Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meló-diákkal munkát keresni megéri? 1-2 kérdés fórum

Meló-diákkal munkát keresni megéri? 1-2 kérdés (beszélgetős fórum)

3. porcellán (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2009. júl. 4. 18:56
Nem nem éri meg,de diákként még mindig így juthatsz könnyebben munkához úgy, hogy nem kell folyamatosan járnod, csak amikor szeretnél. Én a gimi végétől kezdve az egyetem alatt és az összes szünetben Diákszervezeteken keresztül dolgoztam. Általában mindig volt munka, főleg azoknak akik megbízhatóak és elég sokat járnak. A végén már irodai munkákat csináltam és a diploma után az utolsó helyre felvettek dolgozni, amíg nem találtam a végzettségemnek megfelelő állást. Egyébként az Önéletrajzodba is beírhatod, ha valahol hosszabb időt is töltöttél és pozitívum, hogy pályakezdőként azért nem idegen tőled a munka.
2009. júl. 3. 21:38

Egyértelműen nem éri meg... A jogszabályokhoz nem értek, de én csináltam anno, a pénz nagy részétők nyelik le...:(


Keress inkább vmi más melót!

2009. júl. 3. 21:29

Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni! Most nyáron a meló-dikákknál kerestem munkát, találtak is nekem, ma viszont közölték, hogy 6napot kell dolgoznunk a héten, pedig a munka szerződésemben bele van írva, hogy jár 1 héten 2 szabadnap! Ezzel én tudok élni, hogy ez van a szerződésbe írva? Még a héten nem vettem ki a szabadnapom... És még szeretném megkérdezni, hogy a 18 éven felüli diák munkásnak szabad 7végén dolgoznia? És az igazságos, hogy még a minimálbért sem kapom meg? Összesen 60ezret kapok...


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook