Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik Budapesti kórházban lehet császárnál bent a műtőben az apuka? fórum

Melyik Budapesti kórházban lehet császárnál bent a műtőben az apuka? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 24. 09:57

Sziasztok!

Én a Péterfybe szültem augusztus végén,sima szülés volt,de császárnál bent lehet az apuka.A dokival nem voltam elégedett,de ha valaki akar egy nagyon jó szülésznőt,szivesen mondok egy nevet.

Alapítványi szobáról annyit,hogy nem működött a mikro,kosz volt,a zuhanyzóba fél óráig engedtem a vizet,mire melegvíz jött.A végén kaptam egy csekket,ha akarom befizetem ha nem nem.Nem kötelező!!Nekem is azt mondták,hogy 5000 ft/éjszaka,de nem!

11. homern (válaszként erre: 9. - 3436656412)
2010. nov. 18. 22:14

Nekem is ez a véleményem a péterfy-ről :)

4 hétig feküdtem a szülészeten,megfordult a szobámban jó pár doki,de talán 2-t ha tudnék mondani,aki nagyon nem volt szimpatikus.És nekik sem a szakmai hozzáértésükkel van baj.

Sajnos a nevüket nem nagyon tudtam megjegyezni,így véleményt sem mondhatok.Képről jobban menne :)

Kia,Zacher tényleg nagyon jó.Meg még sokan :)

10. Manilu
2010. nov. 18. 20:50
A Péterfy Kh.-ban bent lehet,nekem megnyugtató volt hogy velem van...
2010. nov. 18. 15:00

Az én orvosom Dr.Zacher Pál főorvos

Aki még nagyon jó Dr. Kiarash Bahrehmand (Dr. Kia)

Nekem nagyon szimpi még Dr. Győry Attila főorvos és Dr. Domokos Tamás szakorvos

Egyébként még rosszat nem hallottam a Péterfy-ről. Nővérem 7 hónapja szült ott Dr.Kiánál, Sógornőm pedig 4 hónapja ugyancsak Dr.Kiánál .Mindketten nagyon elégedettek.

A szülőszoba barátságos,hangulatos..(zene,füstölő) a szülésznők imádnivalók :) és lehetőség van alapítvány szobára,ami 5000ft/éjszaka és ott bent van zuhanyzó,wc,tv,pelenkázó,hütő és csak te vagy!

2010. nov. 18. 14:04

A nagy fiamat még a rókusban szültem anno,és ott bent lehetett,szerintem jó volt,nekem legalábbis megnyugtató.Azt hozzá kell tenni,hogy életmentő császár volt,mint rám,mint a babára nézve.

A kislányomnál is muszáj volt a császár,mert a heg túlságosan elvékonyodott,és a vérnyomásom se volt jó, őt már a Sote2-n szültem,ott sajnos nem jöhetett be.

A férjem szeretne harmadik gyerkőcöt is,és szeretném ha bent lehetne,megjegyzem ő is:)


A Péterfi-t nem ismerem,jó dokit is tudnátok ott ajánlani?

2010. nov. 18. 13:49
Péterfy-be bent lehet és nagyon jó dolognak tartom,ha bírja az apuka és szeretné.A fejednél állhat,foghatja a kezedet és semmit nem lát,ahogyan Te sem.
6. Danica16 (válaszként erre: 1. - 2e94d4a45e)
2010. nov. 18. 13:47
A MÁV-ban nem a műtőben, de mellette egy üvegfalú váróból végignézheti a műtétet, és ő kapja meg a gyerkőcöt is először.
2010. nov. 18. 13:38
Úgy tudom, hogy az I. női klinikán bent lehet az apuka is.
2010. nov. 18. 13:31
nekem nem volt bent és jó is mert tudi összeesett volna... már az infúzió bekötését se bírta .... de sztem nem jó ha bent van
2010. nov. 18. 13:29
Biztos jó az, ha bent van az apa?
2010. nov. 18. 13:26
péterfy
2010. nov. 18. 13:22
Tudja valaki melyik Budapesti kórházban lehet bent a császáros szülésnél az apuka a műtőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook