Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyek a legjobb hajfestékek? fórum

Melyek a legjobb hajfestékek? (tudásbázis kérdés)


6. Bibi25 (válaszként erre: 5. - Berbooo)
2013. márc. 28. 08:54
Egyaltalan nem, gyonyoru fenyt ad, taplal, puha lesz tole a haj, kesobb zsirosodik, plusz,ha korpas a fejbor, azon is segit, mivel remekul fertotlenit:). Ugy hasznalom, h forro vizzel tejfol surusegure keverem a port, teszek bele 2 kanal ricnust, 2 kanal olivaolajat, par csepp rozmaringolajat. Szinte szikrazo lesz tole a hajam, mindenki kerdezi, mit kenek ra:D. Hetente egyszer hasznalok olajpakolast, henna nelkul,az elozo olajokbol. Csodat tesznek a hajjal es ugy no tole,mint a gomba,h ezzel az elcspelt hasonlattal eljek:). Ha esetleg tul hig lesz a hennapep, teszek bele nehany kanal oroltkavet, az besuriti plusz a koffein ,ami kioldodik belole szinten remek hajnoveszto.
5. Berbooo (válaszként erre: 4. - Bibi25)
2013. márc. 28. 08:41

a hennatol nem lesz fenytelen ? marmint maga a festek matt es lefedi a haj fenyet ?

bocsi ha hülye kerdes , sosem volt hennam :P

4. Bibi25 (válaszként erre: 3. - Invinoveritas)
2013. márc. 28. 08:32
En egy egyszeru, mezei porallagu hennat(Sonia Henna) hasznalok, de nem a 30 perceset:D. Rajottem, h a Henne Colorban, pl, van festek is. Ezert legjobb a legolcsobb, csak hennat tartalmazo por. Voroset hasznalok mar evek ota, de nagyon szep tud lenne egy gesztenye, v mahagoni szin is. Nalad attol fugg, mi megy a szemedhez,borodhoz es mi tetszik:).
2013. márc. 27. 20:00
Ha árnyalni vagy sötétíteni szeretnél akkor fölösleges 6 hetente festegetni s hajad. Színezővel nincs lenövési vonal, hanem fokozatosan kopik, ráadásul ápolja és javítja a haj szerkezetét. Én kb 4-5 havonta szoktam színezni. Ha világosítani szeretnél, az más tészta ....
2013. márc. 27. 16:17
Köszönöm de hajfestékre gondoltam :)
2013. márc. 27. 07:33
Hennával vörösre/rezesre vagy sötétre lehet festeni, illetve utána rendes festéket nem használhatsz. Vagy hennával fested tovább vagy lenöveszted, különben füstölni fog. Tartós színezőt ajánlanék. Üdv : matrix fodrász

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook