Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a legjobb laptop márka? fórum

Melyik a legjobb laptop márka? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. dec. 19. 05:41
kinek ez,kinek meg az,en a toshibat szeretem.
2015. aug. 26. 17:07
IBM ThinkPad
2015. júl. 15. 07:58
Apple MacBook Air
2015. júl. 15. 06:44
ACER!Ilyet ne vegyetek, 1 év múlva alaplap, azt mondják szériahibás. Azért nagyon durva dolognak tartom!
2014. máj. 10. 07:52
sony vaio
2014. ápr. 27. 09:08

a legelső laptopom HP volt amível nagyon nem vtam megelégedve. utána volt egy Acer-em amível már annál inkább!

akkor megfogadtam, hogy csakís Acer.

most nemrég amít vettem i5-ös nagyon stabíl, repeszt mint állat, és mellesleg szép is. és kiterjesztett garanciát adtak, ha saját hibádból széttörik.

2013. okt. 21. 17:44
HP
2013. okt. 21. 17:44
Toshiba
2013. márc. 21. 10:59
toshiba,sony
2013. márc. 12. 13:31
Lenovo
54. Wiraag
2013. márc. 10. 21:36

Én egy éve használok egy ASUS gépet. Harveresen nem túl erős(persze ez egy alsóbbkategóriás), de egyébként minden oké vele, hibátlanul működik.

Aki aztmondja, hogy az Apple a legjobb, annak lehet, hogy igaza van, bár azokra csak 1 év gyári gazanciát adnak, ami valljuk be kevés. Másrészt mélyen a zsebünkbe kell nyúlnunk ha egy ilyen gépet szeretnénk magunknak tudni...

2013. jan. 19. 05:00
Nekem HP-m van,tökéletesen működik,bár összehasonlítási alapom nincs.
2013. jan. 19. 02:07
Nekunk 2 Toschiba,es 1 HP laptop van.A HP-nek a batteryjet,mar cserelni kellett.Mi megvagyunk elegedve ezekkel a markakkal.
2013. jan. 19. 01:24

szeretnék segítséget kérni,milyen laptopot a legerdemesebb venni.es a  Szövegszerkeszésre használnám, rövidebb videókhoz (pl. windows moovie makerrel)fotos programhoz. Adattárolásra (minnél több(film,zene,konyv beolvasasara)) plusz internet persze.

esetleg ha valaki tudna segiteni hasznaltnal hogy lehet kiszurni,hogy jo-e meg.

köszönöm a segítséget, minden jót!:)

2012. dec. 13. 14:01
A fuji-ra nagyon fujjolnak, de nekem van egy, már 6 éves, és hibátlan.
2012. dec. 13. 13:58
Asus, Dell, Vaio
2012. dec. 13. 13:37
Fuji
2012. dec. 13. 11:44

Nekem Acer gépem van, és soha többet nem veszek ilyet.

Miután megvettem már a hangszórója rossz volt.

Másfél év után alaplap probléma volt vele, most 2 év után már használhatatlan.

Az összes ismerősöm aki ezt a márkát választotta ráfázott vele.

Majd ha tudok veszek újat, de az a probléma, hogy mindenki mást mond, hogy melyik a jó, így sajnos tanácstalan vagyok.

46. 7796ae808e (válaszként erre: 38. - Simple)
2012. nov. 26. 07:37
Ott a pont:)
45. Takuma
2012. nov. 26. 07:28

Csenge(ttyű)-nek


Szia!

Attól függ mire akarod használni!

Netezni, kisseb játékra jó, de ennyi.

Ha vigyázól rá, nem dobálod évekig szolgálhat.

44. simple
2012. nov. 23. 21:02
Macintosh
2012. nov. 23. 21:01

Alienware, almás a legjobbak


és egy általam is korábban ismeretlen azóta viszont imádott márka, főleg ár-érték arányban, pláne hogy csak melóra (net, szövegelés, jogtár) használom a gigabyte. Szépek, megbízhatóak, viszonylag olcsók, jól felszereltek, de baromi nehezek. Ja és bírja az esést, ütést, rálépést, -fekvést (oké a 16 kilós gyerek alatt, de mégis), nedvességet, csokit, madárszart

2012. nov. 23. 20:42

Hello! Ezt a tipust ismeri valaki? Én nagyon ilyet szeretnék, de azt mondták olcsó HP-t ne vegyek, pedig ez felszereltség alapján nagyon jónak tűnik.


HP 650-esről van szó..

41. Takuma
2012. nov. 20. 20:15

Elég sok géppel volt már dolgom leírom mit tapsztaltam a hosszú évek alatt!


Toshiba mostanában elég megbízható gépeket ad. JÓ!

HP szépek, de kopik és gyengék a zsanérok rajtuk. JÓ!

IBM erős nyúzható megbízható, külsőre van aki imádja, de akinek a lekerekített divat idomok tetszenek annak nem való! JÓ!

Dell változó, vannak jók, de van köztük szörnyű elrontott darb. VÁLTOZÓ!

Asus Msi Fujitsu, nem valami megbízhatóak, én nem ajánlom. NEM JÓK!

Acer nagyon változó, van sok hibás széria köztük! NEM AJÁNLOM!

40. virus2008 (válaszként erre: 37. - Detta)
2012. júl. 30. 15:23

Csakis Hp, illetve Compaq (az is Hp)


De ugye laptopot akarsz és nem netbook-ot, mert az más.Netbook-ot csak netre használnak,de nem éri meg szerintem megvenni.


Amúgy

Asus-t ne vegyél sok vele a baj.Amúgy még ajánlok plusz hűtést külön,mert melegszenek nagyon.

39. virus2008 (válaszként erre: 1. - 33aa509d53)
2012. júl. 30. 15:21
Csakis Hp, illetve Compaq (az is Hp)
38. simple
2012. júl. 30. 15:14
Macintosh
37. Detta
2012. júl. 30. 15:13

Hali :) Én most szeretnék egy laptopot venni...még nem annyira vagyok a témában...ezért kérem a szakértőbb emberek segítségét...milyen márkájút vegyek, ha ezek a szempontjaim:

1. sokáig bírja (mármint a laptopokhoz viszonyítva)

2. Legyen rá rendes garancia

3. Erős legyen (tehát ne romoljon el hamar.)

4. Igazából csak internetre használnám...ezért nem kéne nekem egy olyan amivel mindent lehet, mert csak neteznék vele...Meik lenne a legalkalmasabb a netezésre??


Az ASUS-on gondolkodom mert uncsimnak is az van (ő is csak netezik) és azt mondta h jó :) nem sok gond volt vele és h bírja :)De a kommentke eléggé elbizonytalanítottak mármint sok panaszt olvastam itt az ASUSra...:/// Most mit tegyek? Mi legyen? meiket vegyem meg? A DELL is jó? A szempontjaimnak megfelel? HELP!! :))) Aki segít annak 100000 köszönet!!! :DDD

2012. febr. 2. 16:32

Az almás messze a legjobb minden tekintetben!Már annak,aki megengedheti magának.Nekem soha nem volt,de azon dolgoztam évekig.

Itthon mindig ACER volt,több féle is.Most egy DELL-em van,a páromnak meg ACER. Mindkettő szuper,imádjuk :)


ASUS-t és Toshiba-t soha nem vennék!

35. smart2 (válaszként erre: 34. - SMKHUN)
2012. febr. 2. 16:25

Vegyen DELL-t aki mer! Imádkozzon hogy ne legyen hiba, mert ha mégis a DELL vevőszolgálata tojik a fejünkre! Már kb. 1/2 éve szórakoznak velem egy kép kicserélésével.



Vettem egy felső-közép kategóriás gépet (a "legjobb" azokból ami az itthoni piacon raktárról elérhető) egy 17'' VOSTRO i7-es procival.


Nos ezt a gépet úgy adták ki, hogy szerintem egyáltalán nem tesztelték! Egy konstrukciós kuka az egész:


- Az analóg kimenet úgy ahogy van használhatatlan, mert olyan képzajt bocsájt ki, hogy pár óra alatt megvakulsz... a többmonitoros felhasználást tehát el kell felejteni.


- Bármilyen grafikai mozgást produkálsz (tehát ablakot mozgatsz vagy bármi más), akkor a grafikus kártya interferál a hangkártyával és úgy serceg a hangszórója ahogy mozgatod az ablakot... vakoknak lehet hogy jó, mert hallják hogy ablakot mozgatnak, de engem baromira zavar és bezavar a hangfelvételben is!



Nos mivel az egész szériájuk ilyen csapnivaló, egy magasabb kategóriás gépet tudtak felajánlani de annak az alap változatát. Nem voltak hajlandók olyan konfigurációt kínálni ami tartalmazza a számomra fontos opciókat (kijelző, felbontás, processzor, stb); helyette mindenféle haszontalan szoftvert nyomtak a csomagba és nem hajlandóak értelmetlen összetevők helyett számomra hasznos opciót bele tenni. Szívatás az egész! Felajánlottam hogy kifizetem a különbözetet és tegyék bele amit kérek. De NEM hajlandóak!



Az itthoni márkaszerviz pedig 2x volt nálam helyszíni garanciás javításra, minden alkalommal mondogatta hogy (idézem) "hogy csinálhat a DELL ekkora szart" és hogy "a főnöke is kiakadt hogy hogy lehet így egy gépet kiadni". Ugyanakkor a jelentésben olyat írnak hogy "a hiba észlelhető, de a gép használható". Teljesen mást nyilatkoznak szóban mint papíron. Magyarul folyékonyan hazudnak.



Számon kértem hogy ha már nekem itt hőbörögnek hogy "mekkora szar... stb." akkor kicsit legyenek belevalóbbak a szerviz jelentésükben. Azt válaszolta hogy "de nekik a DELL érdekeit kell képviselniük". Nem lehet semmi segítséget várni a szakszerviztől és a DELL-től sem!



Én biztosan nem fogok már DELL-t venni! Nem tudom vannak-e jobb gépeik is, de ha bármi gondod van, az tuti hogy szarban hagynak!



Ennyi a saját tapasztalatom! Érdemes megfontolni!


sm

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook