Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik bejárati ajtó a legjobb? fórum

Melyik bejárati ajtó a legjobb? (tudásbázis kérdés)


10. jstefan (válaszként erre: 7. - 99279bb06f)
2015. jan. 5. 20:47
Az olyan riasztó felszerelése tilos ami véglegesen helyben tartja a betörőt, pontosabban likvidálja,erről írtam.
9. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Murva)
2015. jan. 5. 16:43
A hőszigetelése kevésbé fontos ha nem kültéri ajtó, de a betörésbiztonság annál inkább.
2015. jan. 5. 15:14

nekem ilyen van, minden szempontból jó:

[link]


a többi, kínai ajtóknál azért vigyázni kell, érdemes a neten megnézni a videókat, hogy mennyire egyszerű áttörni őket. de mondjuk a zárat hamarabb kinyitják, abból is érdemes valami jót választani.


de az a lényeg, hogy a szomszédaidnál jobb ajtód legyen, hogy ha betörő téved felétek, akkor ne hozzád akarjon bemenni. :)

7. 99279bb06f (válaszként erre: 5. - Jstefan)
2015. jan. 5. 15:05
Miért ne lehetne riasztóval felszerelni egy lakást? Az illetéktelen behatolást követően lezárnak az ajtók, ablakok? Ez szerintem nem tilos.
6. 31bc25d879 (válaszként erre: 3. - Murva)
2015. jan. 5. 15:02
Ha gondolod és még nem találtál megadom a telefon számot priviben.
5. jstefan (válaszként erre: 1. - Murva)
2015. jan. 4. 20:57
Tűzvédelem miatt a fém a legjobb.Betörésvédelmi szempontból mindegy, mert egy-két perc az eltérés a betörés nyitási időre vonatkoztatva.A több záras ,több kulcsos nehezebben nyitható mert külön-külön kell a betörőnek kinyitni.A több ponton záró egy kulcsos gyorsan kinyitható mert csak egy zárat kell a betörőnek kifésülni.A legjobb az ami kiváló riasztó-védelmi rendszerrel is el van látva amit még a profik sem tudnak leküzdeni mert a betörők véglegesen a helyszínen maradnak. Az ilyen csak az USA.-ban engedélyezett, ahol alapvető jog a tulajdonvédelem,és nem a tulajdonost bűntetik!
4. 9ba1034c54 (válaszként erre: 2. - 31bc25d879)
2015. jan. 4. 20:42

nekem is azt hiszem 18 ponton záródó acél biztonsági ajtóm van,gyönyörű fehér :))))

kb 76 ezret kellett fizetnem, ebben régi ajtó ki-új be,és még egyszer eljöttek a pur habot leszigetelni :)

[link] innen rendeltem a dolgot :)

3. murva (válaszként erre: 2. - 31bc25d879)
2015. jan. 4. 20:39
Kitől vetted?
2015. jan. 4. 20:33
Nekem 18 ponton záródó fém biztonsági ajtóm van. Mindennel együtt 70 ezer ft.- volt 3 éve. Vöröses barna színű. Igényes, szép. Az újat hozták, a régit vitték. Nem volt gond, rendben ment minden. Egy óra alatt kicserélték.
2015. jan. 4. 20:19
Kérlek adjatok tanácsot tapasztalat alapján!Bejárati ajtót szeretnék cseréltetni első emeleti lakásban.Milyen legyen fém,fa műanyag melyik a jobb és az árak tekintetében is ha van tapasztalatotok,beépítéssel szeretném,mire kell figyelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook