Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb szőke hajfesték? fórum

Melyik a legjobb szőke hajfesték? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
211. maxité
2010. okt. 3. 21:22

Ezt próbálta már valaki?


[link]

2010. szept. 29. 12:14
Nekem is csak a tarkómon szokott viszketni de ez idővel el is múlik,és próbálom nem kaparni és nincs komolyabb gondom vele.Csak hajbalzsamot használok én is,a festett hajra valót.
209. maxité (válaszként erre: 208. - Szilvana)
2010. szept. 28. 21:45
Legközelebb csinálok allergiapróbát és megírom mi történik majd.
2010. szept. 28. 11:10

Nekem a tarkómon van csak.Én is hajpakolást használok, mert nagyon száraz a hajam.

Allergiapróbát még nem végeztem.

207. maxité
2010. szept. 27. 22:22

Köszi, hogy írtatok. Meglepődtem, hogy nem egyedül küzdök ezzel a problémával.

Ti használtok balzsamot? Én nem szoktam, mert így is zsíros a hajam. Viszont hajpakolást igen, de fórumon kapott tanácsra, úgy, hogy először pakolás, utána hajmosás.

Ezt a kiszáradás miatt írtam, végülis lehet, hogy az.


Nektek is csak a tarkótokon van, vagy máshol is?


Szoktatok allergiapróbát végezni?

2010. szept. 27. 15:05
Sziasztok.Én is épp ilyesmivel küzdök.Igaz 1 hete festettem be a hajamat,de nem hinném hogy ez allergia.Egyik ismerősömnek a magvaktól lett ilyen a fejbőre.Azt ajánlotta figyeljem hogy mit eszek..hát nem tudom hogy figyeljem..de elég kellemetlen
205. Egyed Judit (válaszként erre: 204. - Maxité)
2010. szept. 27. 12:17
Szia nekem is szokott lenni de már egyre ritkábban szerintem kiszárad a fejbőrünk ezáltal viszket, kapargatjuk és mivel nagyon megteheljük a fejbőrünk hamar lessz rajta seb.Én is tegnap festettem és annyira viszket,de nagyon finoman kapargatom nehogy megsértsem a bőröm.De ez csak az én véleményem mint laikusnak,de hátha egy fodrász látjaezt a kérdést és választ kapunk rá engem is érdekelne ez a dolog.Szia.
204. maxité
2010. szept. 26. 21:20

Szeretném a segítségeteket kérni.


Azt vettem észre, hogy allergiás vagyok a hajfestékre. Legalábbis én úgy gondolom, hogy ez az lehet, bár én eddig allergiapróbát sohasem csináltam, mert régebben is volt festve a hajam, igaz akkor fodrász festette, és semmi gondom nem volt. Igaz ez már jó régen volt, mert mielőtt elkezdtem magamnak festeni, azelőtt évekig satírozva volt.


Eddig is éreztem hátul a tarkómon és csak ott, ilyen kis púpokat, amire azt hittem, hogy gombás jellegű korpa lehet. Néha ugyanis viszketett, majd napokig semmi.


Most a legutóbbi hajfestés alkalmával viszketni kezdett a fejem, hátra nyúltam megvakarni és most sok-sok nagy dudor volt a fejemen, vagyis csak a tarkómon.

Direkt figyeltem őket, másnapra visszahúzódtak, de a tetejük tapintásra varas jellegű volt.

Kíváncsi voltam mégis milyen lehet, ahogy lekapartam a tetejét, olyan, mint amikor az ember sebet ejt valamelyik testrészén és nem vérzik csak levedzik, ami megszárad és ilyen sárgás megszáradt var jellegű valami van rajta. Bocsánat de jobban nem tudtam megfogalmazni.


Ezek néha viszketnek, de különösebb gondom nincs vele, ha odanyúlok érzem, hogy van ott valami.


Kérdésem az lenne, hogy én nem szeretném abbahagyni a hajfestést. Okozok-e ezzel kárt magamnak? Ez ugyebár bolti dobozos hajfesték, amelyek már mind amóniamentesek.


Szerintetek festhetem továbbra is a hajam nyugodtan?

Volt már valakinek ilyen jellegű gondja?


Köszi előre is!

203. Zsuccy
2010. szept. 20. 20:53

Sziasztok!

Szeretném a véleményetek kérni.Láttam ma a dm-ben egy új Schwarzkopf festék családot ami hab állagú festék és nincs benne ammónia.A 100-as kódú szőke festék pont olyan mint amilyennel én festem a hajam csak más márkába.Megnéztem a színskálát elvileg sötétszőke hajon is alkalmazható.Ez igaz lehet?Vagy narancsra fogná be a hajam?(sötétszőke a tövem).Meg láttam egy másikat,Palette color and naturals és az volt rá írva h csökkentett ammónia tartalmú.Ez milyen lehet?Vagy ez csak reklámszöveg?

202. Egyed Judit (válaszként erre: 193. - Pgiz)
2010. szept. 17. 13:22
Én ezt használom már két éve és nagyon bejött.Sokan mondják milyen jó lett,hogy eltaláltam a színt.
2010. szept. 17. 10:50
A PALETTE UIL+ TARTALMAZ SZŐKÍTÓPORT ÍGY NEM KELL ELŐTTE LESZÍVATNI,EBBEN MINDEN VAN:OXI+FESTÉK+SZŐKÍTŐPOR!!!!
2010. szept. 17. 10:49

SZIASZTOK!

SEGÍTSÉGKÉNT LEÍROM A SZŐKÜLNI VÁGYÓKNAK:

HÓFEHÉR LETT A HAJAM

AMIT HASZNÁLTAM:PALETTE BLOND UIL+

MÁR AMIKOR FELKENTEM LÁTTAM HOGY FEHÉREDIK,DE AMIKOR LEMOSTAM SE HITTEM A TÜKÖRNEK,OLYAN FEHÉR A HAJAM MINT A PAPÍR!

PONT ILYET AKARTAM,MIVEL ÉN RÖVID TÜSI HAJÚ VAGYOK,TÓTH GABI MINTÁJÁRA!

2010. szept. 16. 21:54
SZIASZTOK!A SZŐKÉT SZERINTEM A LEGNEHEZEBB FESTENI!VOLTAM SÁRGA,MOST LETTEM SZÜRKE,HOLNAP KIPRÓBÁLOM A PALETTE UIL1+ ÉS REMÉLEM FEHÉR LESZ!!!!MAJD BESZÁMOLOK!
198. rilla23
2010. szept. 12. 14:39

csak a színre lennék kíváncsi, h. milyen.

Nincs esetleg képed róla?

197. Alexaa87 (válaszként erre: 196. - Rilla23)
2010. szept. 10. 14:12
szia ,igen schwarzkopf natual&easy világos arany makadámia szőkét használtam már.miért?
196. rilla23
2010. szept. 8. 19:59
használt valaki bármilyen aranyszőkét?
2010. szept. 6. 23:53
sziasztok:)palette blond UIL+ -ól mi a véleményetek?mennyire károsít?
194. rilla23 (válaszként erre: 192. - Mazsikaa)
2010. szept. 5. 22:11

Szia!

Hát az a helyzet, hogy nekem nagyon világos, 12 es szőke hajamra lett ráfestve.

Attól függ h mennyire lesz világos.

A saját hajszínem meg sötétszőkés kb, és azt is világosította, de persze olyan világos azért nem volt mint ott ahol alapból már szőkített volt a hajam.

Azért váltottam mert nekem túlságosan hamvas az a szín. Természetesebb szőke árnyalatra váltottam.

193. pgiz
2010. szept. 4. 23:17
Londa Color 238 Bézsszőke
192. Mazsikaa (válaszként erre: 185. - Rilla23)
2010. szept. 4. 20:51
Ez a gyöngyszőke mennyire volt világos? Nincs véletlenül egy képed róla? Múlt időben beszélsz róla.. Miért váltottál??
191. Mazsikaa (válaszként erre: 184. - Maxité)
2010. szept. 4. 20:49

Kíváncsi leszek milyen lesz a Loreál, feltétlenül írd meg. Ha lehet képnek még jobban örülnénk. :)

Nekem eddig csak satírozva volt. De nagyon elszákásította a hajam és most vagy festékkel akarom satíroztatni, vagy befesteni. Én úgy csinálom, hogy ha valamelyik festék tetszik, veszek egy dobozzal és először csak pár tincset próbálok ki. Gyáva vagyok vaktába rákenni..:(


Hamvasítónak a shamuma sampont használom. Az összes többi próbálkozásom lila fejet eredményezett.

190. Egyed Judit (válaszként erre: 189. - Rilla23)
2010. szept. 1. 10:39
A számát nem tudom de a dobozra az van írva Bézsszőke meg fogod találni és az ára is elogadható négy hetente festem.
189. rilla23 (válaszként erre: 188. - Egyed Judit)
2010. aug. 31. 17:46

Hát ez tényleg szép.

Mennyi a száma? Dobozos hajfesték, vagy fodrászkellékes?

2010. aug. 31. 15:02
Nekem tavaly a fodrászom javasolt egy hajszínt méghozzá a bézsszőkét hát azóta csakis olyan szinű.Én a Londa Color Bézsszők hajfestékkel festem a hajam.Nem tudom látszik-e a képemen.Nekem bevállt.
187. rilla23
2010. aug. 31. 13:25
8-0ás szőkét használ valaki?????
186. rilla23 (válaszként erre: 178. - Alexaa87)
2010. aug. 31. 13:24
neked is tudnám ajánlani a loreal casting creme closs 810 gyöngyszőkét.
185. rilla23 (válaszként erre: 184. - Maxité)
2010. aug. 31. 13:23

Szia!


Én használtam casting creme gloss hamvasat. ill 810 gyöngyszőke volt a neve. Gyönyörű volt. Egyáltalán nem kell hozzá a hamvasító sampon.

184. maxité (válaszként erre: 182. - Mazsikaa)
2010. aug. 31. 10:21

Az a helyzet, hogy mindig mást. Próbálkozom.

Először volt Garnier Belle Color, utána Garnier Color Naturals, legutóbb pedig Schwarckopf Essential Color.

Az utolsó volt eddig a legszebb, a legelső nem igazán volt jó.


Most pedig Loreál Casting Creme Gloss-t vettem, ebből már hamvasat. Az előzőek természetes és nagyon világos szőkék voltak.


Kíváncsi leszek erre, hátha emellé már hamvasító sem kell. De még odébb lesz a hajfestés, nem szeretném annyira tönkretenni.


Egyébként ti milyen időközönként festetek?


Te milyen hamvasítót használsz?

183. maxité (válaszként erre: 181. - Szabonoemike)
2010. aug. 31. 10:15
Köszi!
182. Mazsikaa (válaszként erre: 174. - Maxité)
2010. aug. 30. 21:25
Te milyen hajfestéket használsz? Hamvasítót én is haszálok.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook