Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik a jobb, ha túl tudok lépni iskolai/munkahelyi bántásokon, vagy ha magamra veszem és beszélek róla? fórum

Melyik a jobb, ha túl tudok lépni iskolai/munkahelyi bántásokon, vagy ha magamra veszem és beszélek róla? (beszélgetős fórum)

2021. júl. 13. 15:44
Valami baj mégiscsak van, ha fórumot írsz ki. Lehet, hogy csak nem mersz szembenézni vele.
22. Guruljka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 12. 16:14

Fura. Hozzám senki nem jött szürnyülködni. Aki tudott, segített, aki csak sápítozni tudott volna, az békén hagyott.

Én nem vacakolok azzal, hogy mármit ismutassak kifelé, nem érdekel, ki milyennek tartja a sorsomat vagy a velem történő eseményeket. Úgyis én élem meg azokat,nem ők.

2021. júl. 12. 16:08
Az előbbi.
2021. júl. 12. 16:06

Nekem a biokémia professzor mondta, hogy nézzem a számomra problémás embereket káposztafejnek - ez paralel a süket békával :-) Nagyon tetszett Judit :-)

PöttyösPanka jót írt. Valószínűleg látják, hogy a minden happy kisugárzás hamis és így még inkább áldozatnak néznek.


Saját magadban kell megtalálnod az egyensúlyt és vállalnod ezeket a konfliktusokat, ha ez sikerül, akkor a kifelé való kommunikáció is egyensúlyba kerül és nem néznek majd áldozatnak.

2021. júl. 12. 13:35

Nem tudtam pontosan idézni, de ide teszem neked: [link] Tény úgy, mint a süket béka!


Engem is sokat csúfoltak, kigúgyoltak, nevettek rajtam. Aztán valaki azt mondta ne sírj! Tégy úgy mint a süket béka! Képzeld bevált, és a mai napig alkalmazom ha valami vadbarom kerül az utamba.

18. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 12. 11:48

Csernus dokit kérdezd. Mi ehhez kevesek vagyunk.


Szívesen :D

2021. júl. 12. 08:59
Talán az a baj, hogy ezt akarod kifelé mutatni. Ha nem törnéd magad ezen, csak sugározna belőled egy őszinte "tök jól vagyok", akkor senkiben sem merülne fel, hogy valójában nem így van. A hamisságot megérzik az emberek. Valamint azt tudnod kell, hogy az ilyen szörnyűlködések a legkisebb mértékben rólad, egy kicsit arról, akivel a konfliktusod volt, de leginkább arról a személyről szólnak, aki beszél róla.
16. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 12. 08:15
Mégis érdekel, hiszen erről nyitottál fórumot.
15. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 12. 07:18
Nem normális.
14. Bichi
2021. júl. 12. 07:17

Egyetértek az értetlenkedőkkel, ha mindenen túllépsz, nem érdekel, akkor minek írsz ki fórumot?

Szerintem amúgy meg tök normális, nálam a munkahelyemen van valami kapcsológomb, ami életbe lép, és automatán bekapcsol a lesza..om gomb, ha valaki hülye, senki nem tud megbántani, talán mert amúgy semmi közöm hozzájuk. Otthon vagy baráti körben nem viselném el ugyanazt...

13. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 12. 06:05
Nem normális.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Df1e1c376c)
2021. júl. 12. 01:34
Te mar nem itt vagy először ilyen “nyers”. Ez a passziód?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 1cf16f5a38)
2021. júl. 12. 01:34
Te vagy az egyetlen, aki megértette mire gondoltam. Gyűlölöm, ha valaki ilyet gondol rólam, sokkal jobban irritál, mint egy konfliktus egy számomra jelentéktelen senkivel. Történt mar velem ilyen többször is, felek, hogy van valami ilyen kisugarzasom
10. df1e1c376c (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 11. 23:04
Ha nem erdekelne ki sem irtal volna semmit.
9. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 11. 23:01
Lépj túl a szörnyűlködésen is.
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 11. 22:59
A lejobb az lenne, ha eldontened ki vagy, es elned az eleted.
2021. júl. 11. 21:57
Valahol megértem, hogy kellemetlen ha az ember olyan visszacsatolást kap, hogy "jajj ő egy sokat szenvedett alany", de azt is le kell pergetni. 😉 Nem veszed magadra, nem azonosulsz vele és már nincs is olyan jelentősége.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 11. 21:41
Nem értem a problémád. Nem érdekel a személy, akivel konfliktusod van, de más véleménye igen?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2021. júl. 11. 21:28
Mert szeretem azt mutatni kifelé, hogy velem minden ok és ha jön valaki szörnyűlködni, hogy úristen milyen konfliktusod volt, hogy ez milyen szörnyű, ez engem nagyon zavar. Plane, ha engem nem is érdekel az egész.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 11. 21:24
Kinek ez, kinek az. Inkább lépj át rajta, mint a szívedre vedd.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 11. 21:24
A szörnyülködésen miért nem tudod túltenni magad?
2021. júl. 11. 21:21
Nem
2021. júl. 11. 21:05
Mondták már munkatársaim, hogy ők nem bírnám azt a stresszt és fúrást elviselni, amin én keresztül mentem és ez engem nagyon felidegesít. Gyűlölöm, ha emberek azt gondoljak rólam, hogy nekem bármilyen nehézségen keresztül kellett mennem. És tényleg úgy érzem, hogy engem nem érint meg, ha volt valamilyen konfliktusom munka alatt, vagy lakótársakkal, mert egyszerűen nem számított nekem az az ember, aki “beszólt” ezért nem vettem magamra. Más meg szörnyűlködik nekem, hogy ő nem bírná ezt a stresszt. Ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook