Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a hatékonyabb és melyiket könnyebb betartani?90 napos fogyókúra vagy update? fórum

Melyik a hatékonyabb és melyiket könnyebb betartani?90 napos fogyókúra vagy update? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. hümi
2008. aug. 19. 06:57

Nekem az UPDATE jött be, mert attól feszült és ideges leszek, ha be vagyok korlátozva, hogy melyik nap mit lehet enni.

Update: egész nap ehetsz mindent, csak azt kell tudni, hogy mikor mit.

2008. aug. 19. 06:13
Már sok fogyókúrát végigcsináltam és bizton állíthatom, csak akkor fogy az ember, ha nem eszik. A 90 napost már 2x végigvittem, fogytam is mindkétszer, de csak addig tartott, amíg fogyóztam. Utána pár hónap alatt mindent visszahíztam. Mi értelme hát az önsanyargatásnak? Könnyű azt mondani hogy váltsunk életmódot. De ha a család többi tagjának nincs szüksége rá, akkor hogyan? Arra végképp nincs egy dolgozó nőnek ideje, hogy naponta 2 félét főzzön, és szüksége sincs rá, hogy két félét kóstolgasson. Lehet hogy a pszichénkkel van baj és meg kellene tanulni elfogadni magunkat olyannak, amilyenek vagyunk?
11. a9752c112e (válaszként erre: 9. - Chicho)
2008. aug. 19. 00:11
Nagyn köszönöm!Meg vagyo győzve.Megkérdezhetem,hogy mennyi,hánykg minusz az eddigi eredményed így?
2008. aug. 19. 00:05
90 napost nem próbáltam, de az update bejött. Kevés húst ettem, inkább gyümölcsökből válogattam, és zöldségekből. Hús helyett inkább tojást ettem. De kitartás és elszántság kérdése az egész. Aztán, ha megszokja az ember, akkor utánna már nem is nehéz betartani.
2008. aug. 18. 23:37
A tk. liszt és durum tészta 2-es kódú de ha pont nem 15 óra előtt tudod megenni hanem 15:30kor akkor nem dől össze a világ:) De mondjuk ha házi pizzát csinálsz tk lisztből (vékony tésztásat)és csak U1-es dolgokkal pakolod meg akkor még lehet 1-es kódú, ez vmilyen százalékos eloszlás vagy mi:) nem tudom pontosan. De ez csak egy példa. Nekem tökéletesen megfelel így nincs szükségem Norbi drága termékeire. Bár a törekvését tisztelem.
8. a9752c112e (válaszként erre: 6. - Chicho)
2008. aug. 18. 23:26
Teljeskiőrlésű liszteket,durum tésztákat 1-esek helyett eszed?Mert,ha ez így is hatékony,akkor nincs több kétségem.
2008. aug. 18. 23:26
Az ápdéthez nem értek, a 90 napos nekem nem jött be. Fogytam vele, de nem a szétválasztás hanem az eleve kevesebb kaja miatt. Nagyon unalmas, egyhangú. És egészségtelen mint később megtudtam. És hosszú távon nem ér semmit.
2008. aug. 18. 23:21

Szerintem a 90 napos fogyókúra ugyanolyan egészségtelen, mint az összes többi szétválasztós diéta. Fehérjét von el a szervezettől és a zsírod helyett az izmot építi le. Amúgy én is kipróbáltam régebben de nem jött be, főleg azért mert sosem éppen azt kívántam amit enni lehetett volna. Káros hatásairól csak később értesültem.


Másfél hónapja életmódot váltottam az update-tel, és teljesen elégedett vagyok mindennel, amellett hogy már több mint 10 kg-t fogytam, nem éhezem és változatos az étrendem. Én ezt tanácsolom mindenkinek. Az ételekről csak annyit, hogy én sem veszem meg Norbi termékeit (esetleg ritkán) mert nincs annyi anyagi keretem rá:P, ugyanolyan jók a teljes kiőrlésű lisztek, durum tészták és zsírszegény dolgok.


És a legfontosabb, az update egy életre szól, na de a 90 napos diéta???? Na igen...

2008. aug. 18. 23:16
Nekem az update-el 5 honap alatt 17 kg ment le. Nem èheztem, sokszor ètteremben ettem, nagyon jo volt... De a 90 napossal is 45 nap alatt majdnem 7 kg ment le. Mind a 2 jo :DDDD
4. a9752c112e (válaszként erre: 2. - Mocori)
2008. aug. 18. 22:58
Az update-tel nekem az a baj,hogy nem vagyok valami nagy húsevő,sőt leggyakrabban egyáltalán nem kívánom még atojást sem.Pedig ugye ez eléggé fehérjeközpontú módszer.Nagyon édesszájú és eléggé tésztás"vagyok.Na meg még az is gond egy kicsit,hogy a norbi termékek liszt,kenyér pokoli drágák.Mennyit fogy tál a 90 napossal?Nem nehéz a víznap?
2008. aug. 18. 22:58
Szerintem bármelyiket is választja az ember, csak KITARTÁS kérdése:)
2008. aug. 18. 22:54
Szia! Nekem nagyon bejött a 90 napos f.kúra, aztán csináltam update-t is, azzal szinten tudtam magam tartani.
2008. aug. 18. 22:52
Melyik a hatékonyabb és melyiket könnyebb betartani?90 napos fogyókúra vagy update?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook