Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
2132. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2128. - 06718ca650)
2013. szept. 23. 21:12
:(
2131. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2127. - 06718ca650)
2013. szept. 23. 21:11

Sziasztok!


Rituskám, ezek a lidérces álmok a honvágy miatt vannak.

Régebben - mikor valahol voltunk és sokáig - azt hittem, honvágyam van!

Mára már tudom, hogy nem honvágyam volt, hanem az én Drága Édesanyám után vágyakoztam. Mióta "elment", már nem érzek semmit, akárhol vagyok,- sőt, ha jól érzem magam, még szívesen maradnék...

2013. szept. 23. 14:53

Sziasztok!

Nekem is van sok gondom-bajom...

Nem kaptam meg a Rama-szakácskönyvet, ami a menyemé lesz, erre írtam nekik ma és fel is adtam. Azt kérdeztem, miért nem küldik már a szakácskönyvet, mikor én 2 hónapja (vagy több) feladtam a 4,5 kg Rama kódját.

A sz.gépemre a vírusölőt meg kell most hosszabbítani, de én ezt nem csináltam, drága férjem csinálta mindig... A nagyobbik fiam tanult ilyesmit, mondta, h. továbbítsam neki, és ha Ő sem boldogul, akkor segít egy kollégája. Egyébként most még van vírusölő, de mégis alul jobboldalon megjelenik egy szöveg, hogy : A memória fertőződött, a megtisztítása nem lehetséges. Ez van már hetek óta, de talán 2 hónapja is.

Ma is sokat mászkáltam, holnapra is lesz feladat, megint mászkálhatok, mindegy, a sétálás egészséges!

2129. Tejespite
2013. szept. 23. 11:55

Olyan jó idő lenne pakolászáshoz, ígértem, h megyek a fiamékhoz a kazánházat egy kicsit rendberakni (szüleim háza volt, sok mindennek én tudnám a helyét v sorsát) de úgy megfáztam, h na! Tegnap reggel torokfájásra ébredtem, amit meg nem tudok mondani mikor volt utoljára, szerencsére nem szoktam megfázni gyakran. Tegnap csak szimplán náthás voltam azután, de az éjjel már nem tudtam aludni, most is tüsszögök, keresztben állnak a szemeim, vacakul érzem magam, szóval ledöntött. Lehet, h nem megfázás, mert szombaton buszon utaztam és a mellettem lévő nő megállás nélkül köhögött, az előttem ülő fiú meg fújta az orrát. El se tudtam máshova ülni, mert tele volt a busz, ráadásul én ültem belül.

Rita, vmiről én lemaradtam - volt egy idő amikor nem tudtam rendszeresen olvasni - hol vagytok, v mit csináltok? (ha meg szabad kérdeznem) ha nem válaszolsz, nem sértődöm ám meg! :-))

2128. 06718ca650 (válaszként erre: 2125. - Bártfai Andrea)
2013. szept. 22. 22:41
rettenetes. voltunk a srácnál lent akivel egy időben jöttünk, hát ott még gázabb. csak fiúk, a konyhában folyik a koszos edényhalmaz a pulton. őrület. gyorsan el is jöttünk.
2127. 06718ca650 (válaszként erre: 2123. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. szept. 22. 22:39
jó is kint lenni. mi is sokat vagyunk a levegőn, leginkább a vásárlási lehetőségeket kutatjuk, hol mi olcsóbb, de attól még legyen jó is. de nézelődünk is, hova megyünk majd kirándulni. ma dőzsöltünk, rántott csirkemell volt rizzsel, majonézes kukorica-bab salátával. rég volt ilyenben részünk. :) levest nem ettünk több mint egy hónapja, mert nincs elég edényünk, és nem fér a hűtőbe sem. valahol már enni kellene. jobb kedvünk is volt itthon most, valószínű túlóráznak a lakótársak. én még nem bírok, lehet hogy miattuk is mert totál kivagyok néha. nem tudom miért nem fürdenek, a víz benne van a lakbérben. mi fogyasztjuk is rendesen ha már benne van. ma vettem légfrissítőt és befújtam a konyhába mikor ott volt a lány, nem vettem észre. :) én még nem tudom mikor jutok el a temetőbe haza, de már álmodtam mamával meg apával. mondtam mikor felkeltem, hogy ne haragudjatok, nem tudok menni. olyan rég elfelejtettnek hitt dolgokkal álmodom mostanában, hogy összeszorul a gyomrom ha felkelek. de jó is, féltem hogy nem emlékszem majd soha a gyerekkoromra. biztos a depi-féle miatt volt. remélem összeszedjük majd itt magunkat. igyekszünk megfelelni. majd kinő, hogy mi lesz.
2013. szept. 22. 20:52
MINDENKINEK KÍVÁNOK JÓ ÉJT, SZÉP ÁLMOKAT!
2125. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2121. - 06718ca650)
2013. szept. 22. 20:51
Valóban, Rituskám, - ha módotokban áll, tűzzetek onnan! Undorító dolgokról írsz...
2013. szept. 22. 20:50

Szisztok!


Igen, sajnos az emberek nem tudják magukat kifejezni, rosszul artikulálnak, nincs szókincsük. Ez talán azoknál van, akik keveset olvasnak.

Engem legjobban az ööööözés idegesít, amikor látok vagy hallok egy riportot a tévében, rádióban.


Nálunk már egy hete fűtenek, majd megsülünk!

2013. szept. 22. 12:46

Sziasztok!

Ritukám, borzasztó lehet ilyen lakótársakkal együtt élni! Én is hamar kikészülnék. Miért nem mosakodnak, spórolnak a vízzel? Dolgozni is koszosan mennek? Ez borzasztó!

Látom, hogy sokat visszaolvastál, mert egy régi bejegyzésemre írtad, hogy jesszusom. Gondolom, miről írtam... Azóta is folyton utazom, mert menni kellett Nyíregyházára a temetőbe, majd az unokámhoz. Most talán egy kicsit nyugi lesz. Bőven van mit elintézni - minden napra jut valami mászkálás. Nem baj, felöltözöm jól, legalább mozgok a levegőn.

Ritukám, írjál máskor is, ha van időd.

Szép vasárnapot mindenkinek!

2122. 06718ca650 (válaszként erre: 2095. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. szept. 21. 16:49
jesszusom.
2013. szept. 21. 16:48
én most legjobban a lakótársak után utálok takarítani. :( én még ilyet nem láttam. ha esznek, morzsa hegyek, a vízforraló minden nap retkes a kezüktől. ti hallottatok már olyat hogy valaki 4 napig megy 12 órára éjszakára melózni, és nem zuhanyzik, csak egy héten egyszer? meg nem hallom hogy wc után kezet mosnának... mert én most látom és nem akarom elhinni. nem is értem. kezdünk új lakás után nézni mielőtt kikészülünk. :) jajj meg minden kéne kölcsön... meg szó nélkül esznek a mustárunkból, meg ki tudja miből. miféle emberek vannak. fogom tudni értékelni ha nem látom majd őket, meg nem érzem a szagukat. :D remélem mindannyian jól vagytok, a lehetőségekhez képest. puszi nektek.
2013. szept. 21. 16:07
Bocs, nem ura, hanem fura!!!!
2013. szept. 21. 16:07

Sziasztok!

Hazajöttem ma Herendről busszal.

Ura, hogy beszélnek a Dunántúlon az emberek! A sofőr és egy ismerőse (előre ült) folyton beszélgettek, ami abból állt ki, hogy az egyik mondott egy szöveget, mire a másik kb. 3-4 percenként belevágott, így: jajajajaja. Aztán kezdte a másik a szöveget, és akkor a sofőr : jajajajaja...

Nálam elég hideg van, nem kapcsoltam még be a gázkonvektorokat, majd okt. közepén, már így is annyi gáz fogyott, hogy lesz mit ráfizetni, mert most sajnos a pocsék, hideg idő novembertől - habár ez sem biztos...

Szép napot nektek!

2013. szept. 21. 05:58

Sziasztok!


Mindenkinek szép hétvégét kívánok!


Ne dolgozzatok sokat, csak szépen, ahogy a csillag megy az égen!

Na és hogy megy a csillag? Lassan!:)))


Remélem szép idő lesz és nem marad el az "idős hölgyek nyara"!


Feleség: Dezső, menj az üzletbe és hozz 1 kiló kenyeret!


Férj: Ebben a pocsék időben?! Hisz fúj a szél és zuhog az eső! A kutyát sem zavarnám ki!


Feleség: A kutya az marad!


DDDD.....

Sziasztok!

2117. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2116. - Val88)
2013. szept. 21. 05:44
Ilyen házimunka nincs, - ha van, akkor ne csináld! DDD...
2116. val88
2013. szept. 20. 20:29
betonozás :D
2013. szept. 20. 20:14
portörlés:(
2013. szept. 20. 08:49
vasalás
2113. n.diamond (válaszként erre: 2111. - Tejespite)
2013. szept. 20. 08:25
Köszönöm !!!
2013. szept. 19. 21:27

Sziasztok!


Ágikánk biztos ott van még a családjánál.


Nagyon jó volt a mai nap, - szeretem azt a fürdőt! Az úszómesterrel jó haverságban vagyok, mindig bekapcsolta azt az élményelemet, amit kértem. Jól kipancsiztam magam!


Jó éjt!

2111. Tejespite (válaszként erre: 2110. - N.diamond)
2013. szept. 19. 21:14

Bocs, egész nap nem voltam itthon, csak most tudok válaszolni:

MILWARD márkanevű, gyermek biztosítótű 52 mm

cikkszám: 246163

Vevőszolgálat telefonszáma: 06-40-23-23-23

A termékválaszték áruházanként eltérő lehet, érdemes őket felhívni.

Remélem, sikerrel jársz

Jó éjt mindenkinek

2110. n.diamond
2013. szept. 19. 16:06

Tejespite segíts !

Hogy hívják a Praktikerben kapható ágynemű-tertozékot (800,-FT 52mm hosszú 4db egy csomagban)

2072.sz. hozzászólásod.

Köszi :)))

2013. szept. 18. 18:18

Sziasztok!


Ágikám Édes, - tudod, hogy mindenkit átkeresztelek!:)))

Köszönöm szépen a képeslapokat, - én most nem tudok küldeni, mert az új gépem telepítés alatt van, - még sok a dolog vele.


Holnap megyünk a Velence Spa wellness fürdőbe (oda gyakran járunk), rántott húst szeretnék vinni, csak panírozni utálok. Ha nem lenne elfoglalt a férjem (nála is gépcsere történt), átpasszolnám ezt a ragacsos tevékenységet.


Ágikám, gondolom ott maradsz a családodnál!


Szép estét, jó éjszakát kívánok Mindenkinek, aki erre jár!

2013. szept. 18. 09:59

Sziasztok!

Andika látom, hogy új nevet adott Tejespitének TePi lett a neve, hmmm...

Igen, ronda idő volt, a vonatom odafelé egy óra késéssel indult el, összesen 7 órát utaztam oda-vissza. A sírt lefotóztam, a kertészt kifizettem - és nem is tévedtem el most, voltam a szüleim sírjánál is.

Ma telefonált a fiam, hogy utazzak hozzájuk, mert a kis unokám beteg. Délben indul egy autóbusz, azzal megyek.

Ami a borostyánt illeti, nekünk régen is az volt, mikor még csak anyósomék voltak a sírban. Jó az, szép az, csak gondozni kell, mert később fut mindenfelé, és gyomok is lesznek benne. Egyébként az lenne az igazi, hogy középre árvácskát kellene ültetni - de már régen enélkül maradt a sír.

Szép napot kivánok mindenkinek!

2013. szept. 17. 20:04

Sziasztok!


Már az új sz.gépemről írok Nektek. A férjem folyamatosan rakja át a régiről a programokat.


Ágikám nagyon vacak időt választottál!


Rituskám, örülök, hogy jól vagy majd írj!


Látom TePi is megjött!


Jók legyetek, - puszillak Benneteket!

2106. Tejespite
2013. szept. 17. 19:58

Sziasztok, hát Ágikám nagyon rossz élmény lehetett amit átéltél. Én is hallottam, de nem is gondoltam, h 'ismerős' is érintett.

Majd írd meg a tapasztalatod ill. a véleményed a borostyánnal kapcsolatban, mert még mi sem döntöttük el, h mi lesz a szüleim és nagyszüleim sírjára, mint írtam, ami volt az nem jó.

Itt nagyon vacak idő van, de hát ősz van, hozzá kell szoknunk. Csak kellőképp kell öltözni.

2105. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2104. - 06718ca650)
2013. szept. 17. 07:27

Sziasztok!

Ritukám, örülök, hogy írtál és hogy a lakáson kivül minden jó! Majd cseréltek lakást később és akkor az is jó lesz! Puszika.

Szép napot mindenkinek!

2013. szept. 16. 22:25

munka: jó

érzés itt lenni: nagyon jó

lakás: röviden jó, bővebben nem jó. :D

amint tudok, írok bővebben. puszi nektek!

2013. szept. 16. 18:17

Látom, itt vagy Andikám, délelőtt nem volt itt senki.

Azért nem írtam ide.

Képzeld el, holnap megint utazom (vonattal). A kertész telefonált, hogy beültette a sírt borostyánnal - mehetek megnézni és kifizetni. Eléggé vacak idő lesz - azt mondják, de felöltözöm vastagon, viszek esernyőt is.

Főztem magamnak holnapra egy adag főzeléket (az megy a leggyorsabban).

Andikám, megkaptam a képeslapot, kösziiiiiiiiiii!

Szép estét mindenkinek!

❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook