Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a jó szakácskönyv? fórum

Melyik a jó szakácskönyv? (beszélgetős fórum)


8. Alessandro (válaszként erre: 1. - Ildi992)
2022. aug. 19. 15:24
A klasszikus szakácskönyv már a múlté. A jutyubon ezrével találsz főzős videókat, ahol akár egy-egy szóra is kereshetsz. (mint pl. pörkölt, zabpehely, vegán...stb.)
2022. aug. 19. 08:43
apróséf, tutireceptek (internet)
2022. aug. 19. 01:21

En is a, 1,mindmegette.nu

2,novelty.hu

3,sobors. Hu-t ajanlanam. Ezek tele vannak jobbnal jobb receptekkel.

2022. aug. 18. 21:52
netes "szakácskönyv" 😉
2022. aug. 18. 19:44
Ne vegyél szakácskönyvet, teljesen felesleges dolog. Internetes receptekből ollózzák össze manapság őket, a legtöbbet szerintem még csak ki sem próbálják. Inkább találj rá olyan ember blogjára a neten, aki a te elgondolásaid alapján főz, vagy keress receptoldalakon (nosalty, mindmegette). A hozzászólásokat mindig olvasd el és nézd meg, hányan főzték már meg. Ha sokan és jókat írnak, akkor az egy jó recept, próbáld ki. Nézd meg, ki tette fel, nézegesd meg a többi receptjét is. Ha belefutsz olyanba, aki számodra jónak tűnő konyhát visz, érdemes eltenni könyvjelzőbe.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Ildi992)
2022. aug. 18. 18:39
Mediterrán szakácskönyvet vegyél.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Ildi992)
2022. aug. 18. 18:19

Itt nézzél szét, ötleteknek nem rossz.


[link]

2022. aug. 18. 18:11

Sziasztok! Arra jutottam, hogy vennék, de nem tudom melyiket. Amit szeretnék, hogy burgonya, rizs, tészta nagyon kevés legyen benne. Pörkölt, és rakott ételek mennek, de modernebben szeretnék főzni, zöldségesebben, de a bevásárlólistája ne legyen olyan, minht a sci- film. Diétásabban. Nektek melyik szakácskönv vált be? Horváth Ilona a régi szakácskönynél modernebbekre gondolok.

( Moderátotok. Remélem maradhat, és nem számít reklámnak, vagy bármi egyébbe)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook