Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a levelező rendszer, ahol egy kis boriték jelzi, ha mailed érkezik? fórum

Melyik az a levelező rendszer, ahol egy kis boriték jelzi, ha mailed érkezik? (tudásbázis kérdés)


3. 07c4794583 (válaszként erre: 10. - CsillagTM)
2010. máj. 22. 23:06

Az Outlook nem feltétlenül belsős levelezési rendszer, persze a legtöbb munkahelyen/cégnél azt használják, de ettől függetlenül ha egy otthoni gépen fel van telepítve az Office programcsomag (ennek a része a Microsoft Outlook is), akkor be lehet állítani, hogy a gmail-es, citromailes, freemailes vagy akármilyen leveleket vele lehessen nézni, használni.

A 2003-as és a 2007-es Outlook valóban tudja a jobb alsó sarokban kissé áttetszően megjelenő kis ablakot is, nem csak a borítékot. Beállítás kérdése.


Ezen kívül még van az Outlook Express, ami be van építve a Windows XP-be - nem kell hozzá külön Office-t telepíteni -, és a borítékot ez is tudja.

Az Outlook express ugyanígy beállítható gmail-es és egyéb ingyenes levelezőrendszerek kezelésére.


Ettől függetlenül, amit Zoltan írt, az is igaz: a Gmail desktop kliens is tud ilyen borítékot.

2. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 1. - Zoltanhabetler)
2010. máj. 22. 16:05
Oksi köszi!!
2010. máj. 21. 22:28
Én is gmailt használok. Letöltöttem a Gmail Notifiert és ha üzenetem jön, a jobb alsó sarokban a boríték lila színü lesz, valamint feljön egy ablak és megmutatja kitől jött az üzenet.A PC bekapcsolásakor egymás után megmutatja az időközben beérkezett üzeneteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook