Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik a legjobb személyi kölcsön most, amit érdemes felvenni fórum

Melyik a legjobb személyi kölcsön most, amit érdemes felvenni (tudásbázis kérdés)


16. lonix (válaszként erre: 1. - Mindzsi)
2011. nov. 8. 08:33
Ezert nem vennek fel.Tud magad elfogadni olyannak,amilyen vagy.Nem a kulso szamit,hanem a belso ertekeid.Szerintem.
15. homern (válaszként erre: 11. - Mindzsi)
2011. nov. 7. 18:53
Én még várnék.Szoptatáskor a tejtermeléshez szükséges állomány veszi át a helyet,szoptatás abbahagyása után ez szép lassan leépül.Utána még lassabban kezd el visszatöltődni a mell,ez 2 év is lehet :S így látatlanban is ki merem jelenteni,hogy az enyém sem néz ki jobban mint a tiéd :( (műcicire én sosem gondoltam,el nem tudom képzelni hogy egy idegen anyagot belémoperáljanak :S )
14. manka10 (válaszként erre: 1. - Mindzsi)
2011. jún. 4. 06:37

Ha hitelre szeretnél plasztikáztatni,jól gondold át előtte,h megéri-e neked ha majd a híd alá kerülsz miatta.

Ajánlani fognak neked olcsó kamatot,csak mire fizeted nem látod a végét,hisz csapdába kerültél.

De a te dolgod.

13. Mari20
2011. jún. 4. 06:24

drága

ha okos vagy, eszes, és bölcs, akkor azért nem veszel fel kölcsönt hogy a melleidet szilikonoztasd


tornával, amit a neten is megtalálsz és fél év kitartó munkával vissza nyered melleid rugalmasságát és szebb lesz mint lánykorodban


mert már érett is lesz. Imádni fogod magad


drága én a természetes szépség hive vagyok

ha magadat nem szereted, és meg akarod változtatni

hatalmas önbecslési problémád van, amit ha már feltártál, tudud orvosolni, önfejlesztéssel.


kérlek mint embertárs gondolkodj el rajta


a mellplasztikát 5 évenként cserélni kell, azt tudtad?


kockázatos is

és magadnak? azért hogy a tükörbe gyönyörködj magadban?


hisz nem fogod mutogatni

a munkádhoz nem kell hibátlannak lenned


édeske

ne tedd,


és ha még szeretnél babát, mivel fogod szoptatni?


ha nem tetszik mégse? vissza csinálni nem lehet



azoknak fogadom el a plasztikát, akinek, az orvosok , az egyiket vagy mindkettőt levették....

ugye tudod miért...


drága, olvass, élvezd a babád, és minnél több időt tölts vele


keress egy olyan képet a vágyott ciciről amilyen lenni szeretnél, és csak erre gondolj, tornázz kitartóan, most hogy babázol akár óránkánt is elvégezheted a mell gyakorlatokat, közben kitartóan vizualizáld a képet ami szeretnél lenni, és garantálom fél év múlva olyan lesz a cicid.



és adóságba se vered a családot


aki szeret úgy szeret ahogy vagy , a lelked elsősőrban, az ember ruhád- nap mint nap változik, aki ezek alapján szeret, az nem öszinte szeretet.


reménykedem, hogy sikerül lebeszélnem a mell plasztikáról.

12. Mindzsi (válaszként erre: 9. - Livilla)
2011. jún. 3. 22:56
Köszönöm szépen! Utána nézek!
11. Mindzsi (válaszként erre: 8. - Livilla)
2011. jún. 3. 22:55
Szia! 16 hónapos, de csak 6 hónapos koráig tudtam szoptani, mert elment a tejem. Addíg egész szép volt a cicim, míg teli volt tejcsivel.. mikor elfogyott akkor meg olyan lett mint egy öres tejes zacskó.. :((
2011. jún. 3. 20:47
személyi, bocs az ékezetek random hiányáért
2011. jún. 3. 20:44

Ha nemreg hagytad abba a szoptatast, erdemes 6 honapot, vagy egy evet varni, nehogy ketszer kelljen csinalni a cicit, mert a hegek sem szepek. Lehet, hogy addig egy picit felre is tudnal rakni, mert a szemelyi kolcsonon nagy a kamat.

Itt találsz arakat: [link]

Pavlovics Gabor Dr-t tudom ajanlani, nagyon szepen dolgozik es maris lefaragtam 200 000 Ft-t :)

Van, amelyik klinika speciális kolcsont is ajanl, kerdezz ra, mert szemely kolcsonnel sokmindent elszúrhatsz.

Sok sikert!

2011. jún. 3. 20:38

Szia Mindzsi!


Mennyi idos a babad?

7. 5bfba16667 (válaszként erre: 6. - Mindzsi)
2011. jún. 3. 19:53
Senki sem bántott, csak felhívta a figyelmedet a kölcsönökkel járó gondokra, nehézségekre.
2011. jún. 3. 19:50
Oh köszönöm a kedves hozzászólásokat.... Aki nem tudja milyen érzés ez, az inkább ne kommeneljen. Sajnos engem nem áldott meg az Isten szép cicikkel, és a szoptatás is sokat rontott a helyzeten, és ez miatt nem tudok teljes életet élni, mert utálom miatta a testem. Nah de ne legyen ilyen érzése sose senkinek. Jó majd akkor egyszer lesz MŰCICIM! Köszi
2011. jún. 3. 19:48

A kamat legalább 400-450.000,-Ft...

És ha elveszíted a munkádat?

Rettegni éveken át, hogy a következő részletet ki tudod-e fizetni...!?

2011. jún. 3. 19:44

Érdemes felvenni? Mikor érdemes hitelt felvenni?

Tegyél félre és lesz műcicid!

2011. jún. 3. 19:43

800.000 Ft a műcici? Hűha. Ma is tanultam.

Sok sikert, sajna a témában nem tudok segíteni.

2011. jún. 3. 19:42
Kölcsönt felvenni sose érdemes.
2011. jún. 3. 19:42
Személyi kölcsönt szeretnék felvenni megcsináltatni a cicimet, olyan 800.000.- ft-ot. Nem tud valaki, valami jó személyi kölcsönt ami korrekt lenne, és a lehető legalacsonyabb a törlesztő részlete! Nagyon fontos lenne, számomra! Köszönöm előre is a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook