Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik a legjobb légitársaság? Milyen tapasztalataitok vannak a fapados légitársaságokkal? fórum

Melyik a legjobb légitársaság? Milyen tapasztalataitok vannak a fapados légitársaságokkal? (tudásbázis kérdés)

1 2
2007. júl. 26. 21:09

első utamon magyar volt a személyzet,tehát értettem mit mondanak:-)és kajcsi-pia is volt

következőnél nem volt,de ez nem problémás rövid távon

28. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 25. - Gyorgyi7)
2007. júl. 26. 21:06

Wizz Air rel jó volt a tapasztalatom...aki sűrübben utazik vele azt mondta nem mindíg van jól takarítva,én 2szer utaztam velük,OK volt

távolságtol is függ,pár órára tökéletes és kedvezőbb az ára

2007. júl. 26. 15:48
A MALÉV járataiban még nem csalódtunk.
2007. jún. 22. 09:56
En SmartWings-szel utaztam, semmi gond nem volt, hacsak az nem, hogy egy kukkot sem ertettem abbol, amit mondtak(angolul es spanyolul beszeltek), de ez asszem az en hibam volt!!
2007. jún. 22. 09:18
Wizz Air, EasyJet:-)), fapados járatok, de szerintem jók!
24. dori79
2007. máj. 25. 22:26
a Malév kifogástalan
2007. máj. 17. 18:17
El Al. A legbiztonsagosabb es a kiszolgalas is ezeken volt idaig a legjobb.
2007. máj. 17. 15:17
Mi a párommal a Wizz air-rel utaztunk, tényleg szinte csak az illetéket kellett kifizetni. Nagyon meg voltunk elégedve, a visszafele úton még azt is bemondták milyen az idő Budapesten, és hány méteren utazunk, odakint hány fok van. Emberközelinek éreztük, pedig csak fapados volt.
2007. máj. 17. 10:56

Repültünk többször Malév-vel ,ami nagyon rendben volt.

Eddigi mélypont az Air Cairo járata,lepukkant géppel, unott, udvariatlan személyzettel.

Az Air Asia fapadosa egész jó és persze olcsó, igaz nem éppen a pontos indulásról híres.

2007. máj. 14. 13:26

Eva Air kitűnő választás Ázsiába.

Kényelmes,színvonalas és gyakran lehet akciós jegyet kapni .

19. emagdi (válaszként erre: 18. - Cskata)
2007. máj. 14. 12:45
ja, meg előbb ér oda a légiutaskísérő az üdítővel!:))))
18. cskata (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2007. máj. 13. 20:33

:))) én is..:))

de azért nem hátrány, ha minél előrébb van az a hely - számomra legalábbis! Felszállásnál akkor kevésbbé érzem azt, hogy egy hosszú ferde csőben ülök..;))

17. emagdi (válaszként erre: 16. - 'szti)
2007. máj. 13. 19:55

na igen... :))

én leginkább ott szeretek a repülőn ülni, ahol üres hely van:))))

16. 'szti (válaszként erre: 15. - Emagdi)
2007. máj. 13. 19:07
persze, csak jó magyar szokáshoz híven megrohamozták a repülőt a helyekért, majd lelökték egymást a lépcsőről :-)
15. emagdi (válaszként erre: 10. - 'szti)
2007. máj. 13. 09:23
ez igaz. de szerintem tökmindegy, hogy hol ül az ember, nem?:)) (ha pedig valaki nagyon ragaszkodik egy bizonyos helyhez, annak időben kell kimenni a reptérre, hamar becsekkolni, és a boarding-nál meg a buszon nyomulni, hogy elsők között szálljon fel a gépre, aztán akkor oda ül ahova akar:))
14. emagdi (válaszként erre: 12. - 98b468bba8)
2007. máj. 13. 09:20
hogy mérted fel, hogy mennyire jók a pilóták? :)))
13. emagdi
2007. máj. 13. 09:20
én már utaztam minfenféle légitársasággal, és azt mondom szerintem tökmindegy ki visz el az uticélomhoz, lényeg, hogy odaérjek, lehetőleg minél kevesebb késéssel. európán v. európa-közeli helyekre az út max 4 óra, azt simán ki lehet bírni kaja-pia nélkül. persze nem hátrány, ha olcsó a jegy...
2007. máj. 12. 09:07
Mi Easy Jat-el repültünk Angliába. A pilóták nem voltak túl jók, szóval biztos van jobb is.
2007. ápr. 29. 11:46
Legjobb a Lauda Air és a Singapore.
10. 'szti (válaszként erre: 9. - Toro32)
2007. márc. 20. 10:03
Nemcsak az ellátásban van különbség, a fapadoson nem helyre szól a beszálló kártya, oda ülsz, ahol helyet találsz. (lehet, hogy nem mindnél van így, én WiZZ-zel repültem, ott tapasztaltam)
2007. márc. 19. 13:30

sziasztok!

Én úgy tudom,hogy a fapados lényegében csak az ellátottságtól tér el a "normál" gépektől.Amikor én utaztam,nem fapadoson,reggelit kaptunk,és választhattunk itókát is.Az első osztály annyiban tér el a másod osztálytól,hogy ott folyamatosan kapsz enni,inni.Semmi extra különbség nincs.

Fapadosra visszatérve,ott pedig nem kapsz semmit.Se inni,se enni.De szerintem,ha nem mész nagy távolságra,az áron kívűl nincs különbség.Azokat is a nagy cégek működtetik.

A késések pedig a repülőterek hibája!!!Felszállás előtt minden gépet átvizsgálnak és az a sok idő.Miután az megvan,a géped a felszállási engedélyre vár.

8. cskata (válaszként erre: 6. - 93a74b44ea)
2007. jan. 16. 20:10

húú, az tényleg durva..! így az én londoni ismerősöm is járt egyszer: késés + Stansted, Luton helyett.. ő is elég morci volt utána, hogy kb. 1 napig tartott visszaérnie Londonba Bp-ről (pontosabban Szegedről)...

Akkor ezek szerint nekem mázlim volt eddig..:)

2007. jan. 16. 19:09

Mi mindíg megszívjuk,habár ez a menetendszerintivel is előfordulhat. 2 éve Tunéziába mentünk 8 órával később indult a gép, novemberben Rómába mentünk "csak"3 óra késéssel indultunk.

Nyáron Iránban voltunk Austrian-nal halál pontosan inult (Bécsből), visszafele IranianAirrel

ugyanígy. Kifogástalan a kiszolgálás meg minden.

6. 93a74b44ea (válaszként erre: 5. - Cskata)
2007. jan. 16. 17:12

exexem nagyon megjárta wizzairrel az utolsó két alkalommal...

utoljára 6 órával később indult a gépe, előtte pedig Luton helyett Stabnsteadre szálltak le, a csomagokat viszont valamiért átvitték Lutonba, és át kellett bumliznia értük...

Ő mondjuk kint van 3 éve, neki csak bosszúság, de mondjuk ha én megyek egyedül, fogalmam nincs, hogy jutottam volna át...

2007. jan. 16. 15:05

én még csak WizzAir-rel repültem eddig, szerintem teljesen rendben volt... egyszerű volt a jegyrendelés, gördülékeny az ügyintézés és transzfer rendelés, nem késtek a gépek.. ráadásul annyira nem voltak nagy távolságok, hogy éhenvesszek a fedélzeten, így a kaja sem hiányzott.. 2-2,5 órát ki lehet bírni evés nélkül...:))))


persze lehet, hogy majd ha egyszer nem fapadossal repülök, akkor el leszek ájulva a profi színvonalú kiszolgálástól - de amíg nincs összehasonlítási alapom, addig bejön a WizzAir..:))))

csak ez a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}]-lila feeling ne lenne...:PPPP

2007. jan. 15. 08:20

Ez felenk nem igy van, minnel kesobb, annal dragabb. Malevvel nem jarunk, nem jarunk Magyaorszagra. 3 ev ota egyszer utaztam at rajta, akkor is csak azt remeltem, ha le akar zuhanni, csak ne ott. Hat igazi lokal patriota vagyok :)

Attol fugg mi szerint legjobb egy legitarsasag. Manapsag egyre tobb tarsasagnal kulon fizetni kell az uditoert, etelert a gepen. El Al-on valasztani lehet milyen dieta szerint akarsz etkezni, szakemberek allitjak ossze, es benne van a jegy araban, na es normalis evoeszkozoket adnak, nem muanyag vackokat. Nalam ez jobban szamit, mint az, hogy mennyi idovel elotte rendelek jegyet. Ja, es beszelnek nyelveket a gepen. A ciprusi legitarsasagnal csak gorogul beszelnek pl, meg angolul sem.

3. 93a74b44ea (válaszként erre: 2. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 15. 06:51
Én utaztam Malévvel, WizzAir-rel és SkyEurope-pal. Nem volt olcsóbb a fapados, mint a Malév. Csak ha lehetőség van rá, jól kell megválasztani a jegyvétel időpontját. Fapados: minél előbb veszed, annál olcsóbb. Malévnál épp ellenkezőleg, lefelé mennek az árak, ahogy közeledik az indulás napja.
2007. jan. 15. 02:24
Kiraz a hideg a fapadostol, a kis gepektol es a charter jaratoktol bar ketseg kivul olcsobb. Nekem az El Al jon be. Parom 2-3 hetente utazik, o mar nem valogat, ahova jegyet kap. Egy legitarsasagnak sem erdeke, hogy pereljek, elveszitsen egy gepet stb.
2007. jan. 15. 02:02
Melyik a legjobb légitársaság? Milyen tapasztalataitok vannak a fapados légitársaságokkal?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook