Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb szemkörnyékápoló? fórum

Melyik a legjobb szemkörnyékápoló? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 30. 18:11
Argánolaj, búzavirágvíz
10. dd4fac34d4 (válaszként erre: 9. - Syria)
2015. jún. 25. 17:20

NEM értek egyet azzal, hogy eleve elriasztod a kérdezőt a krémhasználattól! Igaz, csak 25 éves, de

- a szemkörnyéki bőrnek ilyenkor már szüksége lehet egy könnyű hidratáló segítségére, mi pedig nem ismerjük a kérdező bőrtípusát!,

- rendszeresen sminkeli magát, feltehetően a szemhéját is, ami szárítja ezt a finom bőrt,

- az éjszakázás mindenkinek megviseli a bőrét! Ezt a nappali alvás nem pótolja azonos értékűen, ebben sem, egyébként más vonatkozásban sem!

- lesz még ő 35, meg 45 és így tovább éves is, és ha szüksége volna rá, de nem kezdi el időben, akkor már 10 év múlva rosszabb állapotban kezdi el a bőrét ápolni!

9. syria (válaszként erre: 4. - Cukilányka)
2015. jún. 25. 16:30

Az, amelyiket nem veszed meg!

Az éjszakai műszak nem ráncosít jobban a nappalinál, ha rendesen kialszod magadat. Plusz, amit csorieva írt, mínusz a

kencefice.

2015. jún. 25. 10:24

Ilyen nincs, hogy legjobb szemkörnyékápoló! Csak az adott személynek szólóan lehet legjobbat találni, ha sikerül! Annyi mindentől függ, mi a legjobb, hogy ezt nem is sorolom, ti is tudjátok. De annyit megjegyzek, hogy én ahogy öregedtem sorra kellett elhagynom az előző években legjobb szemkörnyékápolókat, mert már nem voltak elég hatékonyak! Imádtam egy zöld alma illatú Orlane-t, aztán több évig használtam Chanel-t és Lancome-ot, majd legtovább egy Clarins készítményt. Most pedig már évek óta a Biola természetes összetevőkből álló krémje a jó.

De mielőtt váltok bármilyen kozmetikumban, megnézem a Krémmánián (kremmania.hu), hogy adott bőrtípusra kinek mi vált be. Sok fölösleges pénzkidobástól mentett már meg az a honlap!

2015. jún. 25. 09:02

Én Avonosokat használok...

Mindig mást..

Most a kaviáros akciós, azt is kipróbálom...

Meg vagyok velük elégedve..


A lényeg: te olyant válassz, ami kimondottan duzzadt, fáradt szemekre van...


Amúgy ami nagyon jó/kellemes az égő, fáradt, duzzadt szemekre: uborkaszeletek...Hűsíti nagyon...


Na meg igen, sok víz, sok alvás :D

2015. jún. 25. 09:00
Sok alvas, nivea Q10
5. kszb
2015. jún. 25. 08:42
a táskákra sztem is a legjobb ellenszer a víz! Sok- sok tiszta víz. És a vízhiányos bőr is jobban, korábban ráncosodik, szóval mindenképpen a víz a legtermészetesebb, legtutibb ellenszer. Amúgy nekem már 35 körül az Oriflame őssejtes szemkörnyékápolója vált be legjobban. Előtte pedig hidratáló szemkörnyékápolók kellettek. 20on évesen felesleges még komolyabb krémekben gondolkozni. Ha most már erősebbeket kezd használni, később mit fog?
2015. jún. 25. 08:19
Köszönöm szépen. Az éjszakai műszakozás miatt szerintem hamarabb ráncosodik a bőr, ezért is kellene valami jó szemkörnyékápoló, a megelőzésre.
2015. jún. 25. 08:15

az alvás


a táskákat nem tünteti el semmiylen krém

2015. jún. 25. 08:13

Hát a táskás szemek veseproblémára utalnak. Na na ijedj meg, csak szerintem kevés vizet fogyasztasz.


Én igy Q10 nevű késszítményt szedek (sejtregeneráló) és ugyanilyen krémet használok.


A táskás szemre: napi 1,5 liter viz!!! Ebbe nem számít bele másmilyen folyadék: cola meg társai,leves) És uborkaszelet pakolás

2015. jún. 25. 08:06
Melyik a legjobb szemkörnyékápoló egy 25 éves lánynak, aki sokat jár éjszakai műszakban dolgozni sminkeli is magát mindennap, és néha táskásak a szemei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook