Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik barna hajfestéket válasszam az alábbiak közül? fórum

Melyik barna hajfestéket válasszam az alábbiak közül? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 7. 11:18
A Wellával tényleg nagyon vigyázni kell. Én a világos szőke helyett, sötét aranyszőkét kaptam. Szerencsére elég gyorsan lekopott, így nem kellett átfesteni.
5. korteforma (válaszként erre: 3. - Noricica1987)
2012. nov. 6. 21:15

Attól függ, milyen vöröset. A wella-ba próbáltam ezt is, és van még egy márka, valami SY..vel kezdődik, rossmannba lehet kapni.


A wella krémes, jól fel lehet kenni és elég jó tartós. Színt sajnos fog ereszteni, erre készülj.

Barátnőm haját fodrász festette vörösre, neki még a párnáját is megfogta.


Lehet keverni a színeket, én legalábbis szoktam :) Szintén javaslom, hogy először egy tincsen teszteld, főleg, ha keversz több színt.

4. korteforma (válaszként erre: 1. - Sophie06)
2012. nov. 6. 21:13

A Wella-t tudom csak, ott az, ami 0-ra végződik, abba nincs vörös árnyalat.

Arra vigyázz, hogy jóval sötétebb lesz a hajad, mint ami a fotón szerepel, először csak egy tincset próbálj ki. (világosbarna és középbarna színeket kevertem 1/3, 2/3 arányban és nagyon sötét lett a hajam...). Ez más festéknél is így van, anyu szőkés színnel lesz középbarna.

2012. nov. 6. 17:05
Én meg pont vöröseset szeretnék,milyet vásároljak?
2012. nov. 6. 16:29
566
2012. nov. 6. 16:28
Ami nem túl vöröses. Palette salon colors 5-6,palette deluxe 655, schwarzkopf natural and easy 566,565

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook