Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb hajápoló, ami a száraz hajra jó? fórum

Melyik a legjobb hajápoló, ami a száraz hajra jó? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 2. 14:33
Nekem a Gliss Kur Hair Repair jött be
2014. szept. 2. 13:32

Én samponból a Gliss Kur Shea vajasára szavazok.

Balzsamból a Matrix márka Keratindose nevű játékosára.

Olajból pedig a Pantene keratint tartalmazóra voksolok.


Én ezeket használom, és ezek váltak be!

2014. szept. 2. 11:31
Én rengeteg hajápoló szert kipróbáltam már, de ami igazán bevált és tényleg az ígért hatást nyújtja az az Orofluido. Ha egyszer kipróbáljátok, biztosan megszeretitek! :)
2014. szept. 2. 11:18

joico a neve a termekeknek(bocsi csak e-m van). Erre keress rá es kiadja.

joico. hu

En a K-pak csomagból vettem több dolgot.

Ha van idő es eleg kitartó vagy olívaolajból mezből es tojássárgájából is lehet jó pakolást keszíteni.Kicsit nehez lemosni, de nagyon jót tesz a hajnak. (5kanál olaj-2kanál mez+2 tojás sárgája)

6. kalucsni (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2014. szept. 2. 11:04
engem is érdekel a téma, de ezt most nem értem, kinek a termékére kell rákeresni? Nem vagyok pesti, de neten bármit rendelnék, ami tényleg jó a hajamnak.
5. Evawitch (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2014. szept. 2. 11:02
Köszi, utána nézek.
2014. szept. 2. 10:57

Joico.

Vagy fodrásznál kapható vagy Budapesten az Országház környkn van mintaboltjuk.A neten keress rá. Egy 500 ml-s sampon 5000 körül van, de nagyon kevs kell belőle. Nekem nagyon bevált, van egy "hajepítő" szettjük is,azt használtam, amikor nagyon hullott a hajam szepen rendbejött.

2014. szept. 2. 10:57
ez engem is érdkelne
2014. szept. 2. 10:48
Haj regeneráló vagy ilyesmi kellene.
2014. szept. 2. 10:44
Ára nem érdekel. A legjobb minőségű kellene, ami tényleg jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook