Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a "jó" fogyasztószer? fórum

Melyik a "jó" fogyasztószer? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 29. 15:40

Jó fogyasztószer szerintem a kevesebb, minőségibb étkezés és a torna:) Bocs, hogy csak a többieket ismétlem:))

Zsírégetésre rá lehet krómmal és L-carnitinnel segíteni, ezek hasznosságához muszáj mozogni:)) Én nem használom, a férjem igen. Szerintem egyformán fogyunk:)))

2011. ápr. 29. 12:43
Bocsi a fórumnyitónak szántam, nem a 2. hozzászóláshoz!
3. kanalas (válaszként erre: 2. - Dorkakoma)
2011. ápr. 29. 12:42

Szia!


Szerintem is hagyd a szereket! Én is próbáltam már nem egyet, igaz fogytam tőle, de amint abbahagytam vissza is jött minden.

Mindent lehet enni, persze mértékkel, és mozgás mellette, ez a legtutibb "szer" szerintem!

2011. ápr. 29. 10:15

Szia!


Szerintem egyik sem. Én nagyon sok mindent kipróbáltam. Ilyen szereket is. Szedtem ilyen étrendkiegészítőt, semmire nem volt jó.


Szerintem légy kitartó, és mozogj sokat. A kaja 80%, a mozgás 20% a fogyásban. Egyik sem jó a másik nélkül.


Csináld ezt, hidd el, vagyunk rá páran jó példák, hogy így is le lehet fogyni :)


És szerintem ezek a szerek felesleges pénzkidobások..Ha úgyis mozogsz meg odafigyelsz az étkezésre akkor nincs szükséged ezekre :)


Sok sikert :))

2011. ápr. 29. 10:06

Sziasztok!


Arra lennék kivácsi, hogy szerintetek, melyik fogyasztószer vállik be a legjobban. (persze megfelelő étrend és mozgás mellett).


Köszönöm. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook