Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melltartó vagy nem fórum

Melltartó vagy nem (beszélgetős fórum)


2012. jan. 5. 07:55
igen es nem,ha atlatszo a rucid akkor kell,s ha azt viselsz csakis olyant ami kenyelmes,mert kulonben kesobb egeszsegugyi problemad lehet.
2009. febr. 17. 10:53
Nagyon nem szeretem, de muszáj.
2009. febr. 17. 10:45
Nekem nincsenek nagy méreteim, (csatlakozom a táborban Sena-hoz), 75B-s vagyok, de mindig hordok, mert így érzem magam jól. Nyáron maximum csőtopphoz nem, de ott meg nagyon odafigyelek, nehogy átlátsszon, vagy lecsússzon.
22. Sena
2009. jan. 7. 16:50
Én szinte mindig hordok, itthon is. Megszokásból azt hiszem. Nem rendelkezem nagy méretekkel, jelenleg 75B, de nem tudom elképzelni hogy ne legyen rajtam napközben. Nyáron szoktam hanyagolni, ha olyan a ruha ami nem látszik át, de csak itthon. Szerintem ha jó a méret és a szabás akkor egyáltalán nem kényelmetlen.
2009. jan. 7. 16:29
ki nem állhatom, de muszály, ha az ember dolgozik, de "fiatalabb" koromban nyáron egyáltalán nem
2008. dec. 27. 20:09
Most minden nap hordok mert feszülnek a cickók:-))9 hetes vagyok!
2008. dec. 27. 20:05
attól függ, mekkora melled van
2008. okt. 17. 05:33
Van Aki hord, Van Aki nem : )én hol igen hordok, de van mikor nem.
2008. aug. 13. 11:02
Amikor otthon vagyok, akkor nem hordok, de néha még akkor sem, ha nem muszáj, de pl.sportoláshoz megint csak hordok.
16. medike01 (válaszként erre: 15. - A9e1c02a7b)
2008. júl. 22. 09:52

sajnos a gravitáció erre is hat. kb. 15 perccel a felragasztás után :-) a barátnőm is kipróbálta, mosolygós volt az eredmény :-)

Rajtam mindig van, mert kényelmesebben érzem magam.

15. a9e1c02a7b (válaszként erre: 11. - Marmann)
2008. júl. 22. 09:42
Már van ilyen! :)) Mell alá ragasztható akármicsoda, ami megtartja, de nem látszik. Ismerősömnek ajánlották a menyasszonyiruha kölcsönzőben.
14. Pocy88
2008. júl. 21. 14:55
Otthon minek melltartó...ha meg menni kell valahova, akkor mindig
2008. júl. 21. 14:49
Én sem lennék meg nélküle!
2008. júl. 21. 14:28
Én nem lennék meg nélküle, félnék, hogy átlátszik a ruha.
2008. júl. 10. 19:06
Mikor hogy... A gravitáció sajnos nagy úr, így csak alkalmanként hanyagolhatom. Egyébként imádnék nélküle élni. Nem találta mág fel valaki a láthatatlan, érezhetetlen, tapinthatatlan melltartót? Vagy a napi vitáminkapszula mellé bevehető mellemelő, feszesítő és antigravitációs tablettát?
2008. júl. 9. 13:41
én szülésig egyáltalán nem hordtam - ill. csak hébe-hóba,ha a ruha megkívánta - ,mert szerencsére jó formájú,mégsem kicsi melleim voltak(C-s).Terhesség és szoptatás alatt "nőtt" E-re,na ekkor már kénytelen voltam hordani.Most újra C-s,és hordok,mert sajna már nem a régi:(((
2008. júl. 9. 13:28
így is meg úgy is
2008. júl. 9. 13:24
Ha olyan kedvem van akkor veszek csak fel, de a ruhácskák alá nem szoktam..(80C a méretem )
2008. júl. 9. 13:14
Nekem nincs ilyen gondom,szerencsére,vagy sajnos.
2008. júl. 9. 00:12
Persze sportmelltartóban.
2008. júl. 9. 00:11

Tinikorban nem, de felnőttkorban érdemes olyan sportot űzni ami erősíti a mellizmokat. Esküvő előtt elhatároztam hogy kicsit gyúrok bicepszre mert alkatilag borzasztó vékony karom van és C-Ds melltartót hordok. Szóval igen bénán néztem ki a pálcika kezeimmel.


2 hónap után a karom megvastagodott, és a mellem a barátom szerint úgy áll mintha szilikon lenne. Mert karizom és mellizom szorosan együtt jár.


Azért gondolom hogy tinikorban nem tesz jót a mellizomerősítés lányoknál mert sok sportolónak látjuk hogy nincs melle, csak mellizma. Felnőttkorban sem jó átesni a ló túlsó oldalára, de főleg nagymellűeknek nagyon tudom ajánlani a sportot.

2008. júl. 5. 12:08

Mindenképp kell mertartó, ha kimegy az ember otthonról, viszont otthon nem szükséges állandóan hordani. Melltartó viselése nélkül a mell lógós lesz, főleg igaz ez a nagyobb mellűekre, de a kisebb mellűeknél is igen gyakran előfordul.

A mell feszessége érdekében érdemes keleti mellmasszázst végezni legalább az esti tusolás/fürdés után, de a legjobb reggel és este is csinálni ápoló krémmel. Ettől feszesebb, duzzadtabb lesz a mell. Édremes a párunknak is hagyni, h gyöntölje, igaz picit fáj, de garantáltan nem fog lógni, elernyedni. :) Plusz egyenesen kell tartani magunkat, nem szabad görnyedni, attól is elkezd lógni, plöttyedté válni.

3. cel
2008. júl. 5. 11:47
Nekem feltétlenül kell és bizonyára mindazoknak akinek a kosár mérete meghaladja "B" -t. A gravitáció megteszi áldatlan hatását. Persze sok függ attól, hogy milyen géneket örököltünk.
2008. júl. 5. 11:44
melltartó
2008. júl. 5. 11:38
Meltartó vagy nem;

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook