Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
2015. febr. 23. 14:43

Szervusztok kedveseim!

Mindenkinek gyógyulást kívánok!

Én még nem estem bele ebbe a nem tudom milyen betegségbe...

Marikám, péntekre gyógyulj meg - akkor lesz a farsang, ahová együtt akarunk menni.

3091. mimma (válaszként erre: 3090. - Bártfai Andrea)
2015. febr. 23. 10:36

Szervusztok, kellemes hetet kívánok!


Andika, jobbulást kívánok nektek, remélhetőleg Gyuri bácsi gyógyteája is használ.


Nekem sem kedvencem a sütőrész puceválása.

3090. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3089. - Mimma)
2015. febr. 23. 07:41

Jobbulást kívánok kedves Marikám és mindenkinek szép hetet!


Még köhögök, - a lányom bevásárolt Gyuri bácsi boltjában, így isszuk a gyógyteákat, - talán használ.


Utálok sütőt mosni, de megtettem!

3089. mimma
2015. febr. 22. 18:33

Szervusztok!


Mircsike, visszaestem én is, mert tegnap délutánra kirázotta hideg és elkapott nagyon a köhögés! a manóba! pedig menni akartam ide-oda.. folyamatosan folyik az orrom is, nem győzöm papírzsebkendővel. No jó, van még ilyen esetre még egy 100 db-os csomag,de el is fog fogyni!

utálok mosogatni!! - pedig muszáj! de hogy tudok én ennyi mosatlant csinálni?? biztos nagyon begyakoroltam! heheheeee...

2015. febr. 21. 17:37

Szervusztok!

Mircsikém én is gyógyulást kívánok!

Portörlés: uuuuuuuutálom - de ezt már írtam is.

Szép délutánt kívánok mindenkinek!

3087. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3083. - 945be776b5)
2015. febr. 21. 08:33

Én is utálok port törölni!


Szép hétvégét kívánok mindenkinek!

3086. mimma
2015. febr. 20. 16:11

Szervusztok!


Ágika,köszönöm a válaszodat,most már ezt is tudom.

Mircsike, neked mielőbbi jobbulást kívánok.

3085. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 3083. - 945be776b5)
2015. febr. 20. 15:09
Mircsikém - én is ezt utálom legjobban!
3084. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 3080. - Mimma)
2015. febr. 20. 15:08

Szervusztok!

Elég sokat vagyok a Hoxán, és így többször láttam ezt a hirdetést, és regiztem. Már van sok zoknim, és dobozom, be is dobozoltam, ami megvan. Ha van valakinek rossz zoknija - dobja ide nekem és én majd beviszem a postára. De most még tele van vele az egyik ágy, mert a zoknizás szünetel.

Azt írták, hogy szigetelőanyagot csinálnak belőle házakhoz, vagy lakásokhoz. Ez egyúttal környezetvédelem, másrészt pár embernek munkaalkalmat teremt.

További szép délutánt kívánok!

3083. 945be776b5 (válaszként erre: 3082. - 2bdc19077f)
2015. febr. 19. 20:01
Azokat mi sem csípjük! Itt mindenki utál port törölni!:(
2015. febr. 19. 19:54
A mosogatást, felmosást, ablakpucolást bírom, de a porszívózást és portörlést nem.
2015. febr. 19. 19:51

Hahó, - én is beleestem, - nyakig benne vagyok!


Marika nem menj sehova, ha nem muszáj! Sajnálom, hogy szövődményt is okozott.


Engem ráz a hideg, köhögök és fáj minden csontom.


Ágika, - egy időben én is gyűjtöttem, díszpárnát tömtem ki a rongyos harisnyákkal, de már meguntam és rájöttem, hogy a díszpárnák is "poroznak".


Én meg utálok port törölni!!!!!


Szép estét kívánok és jobbulást a betegeknek!

3080. mimma
2015. febr. 19. 16:51

Szervusztok!


kellemes délutánt kívánok!


Túl vagyok - remélem legalábbis - az influenzán és szövődményén is. Nem szeretnék visszafertőződni, de ha kiteszem a lábam a lakásból fennáll a veszélye. Időnként pedig menni kell ide-oda.


Mosogatni én is utálok, de muszáj!


Ágika, olvastam amit írtál a rossz zoknik gyűjtéséről. Nem találtam rá a Hoxán.

Nagyon szép tőled, hogy gyűjtöd Te is. Ugyan ha újrahasznosítják akkor mi lesz belőle?

kíváncsi is vagyok...

2015. febr. 19. 08:34

Ágikám édes, - azért csak vigyázz, mert ez járvány. Tegnapelőtt már az egész ház köhögött, két orvos járta a lakókat, többet kórházba vitettek. Nincs rá orvosság, házi praktika sem segít. Van aki 3 hete szenved. A férjem is már 2 hete, - jól bírja magát, csak szenved, hogy nem mehet csavarogni... DDD...


Most már mosogatni is utálok!

2015. febr. 17. 10:07

Szia Andikám!

Nálunk süt a nap, végre! Eddig borús volt az ég.

Remélem, elkerül engem ez a vírus. Boltba mennem kell, csütörtökön kezdődik az akció, a szomszédomnak is veszek, ami kell, mert Ő nem tud járni, csak a lakásban, meg pár lépést tesz, míg átmegy a barátnőjéhez. A pontokat már nem gyűjtöm a Pennyben, vagyis magamnak nem, de amit adnak, azt továbbadom annak, akinek kell.

Szép napot kívánok!

2015. febr. 16. 20:04

Köszönöm édes Ágikám, - itt már majdnem mindenki beteg, - a nővérlétszám is leapadt. Nem tudom mi lesz! Van olyan lakó, aki 3 hét óta fekszik, már rengeteg injekciót, gyógyszert kapott, de semmi sem használ. Ez valóban egy pocsék vírus, mi is isszuk a hársfamézes forró teákat, gyógyszerezzük magunkat, de nem vagyunk sokkal jobban, - talán már nem ráz a hideg.


Nekem hiányzik a családom, ki vannak tiltva. Nem szeretnénk, ha ők is elkapnák!


Aranyosak vagytok a menyeddel, hogy így szeretitek egymást és gondoskodtok egymásról.


Vigyázzatok magatokra, ne menjetek tömegbe, - nem tudom honnan ered ez a vírus, de borzasztó!:(

2015. febr. 15. 16:32

Szia Andikám!

Gyógyulást kivánok neked, és mielőbb!

Én még nem kaptam el ezt a vírust. A fiam lázas volt, de már jobban van, járkál, nem kellett naki antibiotikum sem.

Kinn voltam náluk, vittem pogácsát. Menyem azt mondta, hogy ilyen jót még nem evett! De Ő meg olyan ebédet rittyentett, hogy a király is megnyalná a tíz ujját! Nekem is bepakolt sok mindent. Így hát napokig nem kell főznöm, illetve holnap és talán holnapután sem. Adott zöldségeket is, mert megvette, de aztán nekem adta (karfiolt, brokkolit). Majd ezeket fogom megfőzni.

Írtam, hogy gyűjtöm a rossz zoknikat - itt a Hoxán hirdették. Most is hirdetik. Én regiztem, és dobozt is szereztem. Most adott menyem jó sok zoknit, meg a kórusba is behozott egyik asszony - szóval gyűjtögetem. Ha lehet vinni a postára, beviszem, ingyen átveszik, újrahasznosítják. Aztán azt hiszem, részemről befejezem.

Most egy jó könyvet olvasok, tehát nincs időm képet szerkeszteni, de van éppen elég, ami kész van.

Szép délutánt és jó ötórai teázást kivánok!

2015. febr. 15. 16:14

Sziasztok!


Már 2 napja nyomom az ágyat, most kicsit jobban vagyok.


Vigyázzatok magatokra, mert pocsék ez a vírus: hidegrázás, hányinger, köhögés, trüszkölés, szédülés és amit csak el tudtok képzelni.


Ágikám már megint csupa por minden, nem is tudom érdemes-e port törölni. Én minden esetre utálok!!!

2015. febr. 10. 10:12

Szia Andikám!

"megerőszakoltad magad" ??? - ez is jóóóóó.

Nekem ma mászkálnom kell ide-oda, be kell állítani újból a vérnyomásomat - ez eltart pár napig.

Még mindig van a húsból, jaj de jó - csak alig van hozzá köret (egy kevés barna rízs). A krumplit teljesen meguntam, úgy, mint az almát is! Eleget ettem már életemben...

Szép napot kívánok!

2015. febr. 9. 23:58

Sziasztok!


Ágikám örülök, hogy jó programjaid vannak, - le a kalappal, hogy így feltalálod magad!

Itt nagyon sok idős ember látványosan unatkozik.

A lapot Mircsi küldte nekem a Te készletedből.

Sokat dolgozik, csak néha tud beugrani.


Ma itt volt az unokám, - sütöttem, főztem. Az anyukája elutazott a S. hegyekbe síelni, úgyhogy csomagoltam a srácnak egy csomó finomságot. Még nem tudja, mikor utazik vissza.


Utálok port törölni, de megerőszakoltam magam!

2015. febr. 8. 13:07

Sziasztok!

Ma énekeltünk a misén, 10 órától. A Kossuth rádió közvetítette. Nagyon jól sikerült, a karnagy megdícsért minket.

Ma vígan leszek, mert van maradék ebédem. (még mindig).

Nagyon finom lett a baconos csirkemell!

Andikám, a te recepted is biztos nagyon finom!

Köszi a képeslapot, amit küldtél...A ma kitett képem sem rossz, már valaki el is küldte rögtön. Ennek mindig nagyon örülök!

2015. febr. 7. 17:46

Szép délutánt kívánok!


Ma a temetőben voltunk, utána a kőbányai dzsumi-telepen (vettem az egyik lányomnak egy fehér csipkeszoknyát), - végül a kispesti piacon vásárolgattunk.

Nagyon érdekes, jó ötlet: az árusok pultján elhelyezett tálkákban sorakoztak a kimért zöldségek a feltüntetett árral, - pl. sárgarépa 200, - lila hagyma: 100, citrom: 150,-

Így elég volt a pénzt odaadni a tálkával. Nagyon sok helyen így volt, ami nem, azért sorba kellett állni.


Igaz, hogy nem házimunka, - de sorba állni is utálok!


Szokás szerint jár a fantáziám és sorra ötlöm ki a recepteket, - ma is felraktam egyet.


Igazatok van a humorral és abban is, hogy partner kell hozzá!


Szép délutánt kívánok mindenkinek!


Mircsikém nézem a görög történéseket, - nem lesz gond, ha lassan is, de megoldják, - összefognak!

3070. 945be776b5 (válaszként erre: 3069. - Rochlitz Szilveszterné)
2015. febr. 6. 16:02
Szerintem nevetve jött a világra!:)))
2015. febr. 5. 13:28

Sziasztok!

Nekem ma volt ebédem tegnapról, és maradt holnapra is. Boldog vagyok, ha nem kell főzni semmit.

Holnap lesz a farsang, ugye?

Nem azért mondom, de én is készítettem, egy pár képeslapot...))és el is küldtem már őket.

Szép napot és vidám farsangot holnapra!

Andikám, neked olyan jó humorod van, már csak ezért is szeret a férjed Téged!!!!

3068. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3067. - 945be776b5)
2015. febr. 5. 09:59
Ezt én is tudom! Mert én is így vagyok ezzel a dologgal...
2015. febr. 4. 20:07

Még nem mondtam ki az "igen"-t, nagyon tetszik, de nem merem. Annyi ideig meg nem maradhatok ott, hogy megismerjem...


De már tudja, hogy szeretek sütni-főzni és utálok port törölni!:)))))

2015. febr. 4. 17:55

Sziasztok, - itt vagyok, csak ma délelőtt vásárolni voltunk.

Mondtam reggel a férjemnek, hogy játsszunk kaparós játékot. Megkérdezte, hogy az micsoda?

Hát kaparj elő nekem egy kis pénzt, mert vásárolni szeretnék az A-ban!

Ezen aztán jót nevettünk, épp jöttek a nővérek a teával és mondták, hogy "így kell kezdeni a napot!"


Most gondolkozom a holnapi teendőkön: mosnom kéne, de azt is utálom, - biztos nem lesz belőle semmi!


Jó éjt mindenkinek, aki erre jár! Tudom, hogy korai még, de mi már megvacsoráztunk! DDD

2015. febr. 4. 10:03

Szia Mircsikém!

Hol van Andika??

Azt mondják, több helyen sütött a nap 2.-án, tehát a medve visszament. Hosszú lesz a tél - már így is unom.

3064. 945be776b5 (válaszként erre: 3062. - D41005143d)
2015. febr. 2. 18:08

Most szeretsz varrni és vasalni, - vagy nem? Mert az nem derül ki...

(Mit szeretsz a legszívesebben mint házi munka?)

2015. febr. 2. 12:23

Sziasztok!

Nálunk borús az idő, kevés hó esett, pár percre a nap is kisütött, de most borús az idő. Remélem, a medve már kinn marad...

Szép napot mindenkinek!

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook