Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb optika Miskolcon? fórum

Melyik a legjobb optika Miskolcon? (tudásbázis kérdés)


2022. ápr. 24. 23:34
Nekem a Szín-Optika jött be. Kis üzlet, a sétálóutca mellett, ami külön jó, mert csak azok jönnek akik ismerik, nincs tumultus... Profi optikussal lehet megbeszélni a részleteket. Akár egyeztetett időpontra is lehet jönni, pár nap alatt elkészül a szemüveg az általam választott árfekvésben. Rendszeresen vannak itt is akciók.
2014. ápr. 6. 16:42
Köszönöm Neked is mazor1! :)És az Optisun-ban mely napokon van ott a szemész főorvosnő?
2014. ápr. 6. 15:14
Szia! Optisun, Pláza emelet.Nagyon nagy a választék, ha ott vásárolsz szemüveget, a szemvizsgálat ingyenes,szemész főorvosnő végzi. Mindig van valami akció, most 10. szülinapi :). Én nemrég csináltattam náluk a 3. szemüvegem, 15 ezer volt lencsével, és márkás kerettel.
2014. ápr. 6. 14:15
Köszönöm turkkati! :)
2014. ápr. 6. 12:51

Mi a Lipták Optikába járunk.A Centrummal szemben, Metropol oldalában a Falánk Fanni mellett van.

Van szemészorvosi vizsgálat és optometrista is.

2014. ápr. 6. 12:27
Sziasztok! Segítségeteket kérném szépen!Olyan optikát keresek Miskolcon,ahol végeznek szemvizsgálatot és jó minőségben,nem túl drágán gyártanak szemüveget!
2014. ápr. 6. 12:24
Melyik a legjobb optika Miskolcon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook