Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik a valódi McFreeze a Mekiben? fórum

Melyik a valódi McFreeze a Mekiben? (beszélgetős fórum)

2010. júl. 24. 07:11
Csak nekem nem ízlik ezen a világon a MC-s fagyi?a csokit egyszer lettem róla a fagyi meg vanília,amit le se tudok nyelni,meg a többi vanilia fagyit sem.Kár hogy nincs legalább csokis még a "választékban".
13. manul (válaszként erre: 10. - E2d3bb2ec0)
2010. júl. 23. 19:30

A McFreeze a fagyi alapanyag,ami egy csökkentett zsírtartalmú anyagból készül.

Más mint a fagyik általában ezért nem fagyi a neve.Így hivják az összes terméket ami ebből készül.

12. vvicus (válaszként erre: 1. - E2d3bb2ec0)
2010. júl. 23. 19:03
Van a tölcséres McFreeze, az mindig is jóval olcsóbb volt a csokisnál/epresnél, amit viszont kis pohárkában adnak. Nem tudom, szerintem nem éri meg a többszáz forint különbözetet. Viszont most lehet kérni a tölcséres McFreezre csokit, Te olyat kaphattál. De érdekes, hogy miért. Hiszen ha csokis McFreeze-t kérsz, akkor elvileg a poharasat kéne adniuk.
11. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 7. - Nyecsus)
2010. júl. 23. 17:56
Tény, hogy a te témáid izgalmasabbak. Azért nem vagy semmi... De jó értelemben
10. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2010. júl. 23. 17:48
Hát ez az. McFreezee-nek adták el mindkettőt. Én meg nem kérdeztem meg, hogy miért nem folyékony az öntet,mert nem akartam égetni magam.
9. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 7. - Nyecsus)
2010. júl. 23. 17:46
Igen, látom már az írás sem megy :DDD
8. manul (válaszként erre: 7. - Nyecsus)
2010. júl. 23. 17:09
????????????
2010. júl. 23. 17:08
öhm....ezt a fórumot olyan izgsalmasra írtad, hogy már őszintén megvallva...egyszerűen képtelen vagyok magamhoz térni....azóta is mennek mennek mendegélnek az agysejtjeim, és...pufff...egyszercsak lezuhannak egy hatalmas szakadékba, amiből sosem térnek vissza.
6. manul (válaszként erre: 4. - E2d3bb2ec0)
2010. júl. 23. 17:08

Ezt a hideget én még nem ettem,de a meleg az nagyon finom!:DDDDDDD

A Mekié a legjobb.

2010. júl. 23. 17:08

szerintem a kettő tök más. az egyik az a talán 150 forintos tölcséres fagyi, amire rányomnak valami csoki izét, ez az ami megdermed ha jól sejtem (még nem ettem, de láttam plakáton:)) nyáron szoktak ilyeneket árulni. (van csokiöntet nélkül is az csak 100 forint - plakát alapján:)


a másik fajta pedig, ami egész évben kapható, a poharas fagyi, vanília, talán 3 féle trutymóval a tetején (csokis is van). ez szerintem olyan 300-400 forint között lehet, de nem vagyok meki árakban nagyon naprakész:)

4. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 2. - Manul)
2010. júl. 23. 17:04
Ez most kb ugy tünt, mint amikor a nesquik öntet fagy rá...
2010. júl. 23. 17:02
j-nélkül :DDDD
2. manul (válaszként erre: 1. - E2d3bb2ec0)
2010. júl. 23. 17:01
Az egyetlejn és eredeti a meleg csokiöntetes.A hideg az valami újdonság lehet.
2010. júl. 23. 16:59

Sziasztok. Nem túl izgalmas téma, de ebben a melegben még az is lehet. Inkább Titeket kérdezlek, mint a neten kutakodjak. Azt szereném lérdezni, ami a címben is szerepel, hogy melyik az igazi Mc. Freeze.

Nem vagyok nagy mekibejáró, de múltkor beestünk talán egy BigMac menüre (amolyan kuponakció volt, A4es lapról amolyan perforált cimkéket letépős)

Akkor ettem először McFreeze-t. Gondolom az mindegy, hogy miben van, ez pohárkában volt. Vaníliafagyi, és fincsi csokiöntet.

Bent voltam vmelyik nap megnt, Mc.Freeze-t kértem, viszont most olyan csokiöntetet kaptam, ami rádermedt a fagyira. Most melyik a valódi, ez, vagy ami végig folyékony marad?

Nem olyan hatalmas probléma, csak a folyékonyra voltam bekalibrálva,ami a fagyi tetejének olyan 80%át borítja be, meg finomabb is volt az, most meg ugye kaptam ezt az egész fagyirészt beborító fagyott-dermedt csokiréteget...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook