Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb szőke hajfesték? fórum

Melyik a legjobb szőke hajfesték? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
301. 9bbc382386 (válaszként erre: 300. - Ivi79)
2012. ápr. 15. 23:39
:)) Köszi! nem tudom a linket megnézni,valami sok benne,nem jó :(
300. ivi79 (válaszként erre: 299. - 9bbc382386)
2012. ápr. 15. 20:44

hali:)

londa 12/61(uaz mint wella csak olcsóbb) várj keresek képet.mongyuk ezen elő van szőkitve, de asszem ez az a szín, ami mellett 10évnyi szőkeség után megállapodok. még az én sokvöröspigmentes hajam is szépen semlegesíti.

3.bp.blogspot.com/_Cla-BYfGHuw/TTu65tEb9sI/AAAAAAAAAhI/cxlKvc2gwsA/s1600/DSC_0089.JPG

2012. ápr. 15. 18:14

Sziasztok!Bár eléggé megállt ez a fórum...

Alfaparf PP02 hajfestéket használtam,de a mostanra változó rosszabb minősége miatt kényszerültem váltani-váltogatni,ugyanis keresem az igazit :)

MAJIREL festékkel folytattam,mostanra már a második színnél tartok,ami nem tetszik igazán.

Szőkét keresek,világos természeteset,ami nem lila szürke és legfőképpen nem sárga.Sok a vörös pigmentem így nehéz helyzetben vagyok.

Egyszer régebben használtam a Garnier color naturals 111 bolti hajfestékét,és akkor tetszett,most ismét vettem....kb 2 hét múlva nyúlok hozzá.

Van olyan festék melyen közösen egy véleményen vagytok?Miszerint tuti jó! köszi a válaszokat

298. ivi79 (válaszként erre: 297. - Goldgirl1017)
2011. nov. 30. 08:39
az sztem nem feltétlen csak a festéktől függ, hanem az alapszíntől is. nekem pl sosem lesz olyan a töve:(
2011. nov. 29. 22:30

Sziasztok!

Szerintetek melyik hajfestékkel lehet olyan hatást elérni, mint ami Lilu hajszine? Nagyon szép szőke( főleg, mert nem sárgás)?

296. maxité
2011. nov. 10. 19:44

Melyik márkájú hajfesték számít jónak?

Drogériás, dobozosra gondolok.

Köszi mindenkinek.

295. ivi79 (válaszként erre: 293. - Maxité)
2011. nov. 7. 21:58

nem viszket, csak ha nagyon kiszáritja. én a legvilágosabb festéket használom(nem lakossági, hanem a tubusos) 12es oxival és max hatóidövel, de nem túl rég még szőkitettem is elötte, szal enyhén szólva ki van csinálva a fejbőröm. éppen regeneráló időszakom élem. igaz igy nem elég világos a töve, de muszáj pihentetnem.

sokan panaszkodnak arra h palettétől viszketnek, hullik hajuk stb, de én inkább arra gyanakszom, h a fejbőrödet száritja ki. ha maga a festék lenne bűnös, sztem elsö használat után elkezdte volna..


menj el egy kellékesbe és sztem tudnak adni vmit a fejbőrödre, amit asszem festés elött kell rákenni. nekem egyszer ajánlottak, de nem akartam sok pénzér vmi újabb kemikáliát rákenni. maradok az olajnál, sheavajnál, illetve samponba párcsepp teafaolaj.

294. maxité
2011. nov. 7. 19:30

Akinek satírozva van vagy volt bármikor a haja, mennyire tette a fodrász a haj tövétől?


Köszönöm.

293. maxité (válaszként erre: 291. - Ivi79)
2011. nov. 7. 19:29

Nekem félhosszú hajam van. Az alapszíne olyan semmilyen. Azt még középszőkének szokás nevezni, de egyébként én világos barnának mondanám.


A Wellától nem viszketsz?


Már végképp nem tudom mit csináljak. Olyan nehezen talátam meg ezt a színt, ami végre tetszik.


A Palette előtt próbáltam mindenfélét, mindig mást, mert állandóan kisérletezgettem. Eleinte nem viszketett, de már többszöri festés után igen.


Akkor lehet, hogy csak márka függő ez a viszketés?


Lehet visszatérek a satírra:(((


Mondjuk én a satírt is mindig úgy kértem, hogy rengeteg csíkot tetettem bele, azért, hogy majdnem szőke legyen teljesen. Csak az ugye nem ért a fejbőrömhöz, így nem tette tönkre, csak eleve 1 cm-es lenövésem volt a fodrásztól kifelé.

2011. nov. 5. 14:33

Sziasztok!


Használja vki a L'Oréal Excellence szőkéit? Az érdekelne, h mennyire világosít és ha kicsit vöröses a hajam mennyire fedi jól egy hamvas árnyalat. Most a világos gyöngyszőkén gondolkodom. A hajam középszőke, de enyhén vöröses.

291. ivi79 (válaszként erre: 288. - Maxité)
2011. nov. 4. 21:32

elvileg a hajat úgy kéne festeni h minél kevésbbé érje a fejbőrt..most azért elképzelem h a centis 5ös lenövésemet befestem közel fehérre, és nem ér fejbőrömhöz:D kb 5centi lenövésig hozzá sem nyúlhatnék akkor, de akkora hajam összesen nincs:D

nem véletlen h koszos hajra kell festeni, ha megmosod leszeded a védö zsirréteget.

hosszú a hajad? mi az alapszined? úgytudom a világos szinezök csak leszívott hajon érvényesülnek.


én wellával(12/11, jó hamvas) festek, 1szer próbáltam palettet, mert sokan dicsérték a szökéjét, gondoltam akkor biztos jó. hát közelébe sem ér a szivóereje, és még a fejem is viszketett utána sokáig.

ja nekem még a wax is viszket.. ezek is tele vannak vegyiszeméttel:(


sls az a sodium laureth sulfate, kb minden samponban tusfüriben van, zsíroldó, jól kiszáritja a bört. mióta mentes tusfürit használok, nem kell testápoló, max nyáron.


alverde megfizethetö kategoria, a zöldkupakos érzékeny börre való samponja jó. ennél drágább kategória sztem tök felesleges, mint ahogy a sok flancos hajápoló is

2011. nov. 4. 19:50

L'Oréal Excellence-t használok. Természetes szín,tökéletes fedés, nagyon jó minőség.

Saját magam festem a hajam.Nem bízom fodrászra.

289. maxité (válaszként erre: 286. - Egyed Judit)
2011. nov. 4. 19:44
Örülök, hogy neked minden rendben. Egyébként én is a Palette márkát használom. Sarki ezüstszőkét.
288. maxité (válaszként erre: 285. - Ivi79)
2011. nov. 4. 19:43

Azelőtt, hogy elkezdtem a saját hajfestést, satírozva volt.

Azzal nem volt gond, mivel a festék hozzá sem ért soha a fejbőrömhöz. Sőt néha már nagyon idegesített, mert a fodrász egy cm-re kezdte el a satírt, így mikor kijöttem a fodrászatból, már eleve úgy néztem ki, mint akinek egy hónapos lenövése van.


Festve fodrász által pedig kb. 15 éve volt. Akkor semmi gondom nem volt a hajfestéssel.


Lehet, hogy újra satíroztatnom kellene, vagy pedig fodrászhoz menni festésre. Azóta már váltottam fodrászt, mert a régi már iszonyat áron dolgozott, és nem is tetszett az egy cm miatt.

287. maxité (válaszként erre: 285. - Ivi79)
2011. nov. 4. 19:40

A hamvas szőke tetszik most. Eddig természetes szőke voltam, ill. próbáltam az lenni, de többszöri mosás után besárgult. Mondjuk még ez is sárgul, de nem olyan vészes.


Nem tudom, hogy szinezővel tudnák-e elérni hamvas színt?


Nem tudnám megmondani, hogy a festék kiszárítja-e.


Mert igazából a hajam meg zsíros, ezért nem is gondoltam rá, hogy a festék kiszáríthatja. Vagy a kettő nincs is összefüggésbe? Azt hittem inkább allergia.


Nem tudom mi az az sls? És melyik samponban nincs ilyen?

286. Egyed Judit (válaszként erre: 284. - Maxité)
2011. nov. 3. 22:03
Hali írtam privit!
285. ivi79 (válaszként erre: 284. - Maxité)
2011. nov. 3. 21:58

úgytudom az inoát ammóniamentesként hirdetik, de sztem baromidrága és nem is lehet kapni, csak szalonban használják. legalábbis ezt mondta egy fodrász, akinél érdeklödtem.

miylen szőke akarsz lenni? szinező nem világosit, ha sötétebb a hajad.


nem azért viszket a fejed, mert kiszáritja a festék? és szoktam olajjal kenegetni(festés elött is) és nem használok sls tartalmú sampont.ez ált helyrehozza.

284. maxité
2011. nov. 3. 20:39

Érdeklődnék, hogy akiknek viszketett a fejbőre hajfestés után, azóta változott-e már valamit a helyzet?


Azt tanácsolták nekem, hogy csak színezőt használjak. De szőkére milyet?


Ismertek jó ammóniamentes festéket? Ami azért be is fogja a hajat? És szép is lesz?


Nem tudom melyik márka melyik szőkéje ilyen.


Valaki próbált már ilyet?

283. ivi79 (válaszként erre: 282. - Mkjudit)
2011. szept. 9. 19:07
wella koleston perfect
282. mkjudit
2011. szept. 9. 18:56
Ajánlanátok olyan professzonális szőke hajfestéket,amit már régóta használva sem vettetek észre tőle hajhullást?
2011. szept. 9. 12:27

Hahó... közületek már vki próbálta a Sublime Mousse

90 VALÓDI VILÁGOSSZŐKE hajfestéket? kiváncsi lennék a tapasztaltokra.

280. nadine81 (válaszként erre: 277. - Goldgirl1017)
2011. aug. 11. 20:15
Nekem nagyon bejött a wellaton 12/1!!!!
279. goldgirl1017 (válaszként erre: 278. - Ujlany)
2011. aug. 11. 17:30
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és hogy eloszlattad a kételyeimet:) !!!Akkor ma bátran nekikezdek:)
278. ujlany (válaszként erre: 277. - Goldgirl1017)
2011. aug. 11. 17:17

nyugodtan hasznald mind a kettobol az egeszet, azt ugy kell.


Annyi lehet csak, hogy mivel a Wella nemet ceg, a hasznalati utasitasokat ugy forditjak, majd atnezik, es valoszinuleg nem vettek eszre, hogy itt nem egyenlorol, hanem egyenlo aranyrol van szo.

Magyaran ha hosszu es nagyon dus a hajad, vagy eloszor fested, akkor lehet hogy ket flakon kell, de nem ugy, hogy egy doboz szinelohivohoz nyomod hozza a ket tubus festeket.

2011. aug. 11. 17:08
Sziasztok! Tapasztaltak segítségét szeretném kérni:)MÉg ma tervezem a hajfestést, Wellaton 12/1 hajfestékkel. A dobozban van 40ml krémhajfesték és 80ml színelőhívó folyadék a használati utasítás pedig azt írja, hogy "Adagoljon EGYENLŐ mennyiségű krémhajfestéket, valamint színelőhívó folyadékot. . . " Lehet buta kérdés, de ha ugyanannyi kell mindkettőből miért raktak bele kétszer annyi színelőhívó folyadékot??? Vagy félre értettem valamit?Segítsetek légyszíves:)))Köszi!!!
276. Nyunyóka84 (válaszként erre: 274. - Anda39)
2011. aug. 5. 17:22
Amit vettél az egy 24 mosásig tartó tartós hajszinező. A szőkítő csak a neve, extra világos szőke árnyalat. Nekem is volt h túl lett hamvasítva a hajam amikor még szőke voltam és nekem akkor a fodrász samponnal összekevert egy pici szőkítőport egy pár percig ezzel megmosta a hajam és már el is tűnt a lila árnyalat, de sztem is menj fodrászhoz mielött leégeted a hajad.
275. Sada_Hiroko (válaszként erre: 204. - Maxité)
2011. aug. 4. 21:55
Bár már régi a hozzászólás, de ez vagy ekcéma, vagy pikkelysömör.
274. Anda39 (válaszként erre: 273. - Süti-32)
2011. júl. 30. 07:35

próbálok rákeresni arra, amit írtál, de a color sampoo az tartós színező, a 320-as meg szőkítő, így nem értem. Színezővel nem lehet világosítani, ha szőkítőt vettél, akkor meg tönkreteheted a hajad.

Nem tudom pontosan, mi lett a baj: a hamvas festéktől szürke lett, vagy a hamvasító folyadéktól lilás? Bár végülis mindegy, mert a fodrász könnyen tud rajta javítani. Legjobb megoldás az lenne, ha visszamennél hozzá és kérnéd, hogy javítsa ki. (főleg ha nem ezt akartad)Otthoni barkácsolásnak könnyen tönkrement haj lehet az eredménye, amit lehet, hogy nem is vennél észre csak később, aztán vágathatnád a hajad rövidre.

2011. júl. 29. 19:01

Sziasztok.

HELP!A fodrászom tegnap úgy be hamvasította a fejem tetején a hajam,hogy akár mehetnék is a nyugdíjas otthonba.:)Nem akarom ma is festeni a hajam,de holnap esküvőre megyek valamit muszáj csinálnom,vettem egy Palette Color Sampoo Szőkítő 320 valamit.Kérdésem az lenne,hogy tudja-e valaki,hogy tulajdonképpen ez most mi.Sampon,festék vagy színező.Köszi előre is.

2011. júl. 28. 16:44

Sziasztok!

Egyszerü, ha világosabb hajat akar bárki, azt csak FODRÁSZ tudja megcsinálni, mivel festék festéket nem világosit, világositani csak szökitőporral lehet (ha nem akar az ember csibesárgát akkor nem magának otthon csinálja), festékkel festett hajat sötétiteni, maximum az árnyalatát lehet változtatni.

Egyébként ezek a dobozos festékek katasztofálisak...soha nem olyan az eredmény mint a dobozon...

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook