Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legalkalmasabb nap a próbálkozásra? (Baba) fórum

Melyik a legalkalmasabb nap a próbálkozásra? (Baba) (beszélgetős fórum)


2013. dec. 3. 19:48

Általában azt mondják, hogy az ovuláció előtti pár napon, aznap és az ovuláció utáni pár napon. Én mindháromszor elsőre teherbe estem...és bejött, az ovuláció napján fogant a fiunk, az ovuláció előtt két nappal a csajok (ők ikrek), az egyik terhességem nem maradt meg:-(

Ja és nem rágörcsölni...

10. Ancsii (válaszként erre: 9. - Vikyci)
2013. jún. 5. 21:39
Akkor drukkolok neked! Remélem hamar összejön a baby! :))))
2013. jún. 5. 13:29

Én tegnap éreztem az ovulációs fájdalmat a hasamban, nyák is volt, este együtt is voltunk, szóval most várok türelmesen (türelmetlenül)


Most kezdjük a próbálkozást, de nagyon bízom benne, hogy hamarosan már bővül a család létszáma.

8. Násfa (válaszként erre: 1. - Ancsii)
2013. jún. 5. 10:05

Az nem elég ha érzed...

Kell, hogy lásd van-e nyákod, akkor van peteérésed.

A nyák: tojásfehérjeszerű, nyúlós váladék.


Peteérés a ciklus 12-16 napja körül van általában.

2013. jún. 4. 21:09
Köszi a segítséget! :)
2013. jún. 4. 21:02

Amikor kívánod:D Elsősorban:DDD

De komolyabban ,a hím spermiumok gyorsak ,és hamar halnak...Ha fiú gyereket szeretnél inkább a peteérés ideje és utána ..ha csajszit előtte 24 órával,mert a csajok lassúak de kitartóbbak:DDD

2013. jún. 4. 20:57
a legbiztosabb nap az ovuláció napja. Ha 1-3 nappal előtte, akkor inkább lányra lehet számítani, utána 1-3 nappal fiúra. javaslom nézd meg a ciklus.hu oldalt, nekem mind3szor bejött.
2013. jún. 4. 20:56

Aznap.

De ha 2 naponta együtt vagytok tuti nem csúsztok le róla. :)

2013. jún. 4. 20:51
szerintem aznap
2013. jún. 4. 20:51
Amikor peteérésed van nekem sokszor akkor sikerült (amikor az a bizonyos nyák is volt:) )
2013. jún. 4. 20:47
Mindig megérzem ha peteérésem van, szúrkál az oldalam, majd rá 14 napra menstruálok is! Viszont mikor kell , vagyis a legnagyobb az esély a teherbe esésre? Aznap vagy másnap?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook