Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
1982. D1zsúlika (válaszként erre: 1977. - Bártfai Andrea)
2013. aug. 20. 14:27

Szia Andikám!


Kicsit irigyeltelek, hogy ilyen szép helyeken barangoltatok, na persze nem szívből jött az irigység!

Jól van, nem magánykodok, vagánykodom, facérkodok, kacérkodok, jó leszek, de akkor sem fekszem le, mert olvasok.

Sajnos, sokszor elmúlik már bőven, éjfél is.


Nekem mindegy mibe esel bele, ágyba, szerelembe, mert hiszen Te még olyan fiatal lehetsz!

A lényeg, hogy ide, a fórumra is essél be, ha ráérsz! :)


Nagyon szép délután Neked, és Mindenkinek!

2013. aug. 20. 11:18

Szia Andikám! Hogyhogy beestél az ágyba, de aztán 21 óra l9-kor jöttél a Hoxára, hogy írjál nekünk? Csak ennyit aludtál? Vagy a Hoxa után folytattad az alvást?

Szép lehetett a kirándulás!

Legközelebb fagyit küldök, de sajnos itt sör nincsen, úgy látom, azt nem tudok küldeni.

Mindenkinek szép napot kívánok, aki a fórumon van!

De hová lett Tejespite???

1980. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1976. - D1zsúlika)
2013. aug. 20. 11:14

Szia Julikám!

Köszönöm a tortát! Fincsi volt. Nem tudom, miért küldenek nekem mostanában sok tortát ? Az igaz, hogy nagyon szeretem! Már olyan dagi leszek lassan, hogy nem merek ráállni a mérlegre. Tegnap is megsütöttem a darálós kekszet (hamar megvan) és finom. Holnap munka után bejön a fiam, megkínálom, bár Ő is fogyózik mostanában (pedig nem is kövér).

Ma nem is kell a bunda bugyi - mert itt meleg van, kellemes. Engem a tüzijáték nem nagyon érdekel - láttam már eleget!

1979. Sakinah
2013. aug. 19. 21:23

Sziasztok!


A ruhákat és az edényeket utálom elpakolni.De szerencsém van,mert a párom megcsinálja!:)


Viszont mosogatni szeretek!:)

2013. aug. 19. 21:19

Szia Édes Ágikám!


Aranyos vagy a képeslapokkal, - nagyon szépen köszönöm!


Ma csodálatos napom volt, végig autóztuk fél Dunántúlt. Végig barangoltuk Vértest, megnéztük a Villaparkot Várgesztesen. Már-már megbeszéltük, hogy jövőre eltöltünk ott egy kellemes hetet, de a lelkesedésünk alább hagyott, mikor megláttuk az árakat. (Főszezonban l éj 2 főre 36 ezer + IFA 410, - ezt szorozzuk be 7 éjszakára, - és ez csak a szállás). A teljes ellátás (reggeli-ebéd-vacsi: 14.600/2 fő. És ami számomra a legnagyobb öröm: hol van a következő söröm?! És a férjem cappuccínója?

Viszont valóban nagyon szép, rendezett park, - saját jól felszerelt csúzdás strandja van.

A wellness-részleget nem láttuk, arra külön kell fizetni.

Na mindegy, kirándulásunk alatt meg-megálltunk pár tavacska partján, sétáltunk, szedtünk pár bio-almát (az volt most a vacsorám! DDD...), - szóval jól éreztük magunkat. Végezetül Tatabányán ettünk egy fincsi halászlét, rántott sajtot áfonyamártással, - fagyiztunk is. Hazaérve beestem az ágyba, most ébredtem fel.


Puszika, - már biztosan alszol Ágikám!

1977. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1973. - D1zsúlika)
2013. aug. 19. 20:51

Szia Lujzikám!


A férjem utált füvet nyírni, én soha nem próbáltam.


Akkor én tyúk vagyok, mert korán kelek, korán fekszem, - most is majd leragad a szemem!


Tényleg üldöz a magány? Vigyázz, utol ne érjen!:)))


És ne huhogj éjjel! Menj csicsikálni, - jó éjt!!!!

2013. aug. 19. 14:49

Szia Ágikám!

Küldtem Neked tortát, hogy ne fáraszd magad sütéssel, ebben a melegben! :)

Ja és palacsintát akartam küldeni, amit én készítettem, de olyan jel nem volt! :)

Szerzek majd egy bunda bugyit, és abban fogom nézni a tűzijátékot, holnap.

De lehet, hogy felénk el fog maradni, mert tűzgyújtási tilalom van! :))))

Lehet, hogy Andi tanácsa ellenére, meg fogom gyújtani az amúgy is lángolt kolbászomat, hogy még is legyen valami tűzijátokos filingje a napnak! :)

Nagyon szép délutánt kívánok!

1975. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1974. - D1zsúlika)
2013. aug. 19. 10:56

Szia Julika (Lujzika) !

Köszönöm a kajákat, amit főztél! Nagyon finom lehetett, de én csak a bablevest nem ehetem meg, és a töltött káposztából csak a belsejét (ha nincs benne bors).

Muszáj ma főznöm magamnak megint.

A sütéshez kedvem volna - de majd meglátom.

Jó korán bevásároltam, persze 2 helyen, de most legalább van valami itthon.

Állítólag holnap hideg lesz - készítsétek elő a bundabugyit, már akinek van - nekem nincs...

A Facéra én sem megyek vissza. Így is 3-4 órát töltök a gép mellett.

Hol vagy Tejespite ? Gyere elő...

Szép napot kívánok mindenkinek!

2013. aug. 18. 18:53

Ágika Szia!

Képzeld el, túlméreteztem az edényeket, és sok bablevest és töltött káposztát csináltam.

Gondoltam Rád, és a felét elküldtem Neked, és így kívánok csendes, kellemes új hetet, hogy ne kelljen a főzéssel bajlódnod! :)


További kellemes időtöltést kívánok!

1973. D1zsúlika (válaszként erre: 1971. - Bártfai Andrea)
2013. aug. 18. 18:51

Szia Andi!

Fogadni mernék, hogy a fűnyírót azért hagytad ott az új tulajnak, mert utálsz füvet is nyírni!:))

A "facéra" nem tehetném fel a recepteket, még "facéron" sem, ugyanis nem vagyok fönt, mert nem szeretek "facéron" mutatkozni! :))

Nálunk a tyúkok, nem mennek korán aludni! :)

(éjjeli bagoly vagyok!)


További szép és kellemes hosszú 7végét kívánok!

2013. aug. 18. 18:22

Hali, Ágikám!

Ma nagyon finomakat főztem: orjalevest daragaluskával, rántott pontyot burgonya salátával. Utána volt cukordinnye és cappuccínó. Itt volt a nagyobb lányom, csomagoltam Neki.


Lujzikánkat nem kell beutalni sehova, majd megíja hova vitték a két hülllllyyyye receptje miatt! DDDD....


Kellmes estét, jó éjszakát kívánok! Kezdd egészséges kedvvel a jövő hetet!

1971. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1969. - D1zsúlika)
2013. aug. 18. 18:17

Sziasztok!


Tényleg utálok porszívózni, - gondoltam, jó lesz a fűnyíró, de eszembe jutott, hogy ott hagytam az új tulajnak.


Nem utallak be egyik osztályra sem, de ha kipróbálod a két receptedet, akkor minden előzetes értesítés nélkül visznek, - ha akarod, ha nem!


Ajánlom, hogy az említett recepteket ne tedd fel a facéra, mert megtépnek! És akkor még elég könyörületesek...


Aludj jól, - álmodj szépeket!

1970. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1969. - D1zsúlika)
2013. aug. 18. 11:19

Sziasztok!

Ide jó jönni, mert itt mindig vídámság van.

A porszívó elhúzza a növényt, és esetleg felborul az egész cserép..Én NAGYON szeretem leszedni az elszáradt virágokat (pl. leanderről) - úgyhogy én leszedegetem Andika helyett - Ő meg főz nekem valamit (de nagyon diétásat kérek!) - ugyanis Andika nagyon szeret főzni!

Szerintem nem kell Téged sehová beutaltatni - úgy vagy jó, ahogy vagy!

A hétvége 4 napos lesz - mondják - de nekem mindegy, így is, úgy is nyugdíjas vagyok.

Holnap korán megyek kaját vásárolni - a hűtőm teljesen kopasz, kiettem mindent belőle 1 hét alatt.

Szép napot és kellemes hétvégét nektek!

1969. D1zsúlika (válaszként erre: 1965. - Bártfai Andrea)
2013. aug. 17. 15:46

Andikám, ne szedegesd a száraz levelet, próbáld meg porszívóval! :))

Tudom a válaszodat is, nem szeretsz porszívózni! :))


(Na, most melyik osztályra utaltatsz be?!:)))


Kellemes hétvégét kívánok!

2013. aug. 17. 15:40

Sziasztok!


Ágikám, úgy látom, kellemes, szép, csendes volt a délelőttöd.

Szerencséd, hogy nem jött rád a köhögés!

Ilyen helyzetben, én minél jobban akarom "visszatartani", annál jobban jön rám a köhögés.


További szép szombat délutánt kívánok!

1967. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1966. - Tejespite)
2013. aug. 17. 13:14

Sziasztok!

Kedves Tejespite - akár hiszed, akár nem - én sem ehetek rengeteg mindent, 34 éves korom óta (és most leszek 70 lassan). Kitapasztaltam, h. mit ehetek meg, ami nem kínoz meg - és csak azt eszem.

Szegény férjemnek volt egy kis cukra. Akkor mondta neki a dr.-nő, hogy kb. 3 hónapig ne egyen semmit, amiben cukor van. Édesítővel főztem neki, amit lehetett. Szépen le is ment, teljesen rendbe jött, szóval Te is bízzál ebben, hogy nálad is így lesz!

Egész délelőttöt a templomban töltöttem, mert először volt a gyakorlás, utána diakónusokat avattak (ez mindig sokáig tart). Ott maradtam, mert szinte semmit nem köhögtem - igaz, közben volt a számban cukorka, ami nagyon jót tett.

Szép délutánt kívánok nektek!

És köszi a kutyusokat mindenkinek!!!

1966. Tejespite (válaszként erre: 1963. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. aug. 16. 21:58

Rendetlenkedett a cukrom, vigyáznom kell. Azt mondta a doki, h ha sikerül az éhomit 6,5 alatt, az étkezés utánit 7,5 alatt tartani, akkor egyenlőre nem kell gyógyszer, és nagyon azon vagyok, h ne is kelljen. Így CSAK steviával édesített fagyit eszek, 1 gombóccal, ritkán. Ma ettem egy keserű csokisat, meg a múltkor egy fahéjasat. De az lenne a legkevesebb gondom, ha nem ehetnék fagyit. De annyi minden mást nem ehetek, h nem is szeretek már a boltokban nézelődni mert mindenről az jut eszembe, h nem ehetem ezért v azért.

Sok sikert a köhögésmentes kóruspróbához és jóccakát!

2013. aug. 16. 10:53
Nem szeretem leszedegetni a növényekről az elszáradt leveleket!
2013. aug. 16. 10:53

Sziasztok!


Nagyon jó volt tegnap Velencén, - jót pancsiztunk, rántott csirkeszárnyat tízóraiztunk, - délután Agárdon pacaloztunk és az ottani kedvenc cukrászdánkban ittunk egy finom cappuccínót, a kölykünk meg kapott egy fagyit.


Szép napot mindenkinek!

1963. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1962. - Tejespite)
2013. aug. 16. 10:50

Sziasztok!

Kedves Tejespitém, milyen az a neked való fagyi? (ha nem akarsz, ne válaszolj...)

Nekem most a forró fagyi lenne jó, a köhögés miatt.

Legjobb a zsálya cukorkát szopogatni - utána nem

köhögök egy ideig.

Holnap megyek d.e. kórus-próbára - remélem jön ki valami hang a torkomon, és nem köhögöm tele a termet...

Szép napot!

1962. Tejespite (válaszként erre: 1955. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. aug. 15. 15:42
Jéééééééééééééééé tényleg! De tegnapelőtt nem volt, biztos Te szóltál a Hoxának h nekem is adjon. :)) Egyébként nem vagyok nagy fagyis, még szerencse, mert most nagyon rossz lenne, h nem mindenhol lehet nekem valót kapni.
2013. aug. 15. 10:10

Sziasztok,

jó pihizést akartam kívánni Andikának - de elkéstem vele, már biztosan Velencén vannak.

Szép napot mindenkinek!

Mindenkinek köszönöm a kiskutyát, már 15 van, egész falka!

1960. D1zsúlika (válaszként erre: 1958. - Bártfai Andrea)
2013. aug. 14. 19:53

Jó éjszakát, szép álmokat Neked!


Jó éjszakát Mindenkinek!

2013. aug. 14. 19:25

UUUUUUtálok panírozni, - a férjem sitty-sutty bepanírozott 18 db csirkeszárnyat.


Holnap megyünk a legkisebbel wellnessezni Velencére.

1958. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1956. - D1zsúlika)
2013. aug. 14. 19:23

Mind a két kutyám Lujza volt: I. és II.

IMÁDTAM ŐKET!!!! ÉS MÉG MA IS SÍROK UTÁNUK....


Ágikám Édes, - köszönöm szépen a képeslapokat.


Álmos vagyok, - jó éjt MINDENKINEK!

1957. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1951. - Tejespite)
2013. aug. 14. 19:20
Van nekem egy nagy cserép steviám, szedhetsz belőle!
1956. D1zsúlika (válaszként erre: 1953. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. aug. 14. 18:00

Ágikám, persze, hogy Juli vagyok, csak lentebb Andi nevezett el Lujzának!

Azt mondta azért, mert így hívták a szeretett kutyájukat!

Persze, a mosoly a lényeg, nem a név! :)))

Neked is további kellemes estét kívánok!

1955. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1951. - Tejespite)
2013. aug. 14. 13:33

Kedves Tejespitém,

hogyne lenne nálad is fagyi-jel? Egészen a jobboldalon, majd meglátod... lehetetlen, hogy csak neked ne legyen!

Jó fagyizást, csak meg ne hűtsd vele a torkodat!

Én nem ehetek most, mert köhögök folyton - nem jó a hideg a torkomra, csak a meleg.

Tegnap egyébként sütöttem (itt a Hoxán van leírva a receptek közt: darálós vagy gép keksz). Nemlehetabbahagyni - ez is lehetne a neve - mert ha egyet bekapok - rögtön a másikat is be akarom kapni (de azért rágni is kell), nemcsak lenyelni.

Andikám, neked is puszi és mindenkinek!!!

1954. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1946. - D1zsúlika)
2013. aug. 14. 13:27

Julikám (vagy Lujzikám - már magam sem tudom...) köszönöm a kutyusokat! Nagy öröm látni őket.

Á, eszem ágában sincs símogatni, babrálni őket - még esetleg megharagusznak és kicsit megharapnak.

Szép délutánt mindenkinek!

1953. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1945. - D1zsúlika)
2013. aug. 14. 13:24

Sziasztok!

A kolbász recepthez valahogy nincs gusztusom... (benzinnel szennyezve) - így tehát nem fogom elkészíteni. De: amúgy nagyon jó!!!

Nem vagy Te Lujzika, hanem úgy tudom,: Julika!

❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook