Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb illatú Dolce & Gabbana női parfüm? fórum

Melyik a legjobb illatú Dolce & Gabbana női parfüm? (tudásbázis kérdés)


6. Mango94 (válaszként erre: 5. - 25800e2d09)
2015. aug. 4. 22:15
Még a Chloe tetszik neki, de azt tényleg nem merem megvenni, mert nagyon karakteres illat.
2015. aug. 4. 19:27
Én csak a saját tapasztalatomat írom és emiatt is veszélyes a másnak vásárlás. Egy igazán klasszikus már már unalmas illatról van szó. Ez a D&G light blue. Máson nagyon jó az illata. Rajtam meg mintha egy poloskát nyomtak volna el... És nem ez az egyetlen ami ilyen.. Eredeti parfümről van szó. Nem utánzat. Tehát az erős hatarozott illatok rizikósak. Lehet jobb lenne valami könnyebb illattal inditani
4. Mango94 (válaszként erre: 3. - Béengé)
2015. aug. 4. 19:26
Ismerem a parfümjeit, meg sokat vásárolunk együtt, tudom miket szeret illatban, azért is metek venni neki, csak nem ismerem ezt a márkát csak névről.
2015. aug. 4. 19:20

Én suli mellett parfümös eladóként dolgozok,így ebből a szemszögből próbálok neked segíteni.

Először is nagyon nagyon nehéz nélküle illatot venni,mert néha még maga az illető is órákat kering az üzletben(vagy visszajön másnap) mire dönteni tud.

Dolcenak is millió illata van,ahogy írtad...a legegyszerűbb megoldás,hogy ha van időd,bemenni egy Müllerbe vagy Douglasba és kérni az eladók tanácsát. Ők szakképzett eladók,biztos,hogy segíteni fognak és tudnak,nem hülyeséget akarnak rádtukmálni. Az már más dolog,ha pl.utána máshonnan veszed meg,olcsóbban :D

Ami nagy sláger volt,az a the one,tényleg egy erős,nőies illat.

Nagyon finom még a Dolce nevezetű illat is,amikor kijött mindenki ezt kereste. Nekem is nagyon tetszik,nem fullasztó illat,de mindenképpen nőies-virágos kategóriába sorolható.

Amúgy ha nem ragaszkodsz a márkához,akkor mindenképpen vess egy pillantást versace-si illatára,mert az tényleg az lehet,amit keresel :) árban egy árban mozognak.

2015. aug. 4. 19:03
A tesóm névnapjára szeretnék venni egyet ajándékba. A múltkor azt mondta, szeretné kipróbálni ezt a márkát, így jó ötletnek gondoltam, hogy veszek neki egy ilyen parfümöt, de rengeteg iata van. Akik próbálták, segítenétek? Az olyan illatokat szereti, ami erős, tartós, de nőies.
2015. aug. 4. 18:58
Melyik a legjobb illatú Dolce & Gabbana női parfüm?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook