Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb önbarnító? fórum

Melyik a legjobb önbarnító? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
89. velheim (válaszként erre: 88. - Mongi)
2007. máj. 12. 20:56

gondolom újra kezdődik a számlálás :)

én is csak úgy vettem észre magamon a barnaságot, hogy a kézfejemet elfelejtettem bekenni és kirikított a fehérség :)

88. mongi (válaszként erre: 85. - Velheim)
2007. máj. 12. 20:37

Az mit jelent pontosan,hogy 5 napig kell kenni?5 nap után mi van?:-)

Én is Niveát használok,de én nem lettem tök barna tőle:-(

2007. máj. 12. 15:38

Sziasztok!

Kb. két hete úgy döntöttem,hogy kipróbálom valamelyik önbarnítós termékcsaládot.Ismerősök körbekérdezése és a netes búvárkodás után úgy döntöttem,hogy a Nivea lesz a befutó,mivel évek óta használom az egyik nappali arckrémüket,valamint testápolóikat is mindenféle rossz tapasztalat nélkül.

Vettem testápolót világos bőrre,valamint barnítós nappali arckrémet is.Már az első használat után nagyon szép egészséges barna szín alakult ki.

A harmadik napra azonban allergiás kiütések jelentek meg a testemen,érdekes módon az arcomon nem.Eldöntöttem,hogy néhány napra pihentetem mivel egyébként allergiás vagyok a pollenekre,ezért gondoltam a fokozott pollenek miatt lehet,és csak a véletlen egybeesés műve.

Eltelt egy hét ,elmúltak a kiütéseim,ismét bekentem magam fürdés után...és lám másnapra az eredmény kellemes bőrszín és allergiás kiütések.

Volt valamelyikőtök hasonló helyzetben?Mert most ismét várok aztán valamelyik másik terméket tervezem kipróbálni.Melyiknek szavazzak ismét bizalmat?A Niveát nagyon sajnálom,mert a fent leírt kellemetlenségeket leszámítva nagyon kellemes!

Aki volt hasonló helyzetben,vagy tájékozott a témában az légyszi írjon!

Köszi!

86. velheim (válaszként erre: 81. - Mongi)
2007. máj. 12. 14:07
Bár nem engem kérdeztél :) reklámozzák a dávnak az önbarnítós arckrémét is, bár üzletben nem találkoztam még vele :)
85. velheim (válaszként erre: 84. - Eszti91)
2007. máj. 12. 14:05
:) jobban meg vagyok elégedve ezzel, mint az előzővel :) bár az van ráírva, hogy 5 napig kenjük magunkat, mert fokozatosan barnul be a bőr - hát reggelre tök barna lettem :)
84. Eszti91 (válaszként erre: 83. - Velheim)
2007. máj. 12. 13:55
azt hiszem én is veszek,ilyen niveásat :) nagyon dicsérik
2007. máj. 12. 11:20

Sziasztok!

Elfogyott a dzsonzonsz féle önbarnítóm, ezért gondoltam kipróbálok valami mást :) Nézegettem a többi márkát az üzletben, és megfogtam a niveat. Azt írja a papir róla, hogy fokozatosan barnulok, hát reggelre szép barna színem lett, sehol egy folt, kihagyás. Nekem tetszik. Szaga: ez inkább már illat kategória, az előzőhöz képest :) És jó, mert folyékonyabb, könnyebben tudom kenni magamra, mint az előzőt. Igaz most is gumikesztyűvel vittem fel bőrömre a kenőcsöt :)

Eddig tetszik :)

2007. máj. 10. 20:53

Sziasztok!

Én már nagyon sok önbarnítót kipróbáltam, mert nagyon világos a bőröm, a szolit és a napot pedig nem bírom.

Legelőször, úgy 10 éve kezdtem használni önbarnítót, a nevére már nem emlékszem, hab állaga volt, nagyon erősen fogott, és természetesen csupa folt voltam tőle az első időkben, amíg meg nem tanultam vele bánni és rettentő büdös szaga volt.

Mostanában úgy vagyok vele, hogy azt veszek, amit éppen kapok. A lényeg, hogy bőrradírt és hidratálókmet, tstápolót kell előtte használni.

A bőrradírt persze elég hetente egyszercsak.

Nem szabad a barnítóból sokat kenni, inkább a következő alkalommal kell többet használni belőle, mint hogy foltosak.

Akik hasonló bőrrel rendelkeznek, mint én, azok mindig a legvilágosabb önbarnítót használják, -manapság már több féle árnyalat kapható-, különben sárgák lesznek.

81. mongi (válaszként erre: 71. - Zsu32)
2007. máj. 10. 09:45

Szia!

Látom,te már gyakorlott önbarnítós vagy:-))

Arcra lehet kenni,vagy inkább ne?

80. mongi (válaszként erre: 77. - Mandala77)
2007. máj. 9. 15:16
Szia!Kíváncsi vagyok rá,te mennyire bírod majd elviseni a szagát-én is tegnap Niveát kentem magamra.
79. Eszti91 (válaszként erre: 78. - 3c2c8696c4)
2007. máj. 9. 14:08
az nekem is bevált,de én most a spray-s változatát vettem.
2007. máj. 9. 08:04
Én az avonos testápolós önbarnítót használom, én szeretem,nekem bevált.
2007. máj. 9. 07:54
Tegnap vettem Niveat (a világos bőrre valót bőrfeszesítővel), majd beszámolok a tapasztalataimról. :)
76. mongi
2007. máj. 8. 21:53
Én épp néhány órája kentem magamra(először),de már alig birok lélegezni is-olyan büdi vagyok tőle.Azt hiszem mégis csak maradnom kell a szolinál.
75. Gyöngyi23 (válaszként erre: 74. - Eszti91)
2007. máj. 8. 13:10
Én próbáltam, egész jó, csak arcra nem lehet használni. Miután befújtam magam, leitattam a felesleget a bőrömről papírzsepivel, szép egyenletes lett.
2007. máj. 8. 10:45
valaki próbált már önbarnítós spray-t?
73. Eszti91 (válaszként erre: 72. - Zsu32)
2007. máj. 3. 20:20
ja,elég hetente 1x? én azt hittem hogy mindig mielőtt felvisszük az önbarnítót.
72. Zsu32
2007. máj. 2. 18:59

És még egy fontos tipp:

Önbarnító krémezés előtt ajánlatos test radírozni,legalább hetente egyszer.

71. Zsu32
2007. máj. 2. 18:55

Én már tavaly óta kenegetem az önbarnítót,igen de nem folyamatosan.pl:télen nem.

Dove Summer Lotion-t használom,ebben is két féle van.Tanácsom az,hogy fürdés után várjatok 10-15 percet,mert nagyon nedves bőrön nem lesz egyenletes barna,foltos lesz.Ez az egyik,a másik tanácsom ha be kented a testedet várj meg míg teljesen megszárad,ez is befolyásolja a foltosodást és a ruhákat nem fogja be.Remélem másoknak be vállik.

Mindegyik önbarnítónak kicsi fura szaga van,a festékanyag miatt van.Ha este kenitek be,másnap reggel le lehet zuhanyozni ha zavar a az "illata".

Alapos szappanos kézmosásról ne feledkezzetek meg,főleg az ujjak közt.!!:)

Próbáljátok ki.Sok szerencsét!:)

70. f72d419d5f (válaszként erre: 64. - Velheim)
2007. máj. 1. 20:53
Kipróbáltam a nylonkesztyűvel a felkenést: úgy vettem észre hogy sokkal könnyebben lehetett felkenni,jobban csúszott,majd meg látom hogy foltos lesz-e
69. Nike (válaszként erre: 51. - F72d419d5f)
2007. ápr. 29. 21:51
Ízlés kérdése...én is megvettem és kipróbáltam, de hányingerem volt a saját szagomtól. A párom viszont kellemesnek találta :)
2007. ápr. 29. 20:55

Majd osszátok meg tapasztalataitokat!

Furcsa lesz elsőre nagyon, mert igazából nem is érzed, hogy a kezed közvetlenül érintkezik a bőröddel.

67. f72d419d5f (válaszként erre: 64. - Velheim)
2007. ápr. 29. 19:15
ezt a kesztyűset én is kipróbálom,utána majd jöhet a sikárkefe:DDDDDDD
66. velheim (válaszként erre: 65. - Eszti91)
2007. ápr. 29. 17:59
jól teszed! :)
65. Eszti91 (válaszként erre: 64. - Velheim)
2007. ápr. 29. 17:51
oké köszi,anyu úgyis hajat fest kedden,majd elcsórom a kesztyűt,neki úgy is van másik :)
64. velheim (válaszként erre: 63. - Eszti91)
2007. ápr. 29. 16:31

azt nem mondanám, hogy nehezebb, inkább viccesebb :) így jobban csúszik a kezed a bőrödön és hatékonyabban szét tudod kenni magadon a krémet!


Próbáld ki, maximum ha nem válik be, drótkefével levakarod magadról a barnaságot :)

63. Eszti91 (válaszként erre: 62. - Velheim)
2007. ápr. 29. 13:57
azt én is olvastam,de nem nehezebb felvinni vele,mint kézzel?
2007. ápr. 28. 22:20
Már nem is tudom, hol olvastam azt a tanácsot, hogy gumikesztyűvel vagy hajfestéskor használatos kesztyűvel kenjük el a krémet. Kipróbáltam. Sokkal egyenletesebben lehet így kenegetni. Akik foltosok maradnak, szerintem próbálják ki!
2007. ápr. 28. 20:48
Nekem a Johnson nem jött be. szinte csak csíkokban barnított
2007. ápr. 28. 20:47

ti egyébként melyik avonos önbarnítóról beszéltetek? a rendes önbírnítóról vagy pedig a Skin So soft-osról? én az utóbbit kipróbáltam,és hát az illata az nem volt jó,viszont jól barnított engem

Az új Loreál-ost kipróbálta már vki?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook