gépünk sem viszi a hagyományos vastag farmert.


Egyébként azt hiszem sajnos nem kell aggódnom emiatt, mert világos anyagot nem fogok találni. Majd talán a sötét is megtetszik.:)

2013. jún. 7. 19:44
Ha még nem varrtál előtte farmert, akkor ne vedd meg rögtön az összes anyagot (ha találsz), amire szükséged lenne, mert a vastag farmert nem biztos, hogy elviszi a sima háztartási varrógép több régetben. Inkább vegyél egy kis darabot előtte, és próbáld ki!
2013. jún. 7. 12:15

Tudom ritka és nem sok esély van rá, hogy találok, de hátha valaki mégis tud tippet adni. Ha valaki sima vastag VILÁGOS farmeranyagot tud, az is írjon.

*méteráru

2013. jún. 7. 12:13
Melyik budapesti méterárúban találok világos sztreccs farmeranyagot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook