Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mélyen fekvő lepény és szülés fórum

Mélyen fekvő lepény és szülés (beszélgetős fórum)


2013. febr. 12. 13:57
mélyen tapad
2013. febr. 12. 13:56

Nekem is mellső falon volt és mélyen feküdt

én 28. héten 1 hetet feküdtem emiatt kórházba

a 31. héten még mindig érintette a méhszájat a méhlepény és a 40. héten természetes úton szültem meg a fiamat

szerintem nem lesz gond, főleg ha rajta sem volt

5. Sztavros (válaszként erre: 4. - Pocak25)
2013. febr. 12. 12:38
Meg van harom hetem, mielött kimondjak az iteletet. Ra fogok kerdezni, de ha ök is ezt mondjak, akkor el van döntve. En nem fogok ellenkezni, ha baja lehet.
4. pocak25 (válaszként erre: 3. - Sztavros)
2013. febr. 12. 12:21
Annyit mondtak,hogy sokat kell feküdni,nem szabad emelni,és ha rajta marad akkor császár! Szerencsére nem volt gond,de nagyon sokat véreztem,és ezért sokat voltam kórházban! Remélhetőleg neked is feljebb megy.Nekem azt mondták csak akkor gond ha a mehszájat takarja de ha csak a közelben van nem gond.Szerintem azért óvatosak ezzel kapcsolatban,mert ha levállik a lepény oxigénhiányos lesz a baba! Ezért szorgalmazzák a császárt!
3. Sztavros (válaszként erre: 2. - Pocak25)
2013. febr. 12. 11:05
Köszönöm szepen. Nekem sosem volt rajta, es nem is ertem... Beszeltek egyaltalan Neked a veszelyeiröl, vagy nincsnek is veszelyei, csak engem akarnak okvetlenül csaszarozni? (Nemetorszagban szülök, itt elöszeretettel mütenek inkabb...)
2013. febr. 12. 06:50
Szia! Nekem első falon ,méhszájon feküdt a lepény,többször véreztem,voltam kórházban,de a 38.héten rendesen szültem.Felhúzódott ahogy nőt a hasam,nem fedte a mehszajat.De végig mélyen volt! .Né izgulj biztos feljebb megy.Sok boldogságot,és könnyű szülést!
2013. febr. 11. 23:37

Sziasztok!

A 24. heten enyhe verzes miatt hatso falon tapado, melyen fekvö lepenyt allapitotak meg nalam. Most a 32. heten vagyunk, de a lepeny meg most is 2 cm-re tapad a mehszajtol, tehat mar nem valoszinü, hogy feljebb fog huzodni, de nem kizart.


Az lenne a kerdesem, hogy akinek ilyen közel volt a mehlepeny a mehszajhoz, milyen tapasztalata van? Nektek is inkabb csaszarmetszest javasoltak, vagy spontan szültetek? Akadt komplikacio? Veszelyeiröl tudnatok irni valamit? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook