Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a legjobb és legmegbízhatóbb "bogyó"? fórum

Melyik a legjobb és legmegbízhatóbb "bogyó"? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 25. 18:01

Szerintem senki sem azt fogja nézni, hogy te hogy nézel ki, már ne is haragudj. Szültél egy szép gyereket, és aki azt fogja nézni, hogy milyen az alakod, az egy köcsög.

Egy anyában az a szép, hogy anya, főleg meg szülés után! Annak is eljön az ideje, hogy nő legyél.


Ami súlyt le szeretnél adni, soknak tartom másfél hónapra. Szülés után nyilván regenerálódnia kell a szervezetednek is, te pedig megterhelnéd a fogyással is. A mértékletesség itt is mérvadó (lenne)...


Az ésszerű az, ha változtatsz az étrendeden, és tornázol otthon. Cukor helyett édesítő, búza fehérliszt helyett teljes kiőrlésű liszt, kenyér helyett magvas-teljes kiőrlésű, aztán mindenből zsírszegény, illetve sovány készítmények, sok gyümölcs, zöldség...


Én évek óta próbáltam leadni 5 kilót. A fentiek szerint változtattam meg az étrendemet, és még így is fél év alatt sikerült leadnom ezt az öt kilót.

Ha sanyargatod magad, fáradt, türelmetlen leszel. A kisbabádnak kiegyensúlyozott anyucira van szüksége. Akkor leszel az, ha nem tűzöl ki magad elé hirtelen ekkora célt.


Sok szerencsét az élethez, sok boldogságot a babához, és mindenekelőtt jó egészséget!

9. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2014. jún. 25. 16:38
Bogyot nem tudok ajanlani, mert olyen nincsen ami hatasos lenne. De egy dolgot tehetsz magadert: odafigyelsz a kajalasra! Meg ha mellette nem is tornazol, a helyes taplalkozas 70-80%-ban felelos a jo alakert. Ha most elkezded, garantaltan jol fogsz kinezni az eskuvore, de ehez akarat is kell. Hat igen egy tablettat egyszerubb lenne bevenni....
8. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2014. jún. 25. 16:32

Azt a bogyót még nem találták ki.

Pedig milyen egyszerű is lenne...

2014. jún. 25. 10:32
Egyébként szép a babád, tündéri, ahogyan ott alszik. (Cleofás mit szólt hozzá??)
6. 7e137d638c (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2014. jún. 25. 10:30

Szia!

A "Fogyjunk együtt, úgy könnyebb" fórumba szeretettel várunk!

Éppen ma reggel írtam oda többieknek, ha nem tudok bármi miatt lemenni az utcára (=nálam a torna a rendszeres gyalogolás!), akkor a lakásban végzett helyben járással mennyi kcal-t lehet elégetni, és hogyan gyarapodok az "egynekifutásban" megtett lépések mennyiségét tekintve.


Másrészt egyéb, "önbecsapós" módszereket írtunk ott egymásnak az előző napokban! Semmiféle bogyókat nem szedünk, semmi kaját nem vonunk meg magunktól, mindent, mindenféle kaját eszünk, stb. stb. Csak tudni kell, mikor mit, mivel, miből mennyit... Tudod, odafigyeléssel, mértékkel, de semmi nem tilos!

Olvass el minket, gyere közénk, tarts velünk, neked is sikerülni fog!!!!

5. c4851bb5de (válaszként erre: 4. - Kiyara)
2014. jún. 25. 06:41

Ha nem szoptatsz, akkor csökkentsd a bevitt kalóriát és próbálj meg otthon mozogni, akár a babával együtt. Most elkeserítőnek látod a helyzeted, de hidd el, nem az.Másfél hónap alatt azért csodát ne várj, én biztosan nem kockáztatnám az egészségem valami csodabogyóval.

Fel a fejjel! :)

2014. jún. 25. 06:35
Hàt köszi....
2014. jún. 25. 05:50

A leszarom tabletta.


De most tényleg, mit vársz magadtól?

2014. jún. 25. 05:33
Az akaraterő.
2014. jún. 25. 04:25
9 hete szuletett meg a gyermekem, csàszàrral ahol törtènt egy kis komplikàció a torna csak lassan vezethető vissza az èletembe. Szoptatni nem tudok, ìgy neki nem okozok kàrt, viszont hosszabb sètàkra sincs időm. Agusztus közepèig 8-10kg minuszt szeretnèk elèrni egy esküvő meghívàs ès sajàt önbecsülèsem miatt....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook