Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
2013. szept. 21. 16:07
Bocs, nem ura, hanem fura!!!!
2013. szept. 21. 16:07

Sziasztok!

Hazajöttem ma Herendről busszal.

Ura, hogy beszélnek a Dunántúlon az emberek! A sofőr és egy ismerőse (előre ült) folyton beszélgettek, ami abból állt ki, hogy az egyik mondott egy szöveget, mire a másik kb. 3-4 percenként belevágott, így: jajajajaja. Aztán kezdte a másik a szöveget, és akkor a sofőr : jajajajaja...

Nálam elég hideg van, nem kapcsoltam még be a gázkonvektorokat, majd okt. közepén, már így is annyi gáz fogyott, hogy lesz mit ráfizetni, mert most sajnos a pocsék, hideg idő novembertől - habár ez sem biztos...

Szép napot nektek!

2013. szept. 21. 05:58

Sziasztok!

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

Ne dolgozzatok sokat, csak szépen, ahogy a csillag megy az égen!

Na és hogy megy a csillag? Lassan!:)))

Remélem szép idő lesz és nem marad el az "idős hölgyek nyara"!

Feleség: Dezső, menj az üzletbe és hozz 1 kiló kenyeret!

Férj: Ebben a pocsék időben?! Hisz fúj a szél és zuhog az eső! A kutyát sem zavarnám ki!

Feleség: A kutya az marad!

DDDD.....

Sziasztok!

2117. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2116. - Val88)
2013. szept. 21. 05:44
Ilyen házimunka nincs, - ha van, akkor ne csináld! DDD...
2116. val88
2013. szept. 20. 20:29
betonozás :D
2013. szept. 20. 20:14
portörlés:(
2013. szept. 20. 08:49
vasalás
2113. n.diamond (válaszként erre: 2111. - Tejespite)
2013. szept. 20. 08:25
Köszönöm !!!
2013. szept. 19. 21:27

Sziasztok!

Ágikánk biztos ott van még a családjánál.

Nagyon jó volt a mai nap, - szeretem azt a fürdőt! Az úszómesterrel jó haverságban vagyok, mindig bekapcsolta azt az élményelemet, amit kértem. Jól kipancsiztam magam!

Jó éjt!

2111. Tejespite (válaszként erre: 2110. - N.diamond)
2013. szept. 19. 21:14

Bocs, egész nap nem voltam itthon, csak most tudok válaszolni:

MILWARD márkanevű, gyermek biztosítótű 52 mm

cikkszám: 246163

Vevőszolgálat telefonszáma: 06-40-23-23-23

A termékválaszték áruházanként eltérő lehet, érdemes őket felhívni.

Remélem, sikerrel jársz

Jó éjt mindenkinek

2110. n.diamond
2013. szept. 19. 16:06

Tejespite segíts !

Hogy hívják a Praktikerben kapható ágynemű-tertozékot (800,-FT 52mm hosszú 4db egy csomagban)

2072.sz. hozzászólásod.

Köszi :)))

2013. szept. 18. 18:18

Sziasztok!

Ágikám Édes, - tudod, hogy mindenkit átkeresztelek!:)))

Köszönöm szépen a képeslapokat, - én most nem tudok küldeni, mert az új gépem telepítés alatt van, - még sok a dolog vele.

Holnap megyünk a Velence Spa wellness fürdőbe (oda gyakran járunk), rántott húst szeretnék vinni, csak panírozni utálok. Ha nem lenne elfoglalt a férjem (nála is gépcsere történt), átpasszolnám ezt a ragacsos tevékenységet.

Ágikám, gondolom ott maradsz a családodnál!

Szép estét, jó éjszakát kívánok Mindenkinek, aki erre jár!

2013. szept. 18. 09:59

Sziasztok!

Andika látom, hogy új nevet adott Tejespitének TePi lett a neve, hmmm...

Igen, ronda idő volt, a vonatom odafelé egy óra késéssel indult el, összesen 7 órát utaztam oda-vissza. A sírt lefotóztam, a kertészt kifizettem - és nem is tévedtem el most, voltam a szüleim sírjánál is.

Ma telefonált a fiam, hogy utazzak hozzájuk, mert a kis unokám beteg. Délben indul egy autóbusz, azzal megyek.

Ami a borostyánt illeti, nekünk régen is az volt, mikor még csak anyósomék voltak a sírban. Jó az, szép az, csak gondozni kell, mert később fut mindenfelé, és gyomok is lesznek benne. Egyébként az lenne az igazi, hogy középre árvácskát kellene ültetni - de már régen enélkül maradt a sír.

Szép napot kivánok mindenkinek!

2013. szept. 17. 20:04

Sziasztok!

Már az új sz.gépemről írok Nektek. A férjem folyamatosan rakja át a régiről a programokat.

Ágikám nagyon vacak időt választottál!

Rituskám, örülök, hogy jól vagy majd írj!

Látom TePi is megjött!

Jók legyetek, - puszillak Benneteket!

2106. Tejespite
2013. szept. 17. 19:58

Sziasztok, hát Ágikám nagyon rossz élmény lehetett amit átéltél. Én is hallottam, de nem is gondoltam, h 'ismerős' is érintett.

Majd írd meg a tapasztalatod ill. a véleményed a borostyánnal kapcsolatban, mert még mi sem döntöttük el, h mi lesz a szüleim és nagyszüleim sírjára, mint írtam, ami volt az nem jó.

Itt nagyon vacak idő van, de hát ősz van, hozzá kell szoknunk. Csak kellőképp kell öltözni.

2105. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2104. - Arita85)
2013. szept. 17. 07:27

Sziasztok!

Ritukám, örülök, hogy írtál és hogy a lakáson kivül minden jó! Majd cseréltek lakást később és akkor az is jó lesz! Puszika.

Szép napot mindenkinek!

2104. arita85
2013. szept. 16. 22:25

munka: jó

érzés itt lenni: nagyon jó

lakás: röviden jó, bővebben nem jó. :D

amint tudok, írok bővebben. puszi nektek!

2013. szept. 16. 18:17

Látom, itt vagy Andikám, délelőtt nem volt itt senki.

Azért nem írtam ide.

Képzeld el, holnap megint utazom (vonattal). A kertész telefonált, hogy beültette a sírt borostyánnal - mehetek megnézni és kifizetni. Eléggé vacak idő lesz - azt mondják, de felöltözöm vastagon, viszek esernyőt is.

Főztem magamnak holnapra egy adag főzeléket (az megy a leggyorsabban).

Andikám, megkaptam a képeslapot, kösziiiiiiiiiii!

Szép estét mindenkinek!

2013. szept. 16. 16:58

Vidám hetet mindenkinek!

Szombaton vett a férjem a piacon egy nagy szatyor befőző paradicsomot, - most készítek belőle ivólét. (Só, cukor, kicsi őrölt bors, hagyma, zellerzöld, - kész!)

2101. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2096. - Lia14)
2013. szept. 15. 13:51

Sziasztok!

Én is ezt mondogatom magamnak, hogy még jó, hogy nem rohant egymásnak a 2 vonat!

Mindenkinek szép vasárnapot kívánok!

2100. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2098. - Lia14)
2013. szept. 15. 09:32
Rosszul hitted! Én is szeretek porszívózni, de sose szoktam! DDDD.....
2013. szept. 15. 09:31

Sziasztok!

Ez borzasztó, még belegondolni is szörnyű: mi történik, ha a vonatvezetők nem veszik észre!!!(:

Nem tudom, mi megy az emberek agyára, felelőtlenek, hányaveti módon dolgoznak, retardáltak?!

Mikor láttuk a TV-ben, mondta is a férjem, hogy micsoda mázli!

Hát Ágikám, nem találkozhattál a fiadékkal, de vigasztalódj: szeret Téged az Isten!

Szép vasárnapot mindenkinek!

2098. Lia14 (válaszként erre: 2097. - Bártfai Andrea)
2013. szept. 15. 09:24
Ja, azt hittem, ha imád ablakot pucolni, akkor szorgosan csinálja is.:D
2097. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2094. - Lia14)
2013. szept. 15. 09:21
Mikor mondtam hogy tevékenykedik?!
2096. Lia14 (válaszként erre: 2095. - Rochlitz Szilveszterné)
2013. szept. 14. 20:15
Ó, te szegény... tényleg bemondták, de már a neten is olvastam. Egy jó dolog van azért benne: örülj, hogy nem ütköztetek össze! :))
2013. szept. 14. 20:00

Sziasztok!

Borzalmas napom volt. Kelenföld után a vonat hirtelen befékezett, mert szembe is jött vonat, az is befékezett (este fél 7-es híradóban be is mondták). Kijött a rendőrség (jó sokára), nem volt nálam étel, sem ital,gondoltam, hogy délre ott leszek fiaméknál. Szakadt az eső, többen leszálltak, ami kockázatos, mert nincs peron, le kell ugrani a kövekre, és ott vannak a vágányok, át kell menni rajtuk, és kb. 2 km-t visszamenni.

Nagy nehezen visszavittek mindet Kelenföldre, ahol én nem tudok tájékozódni. Egy kedves nő segített, velem jött, egész a Nyugati p.u.-ig. Hazajöttem. Főleg szomjas voltam, vizet kívántam. Ebéd: sehol, rántottát ettem. Nincs kedvem többet vonatra ülni...

Szép álmokat mindenkinek!

2094. Lia14 (válaszként erre: 2092. - Bártfai Andrea)
2013. szept. 14. 13:20
De jó neked! Nálunk érdekes, ez a tevékenység nem hozza ki a sodrából.:))
2013. szept. 13. 18:32

Érezd jól magad kedves családod körében!

Jó utat, Ágikám!:)

2092. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2090. - D41005143d)
2013. szept. 13. 18:31
A férjem imád ablakot pucolni, - de nem adom kölcsön!:)))
2013. szept. 13. 11:21

Sziasztok!

Andika, Te verset írtál! Eddig nem tudtuk, hogy ilyet is tudsz!

Én is köszönöm, amit küldesz (kép, továbbított üzenet).

Sajnálom, hogy Tejespitécske nem lesz itt egy ideig.

Én holnap utazok a Dunántúlra az unokámhoz, és persze a fiamékhoz. Kicsit korán kell felkelnem, de nem baj, szundítok a vonaton.

Szép napot mindenkinek!

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook