Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a legjobb ránctalanitó krém? fórum

Melyik a legjobb ránctalanitó krém? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
57. f64f0d9a69 (válaszként erre: 56. - Malvina)
2012. nov. 25. 10:01

Én is éppen ennyi vagyok.

Arctorna, masszírozás segíthet!

Meg amiket még leírtam.

2012. nov. 25. 09:47
De Jó neked!!! hogy nincsenek Ráncaid!!!! 56 vagyok és a szemöldökömtöl szempilámig középen egy csúnya mély ránc van,,de irtam már sok hejre de megoldás sehonan!!!!!!! akor csak örülhetsz!!!
55. f64f0d9a69 (válaszként erre: 54. - 342402de6d)
2012. nov. 24. 14:04
:D
2012. nov. 24. 14:02
Hapycreame
2012. nov. 24. 13:55

Szerintem - hosszú távon ható - ránctalanító krém nem létezik.

Legjobb, ha a bőr feszességéhez fontos tápanyagokat megesszük. Én étrendkiegészítőket is használok.

Sok folyadékot fogyasztunk.

Nekem bevált még a Silicea Schüssler só, vagy homeo bogyó.

Almaecetes lemosás + akármilyen krém.

Ráncok ellen nagyon hatásos még az arctorna, vagy arcmasszázs.

50+ nincsenek ráncaim :D

2012. nov. 24. 13:28
Malvina,,56 éves,én probáltam ezt a receptett,,méz, kefir,tojás,,de semit nem ért ,,csak még jóban meglazul a bör,,de végűl is nekem a szemhéjra kelene mert mély ránc van rajta!!!
51. nikeri (válaszként erre: 45. - Bery86)
2012. okt. 25. 08:59
Elárulnád, hogy mi az? (akár priviben is, ha itt nem publikus)
50. Batata
2012. okt. 24. 21:31

- megfelelő mennyiségű alvás

- sok víz

- jóféle napszemüveg

- smink alapos eltávolítása

- szőlőmagolaj

- búzacsíraolaj

- ligetszépe olaj

- sárgabarackmag olaj


Én ezeket kedvelem.

2012. okt. 24. 21:13

Tutira bevált módszer és nem drága:


1 tojássárgája 1 evőkanál tejfől és 1 teáskanál méz jól kikeverve hetente egyszer egy órára felpakolni az arcra, de előtte egy alapos bőrradír.

Minusz 10 évet fiatalodik az arcod 1 óra alatt:)))

2012. okt. 11. 12:18
Sziasztok!! Szeretném tudni,,mejik a legjóbb ránctalanitó krém!!! 56 évesen???mert nekem a szemhélyamon van mélyránc és nagyon csunya!!!! Malvina, Már idegbajt kapok,,anyira csunya!!! köszike,,
47. Anitaaa03 (válaszként erre: 45. - Bery86)
2011. dec. 1. 11:17
mi volt az?
2011. nov. 25. 10:33
nem igazan ajanlok semilyent sem hisz a borod ha nem sokat stresszel es ovatos vagy a nappal akkor oregkorodra is szep marad,nekem csak a szemem korul van,mert nagyon sokat nevetek es mosolygok es mar 50et is elhagytam.
45. bery86
2011. nov. 24. 18:40

Egy hónapja találkoztam, valamivel ami számomra is megdöbbentő volt, 5perc alatt teljesen kisimította, a bőrt és az eredmény 6-8 órán keresztül megmaradt.Eddig mindenkinél működött.



üdv bery

2011. jan. 13. 16:57

Ezt szerintem sose lehet tudni. Ha csak az arcunk egyik felét kennénk, akkor kiderülne, hogy amúgy ráncosodnánk-e, vagy genetikailag csodás a bőrünk.

Én nem tudom, mit higgyek. 26 lettem, nem igazán szeretek kence-ficézni, mert elfelejtem. :) De mondjátok meg az igazat, ha tudtok vmit :)

43. spatifillum (válaszként erre: 42. - Katácskák)
2008. dec. 18. 20:11
Sőt, a rövidlátás+fényérzékenység is:)
2008. dec. 16. 05:39
A sok gondolkozás,töprengés,szomorúság stb is sok ráncot okozhat- arra meg nincs "csodakrém"
41. Kisrigó (válaszként erre: 14. - Cot.kati79)
2008. dec. 10. 20:40
Én is mindig a Forever Living termékeket használom, de most az édesanyámnak szeretnék egy szemránckrémet. Te melyiket használod?
2008. jan. 2. 21:40

ha 20 éves múltál - aludj sokat

ha 30 éves múltál - kerüld a streszt

ha 40 éves múltál - a rendszeres arcmaszázs csodát tehet.

ha 50 éves múltál - fogadd el a ráncaidat és hidd el akkor másokat sem fog érdekelni.

39. rbozsik (válaszként erre: 27. - Ancika)
2008. jan. 2. 15:59

Kedves Ancika!


Szeretném én is megtudni,hogy hol lehet beszerezni a Louis Widmer szemránckrémet és a FlavoC arckrémet, és mennyi be kerül?

előre is köszönöm!


Üdv, Reni

38. hencsi03 (válaszként erre: 35. - Ancika)
2007. szept. 3. 13:18

Csatlakoznék én is az előttem szólókhoz/kérőkhöz,

írd meg légyszi a beszerzési forrásodat a Flavo-C-re, köszönöm

37. badonyimariaeva (válaszként erre: 34. - Spatifillum)
2007. jún. 4. 20:29
Igen olvastam és felháborítónak tartom,hogy velünk a rengeteg pénzt kifizettették a semmiért.
36. emagdi (válaszként erre: 35. - Ancika)
2007. jún. 4. 09:50
légyszi írd meg nekem is, ha a fórumba nem szeretnéd! Köszi szépen!:)
35. Ancika (válaszként erre: 33. - Kisstoth)
2007. jún. 4. 09:06
Privi ment :)
2007. máj. 29. 12:09
Olvastátok a cikket a ránctalanító krémek hatékonytalanságáról? Állítólag a németek tesztelték a krémeket és éppen a drágábbak voltak a leghatástalanabbak.
2007. máj. 28. 20:28

Kedves Ancika !


Légyszíves megírni, hogy hol vásárolod a Flavo-C krémet és mennyibe kerül ? Köszi Mari

2007. ápr. 16. 16:52
Babor!!!
2007. márc. 21. 22:34

Hauschka kremeket nehany patikaban es natur boltban lehet vasarolni. A Hauschka magyar honlapjan boven informaciot ad a magyarorszagi uzletekrol, bioboltokrol, gyogyszertarakrol, ahol hozza lehet ezekhez jutni. A honlaphoz tartozik egy online shop is, oda azert erdemes benezni, mert az tartalmazza pontosan az osszes Magyarorszagon arult termeket, azok jellemzoit is, amit a magyar honlap nem tartalmaz. En osszehasonlitottam, tukorforditasa az eredeti honlap termekjellemzeseinek. Rendelni is lehet onnan. Arra ugyeljetek, barmit vesztek, a gliceryn ne legyen a tartalom listan az elso 5 osszetevo kozott. (A com-os honlapon talalhato egeszen pontos osszetevo-felsorolas)

Hauschkahoz hasonlo marka a Weleda, aki natur iranyban szeretne bort apolni, arra is rakukkanthat, de ott meg inkabb szabaly, a gliceryn a sor vegen legyen. Egyebkent az utobbi sokkal olcsobb anyagilag.


Az aloe verat hintoporral szoktam kikeverni, egy apro villaval, habosra lehet verni szinte. Erezheto, mikor eleg bele a hintopor. Utana egy ecsettel szoktam felvinni, akar kiselejtezett, alaposan megtisztitott pirosito ecset is megfelel a celnak. Amikor felviszitek, figyeljetek, hogy az orrotok ala ne tegyetek belole, mert ahogy szarad a maszk es feszul, a hintopor miatt egyre porhanyosabb lesz. Ne lelegezzetek be. Meg valami fontos, aki erzekeny lehet ra, elotte tesztelje a boren egy kis feluleten, ugyanis rakvoros lehet az egesz bore, ahova rakeni, ha allergias ra. ( A ferjemnek eleg volt az arcat letorolnom aloe level, azonnal bevorosodott)

Bor feszesitesere: iszap. Aloe maszk utan a legjobb. De nem a kevert iszap pakolas, hanem az igazi szurke, nedves iszap vagy a szaritott iszap, amit ki kell keverni az arcra. Ezek utan baktat eleg sok lemaradassal az uborka pakolas, az is feszesit, erdemes lereszelni apro reszelovel es osszekeverni mondjuk mezzel.

Rika1 pakolasa is nagyon jo (mez+kivi), ahogy leirta, kiprobaltam, felfrissiti a bort es tisztitja.


Q10-el pedig kar veszodnotok, ugyanis teljesseggel ertelmetlen, a Q10 koenzim nem tud boron keresztul beszivodni. Ahogy a kollagen sem.

Sajna atveres.

2007. márc. 20. 07:47

A Hauschka is kozmetikusnál kapható, legalábbis az enyém volt ilyen tanfolyamon és foglalkozik is vele de én még nem próbáltam. A Fleur de Sante kozmetikumait használom 2 éve, nekem nagyon bevált a boltban kaphatóakkal ellentében.

25 éves kortól öregszik a bőr, ezért szemránckrémet valóban ettől fogva ajánlatos használni.

29. sculli (válaszként erre: 20. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 10. 11:53
szia.aloeverát,hogyan kevered?
28. sculli
2007. febr. 10. 10:20
olyat keresnék ami természetes otthon elkészithető:pld méz,tej ,valami.ki tud ilyen medoldást és bör feszesitésre?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook