Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyek azok a készételek, amelyek birják a fagyasztást és felengedést? fórum

Melyek azok a készételek, amelyek birják a fagyasztást és felengedést? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. aug. 20. 00:08

Főzeléknél arra kell figyelni, hogy a tejfölösen habart kaják felengedés után túrósak lesznek...;-)

A krumpli tényleg érdekes, de rakottkrumpliként nem volt semmi baj az állagával.

Anyukám még kenyeret is fagyaszt és utána melegszendvicsnek csinálja meg.

32. 1366d1807f (válaszként erre: 30. - Vviki2)
2008. aug. 19. 22:57

Melyik tudósunk mondta egyszer a Kepes András Desszert-es műsorában, hogy: "Minden gyereknek évi 1 kg koszt meg kell enni."


Azt is mondta, hogy abszolút hülyeség a fertőtlenítő szappan (nevet nem írok), mert megöli a védekező bacikat is.

31. Lilly1
2008. aug. 19. 15:41
Én is lefagyasztottam mostanában többféle ételt - nyaralásra is vittünk belőle -, ezek váltak be legjobban: milánói-, bolognai szósz, marhapörkölt, sertésragu Budapest módra, rakott palacsinta, almás pite.
30. vviki2
2008. aug. 19. 14:38

Szerintem már túlzásba viszik az aggodalmaskodást.... Régen mi volt? A gyerekek egész nap az utcán/udvaron henteregtek, játszottak. Nem volt cumisüveg-sterilizáló...meg ilyenek...mégis felnőttek, s talán egészségesebben mint mi vagy a gyerekeink.

Én is szoktam fagyasztani és utána mikrózva esszük, nem forralgatok...stb. Eddig nem volt még bajunk belőle, remélem ezután sem lesz.

Dogiz írta, hogy főzeléket is fagyaszt. Na azt még nem próbáltam, de azt hiszem épp itt az ideje... Nemsokára világra hozom a harmadik csemetémet, azt hiszem mellette és a középső 2 éves mellett nem lesz sok időm főzögetni az ősszel. NA, majd kísérletezem...:-)))

29. supin (válaszként erre: 14. - 'szti)
2008. júl. 15. 12:15
Nos én megfőzöm a fél kilós főtt tésztát. Fele frissen elfogyastva ,másikfele a fagyóba. Mikróban melegítem ha majd kell. Időt,munkát energiát spórolok. Semmi bajunk nem lett még tőle. Ja a mikrobiológusok... Igen mikor mondják,hogy virusss olyankor csak nevetek. Állítólag már minden-mindenben van. Akkor mit és ,hogy együnk?
28. alyce
2008. júl. 14. 20:59
Én szinte mindent lefagyasztok, még a tésztákat is, eddig hála égnek nem volt belőle gond, és finom volt felengedés után is. De akkor ezek után vigyázok. Sütit, tortát is fagyasztottam már le, és felengedés után olyan volt, mintha frissen készítettem volna.
2007. ápr. 5. 12:15
Zoldseget,gyumolcsot gyakran fagyasztok,keszeteleket olyankor szoktam,amikor nagyobb adagot fozok,es tudom,hogy ket nap utan mar megunnank.Olyankor a felet lefagyasztom.Leggyakrabban káposztás dolgokat szoktam,meg leveseket,a huslevesnek én is csak a levét.A héten bablevest tettem be a fagyasztóba,még nem olvasztottam fel,kiváncsi vagyok milyen lesz.
2006. dec. 16. 21:40

Sziasztok!

Nekem ez a szakmám, de én is lefagyasztok mindenfélét. Közétkeztetésben tilos, de otthon mindenki azt fagyaszt le amit akar. Én is szoktam zöldségeket (blansírozva), gyümölcsöket, és készételeket is. A készételeknél arra kell vigyázni, hogy ha olyan hozzávaló van benne ami már fagyasztott volt (pl. borsóleves amibe fagyaszt sárgarépát, borsót tettél)azt lefagyasztani már nem szabad. Amit a boltban kaptok fagyasztott készételt azt -25, vagy -40 fokon fagyasztják nagyüzemileg. Ezt a hőfokot az otthoni hűtőszekrények nem tudják. De otthon kis mennyiségben fagyasztunk. Általában 1-1 adagot egyszerre. A mikrobiológus ismerősnek igaza van tényleg elszaporodhatnak a bacik ha nem vigyázunk, de ha néhány dolgot betartunk szerintem baj nem lehet. A tápértékét pedig az étel pont a mikróban veszíti el. Én a leveseket, szaftos dolgokat (pörkölt stb)fel szoktam forralni, a tésztákat pedig jól átmelegítem mikróban. Eddig soha nem történt semmi baj.

25. Mókica (válaszként erre: 25. - Juniperus)
2006. dec. 16. 19:19

Eddig se fagyasztottam, de akkor mostantól se fogok;)

Köszike

24. Mókica (válaszként erre: 23. - 'szti)
2006. dec. 16. 18:43

komolyan??? Én azt hittem az állagával lesz baj:((

Köszi, hogy szóltál:D

23. 'szti (válaszként erre: 22. - Mókica)
2006. dec. 15. 13:02
na épp ez az egyik gubanc vele hogy LÁTSZÓLAG nincs baja, de felszaporodnak benne valami mikroizék, amiknek nincs helyük ott
22. Mókica (válaszként erre: 14. - 'szti)
2006. dec. 15. 12:26

az én ügyfelem fagyasztanak tésztát, vagy pl milánóit, lazannyát:)...bármit amit tésztával eszeek..semmi baja, nem lesz a tésztának.


Tegnap dolgoztam pont egy ilyen ügyfelemnél, valami görög tésztás kaját vett ki a szemem előtt a fagyasztóból és megegmelegitette a mikróban...megkóstoltam, semmi baja nem lett!

Ő azt mondta, bármikor marad neki bármi ilyesmi, csak lefagyasztja és mikrózva felolvasztja...

próbáljátok ki!

21. dogiz
2006. dec. 15. 11:31

Mindenféle zöldség - gyümölcs! Télen én szeretem elővenni a fagyóból. Igaz nem olyan mint a friss, de mit akarunk???

Főtt ételeket: a gyerekeim kolégisták, nekik majdnem minden belefér; Főzelékek - sültekkel, levesek, derelye, gombóc, töltöttkáposzta...krumpli tényleg nem, meg a lányom szerint a nokedli is túl szivacsos lesz. A fagyasztott ételt reggel kiveszik a fagyóból, később meg csak megmelegítik a mikróba.

20. cskata (válaszként erre: 19. - DODICA)
2006. okt. 4. 22:14
répát én is szoktam, tapasztalatom szerint azzal semmi gond nem lesz a fagyasztás során... főzéshez tökéletes..:)
19. DODICA
2006. okt. 4. 09:17

Hát.... Végigolvastam, ki mit nem fagyaszt, s rájöttem, hogy én majdnem mindent fagyasztok, ha muszáj. (Inkább, mint kidobni:)

Beleértve a nyers répát (ezt mondjuk csak karikázva), gombát(csakis nyersen)... még a krumplit is, bár annak az állaga tényleg fura lehet (attól függ, hogyan van fagyazstva, gulyásban nem feltűnő)

18. 7130b15964 (válaszként erre: 17. - Cskata)
2006. okt. 4. 08:30
Kivétel maga a sütésre előkészített vagy már elősütött krumpli, mert az ok.
17. cskata
2006. okt. 4. 08:27
olyan ételt sem érdemes, amiben krumpli van! kiengedés után fura állaga lesz tapasztalatom szerint a krumplinak..
16. 7130b15964 (válaszként erre: 10. - Be52089f0e)
2006. okt. 4. 08:24

Ha leszűröd a húslevest és csak a levet fagyasztod, akkor semmi gond nincs a fagyasztásával.


Mi szoktunk fagyasztani természetes töltött káposztát, toroskáposztát, mindenféle pörköltet, borsos tokányt...

15. mily
2006. okt. 3. 10:54
Köszi a tanácsot. Nem sűrűn szokott előfordulni, de akkor nem teszem
14. 'szti (válaszként erre: 13. - Mily)
2006. okt. 3. 10:37

sütit fagyaszthatsz, de főtt tésztát ne!

mikrobiológus ismerősöm mondta, valami ártalmas dolgok felszaporodnak benne

13. mily
2006. okt. 3. 10:30

Mi szoktunk főtt tésztát meg sütit is fagyasztani ha megmarad semmi baja sem lesz.

Ha keményítővel sűrítessz az a készétel nem bírja a fagyasztást, mert megfolyósodik.

12. zena01
2006. szept. 18. 20:01
Sálátákon és tortákon kívül bármi.
11. 'szti (válaszként erre: 10. - Be52089f0e)
2006. szept. 18. 15:52
miért?
2006. szept. 18. 14:51
A húslevest nem szabad lefagyasztani!
2006. júl. 31. 14:34
Én próbáltam már palacsintát is fagyasztani, és utána hortobágyit csinálni belőle, de nagyon szakadt mikor töltöttem.
2006. júl. 31. 14:19

Nyaralás alkalmával az ember sok mindenre rákényszerül. Palacsintát hallottam lefagyasztva,

/ rögtön kihülés után / majd külföldön mikróban kiengedve, melegen fogyasztva. Ne legyen ideje pangani!

Állítólag semmit nem ront a minőségén.

Magam nem próbáltam, ismerősömtől hallottam.

Szerintetek???

2006. júl. 27. 11:51

Sok minden nem fagyasztható pl. a tészta.

Én is sok mindent lefagyasztok, de 1 picit vizesebb lesz felengedés után, a forralás nálam is bevállt.:)

2006. júl. 25. 21:59
gombát,pudingot nyers répát és zöldséget SOHA NE FAGYASSZATOK!!! :) a többivel nincs gond:)
2006. júl. 25. 00:51
soha senki nem fagyaszt le semmit??? Azt hittem majd jönnek a jobbnál jobb praktikák:(
4. Mókica (válaszként erre: 3. - 'szti)
2006. júl. 24. 13:31

Persze a tészta nem került fagasztásra;)

Köszi a forralós infót;),nem fogom elfelejteni:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook