Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik babakocsi a jobb? Touragoo vagy Anmar Hilux? fórum

Melyik babakocsi a jobb? Touragoo vagy Anmar Hilux? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 16. 08:20

Nekunk inglesina, nalunk is a 3. gyerek koptatja


Szerintem a markan kivul inkabb az a lenyeg hogy trio legyen, a mozest en mindegyiknel itthon is hasznaltam 4-6 honapos korukug, abban aludtak, szoval eleinte ha nincs kisagy, a mozesben alhatnak, sot szivesen aludtak pedig volt bolcsonk is.


Masreszt az is szempont nalam hogy beferjen a csomitartoba es legyen a babakocsi aljaban eleg hely egy szatyornak, ilyesminek. Sajnos mindezt egy trioban sem talaltam mert az inglesina sem fer el keresztbe a kocsiban (vagyis a vaz), ezert vettem meg kesobb egy chicco pony xs-t


Ezt is szinten a 3. -nal is hasznalom, ezerszer kimostam, birja a gyurodest, a kerekei szinten es osszesen 3kg tehat fel kezzel kinyitom, hozom viszem a masik kezben a gyerekkel ha kell.


Igy nagyjabol ennyi, mindenkeppen barmilyen triot veszel, kell majd egy pici olcso is amivel ide oda mentek amikor sietsz, ez legyen szuperkonnyu, pici, osszecsukhatos 1 kezzel

2012. szept. 16. 08:13

Hello

Én most vettem Touragot (nem ezt hanem a Vestat - Anyák lapja szeptemberi számában van egy 15ezres kupon). Még nem használtuk mert decemberi baba lesz de nagyon jónak tűnik.

2012. szept. 16. 07:47
Én egyiket sem ismerem, de az Anmart többen dicsérik a neten mint a Touragoo-t.. a kettő közül én az Anmar Hiluxot választanám
3. bowie (válaszként erre: 1. - Shagraty)
2012. szept. 16. 07:31

Szia!

Nemrég én is ebben a dilemmában voltam. Csak nálam az espiro vector vagy az abc design volt a két nyerő.

Az anmar hiluxról elég jókat olvastam mindenhol, ahogy kutakodtam!

2012. szept. 16. 07:28
nekem tourago van. mar a 3. gyerekkel hasznalom. soha nem volt baja!! ez mindent elmond sztem....es nem volt draga! ez is fontos
2012. szept. 16. 06:42

Kettőt néztem ki igazából,de nem tudom melyiket kellene megvenni.Szerintetek?Van már valamelyikőtöknek valamelyik?:) A touragoo-hoz vennék autósülést persze,csak a mózesnek nem találom a méretét sehol sem.:(


[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook