Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a legjobb wellness ár érték arányban? fórum

Melyik a legjobb wellness ár érték arányban? (tudásbázis kérdés)


13. 4975ebdc2f (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2016. jún. 21. 10:17
Nekem is kellemes élmény volt Sárvár.
2016. jún. 21. 04:05
Én nem voltam elragadtatva a Spirit Hoteltől. A szobák erkély felét elfoglaló kis rondácska kiszögellései építészeti nonszensz. Amíg én - 2 napig - ott voltam, a svédasztalos menüből nem nagyon találtam igazán finom fogásokat, minden kommersz, kissé állott ízű volt. Maga a fürdő nagyon szép, érdekes - viszont nagyon drága is volt az ott töltött két nap. Nekem Egerszalók jön be leginkább, héköznapon nagyon barátságos árakon lehet nagyon kellemes körülmények között pihenni - habár nem szimpatikus fejlemény, hogy az egész komplexum Rigócsőr királyfi kezére került mostanában (mint annyi minden már ebben az országban).
2016. jún. 20. 15:29
Spirit, Sárvár. Tökéletes kiszolgálás, ha jól emlékszem, 8 vagy 9 féle szauna, hideg, melegvizes medenckék, úszómedence, és mindenféle masszázs, mi szemnek, szájnak, hátnak ingere ;)
2016. jún. 20. 15:26
Hotel Aurora Miskolctapolca
2016. jún. 20. 15:23
Kehida nem volt jó!
2016. jún. 20. 15:22
Spirit Hotelben Sárváron!
2016. jún. 20. 15:21
Honti panzió Visegrad
2016. jún. 20. 15:17
Zalakarosi Freya hotel...
5. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2016. jún. 20. 15:07
Szerintem adott katerógiákon (ugyanolyan csillagos) belül nincs nagy külöbség a színvonalban és szolgáltatásban, ár-értèk arányban. Szóval szerintem inkább az a fontos, hogy nézelődni is szeretnétek e az adott településen vagy csak lábat lógatni? :) Mi úgy választottunk egyszer nyaralásnàl (csak 3 napra mentünk), hogy tudtuk, nem fogunk kimozdulni, mert szó szerint aludni, enni és áztatni szeretnénk magunkat szinte végig. Így nem volt nehéz dönteni, mert az adott kategóriában a szállodák 95%-a ugyanazt nyújtotta.
2016. jún. 20. 14:54
Spirit Hotel Thermal Spa tök jó, de nem olcsó.
2016. jún. 20. 14:53
Szerintem tul nagy kulonbsegek nincsenek arban a jobbak kozott. Erdemes booking.com-on korbe nezni attol fuggoen, hogy hova mennetek. Ha megvan a foglalas kulon a hotellel egyeztetnek complimentary upgrade meg naszutas bekeszites kapcsan ;) Sok boldogsagot!
2016. jún. 20. 14:52
Ár érték arányban keresel jó wellnesst, vagy inkább valami extrát szeretnél?
2016. jún. 20. 14:43
Hali nem kapunk annyi szabadsagot esküvő utan hogy elmenjünk nyaralni . Szerintetek melyik a legjobb welness ár érték aránya ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook