Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb hajvasaló? fórum

Melyik a legjobb hajvasaló? (tudásbázis kérdés)


4. 57bd41c7e4 (válaszként erre: 2. - Emmaszabo22)
2013. aug. 25. 15:31
Én ezt most hirtelen nem találtam a neten, de a vasalás nem tarthat mosáson túl, és bár még a szekrényben van, de vettem egy kreatinos egyenesítőt, ami teljesen más eljárás.
2013. aug. 25. 15:28

Jó hajápolók kellenek és jó hőfok, akkor nem esik szét gyorsan az eredmény. A legömbölyített szélű vasalókkal lehet göndöríteni, az éles szélűekkel nem.

Nekem is Remington van, nem is új. Lehetne vele hullámokat csinálni, de soha nem tanultam meg rendesen.

2013. aug. 25. 15:26
Remington Keratin. Drága de nagyon megéri. Nem teszi tönkre a hajat,göndöríteni is lehet vele,és 2 hajmosás között simán kitart az egyenesség nem kell minden nap újból és újból kivasalnom.
2013. aug. 25. 15:15
vékony szálú, dús és könnyen göndörödő (de mégsem szabályos)hosszú hajam van. Olyan hajvasalót keresek ami megbízható és nem göndörödik vissza a hajam perceken belül. Régi Remingtonom van és egy jóval korszerűbbet keresek jó áron. Melyik az ami megéri? Bármilyen tapasztalat érdekel :) Az se hátrány ha göndöríteni is lehet vele

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook