Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika, tippek-segítség fórum

Mellplasztika, tippek-segítség (tudásbázis kérdés)


2020. aug. 27. 21:32

Szia én zsírtöltést tervezek

Írj rám nyugodtan

2020. aug. 24. 13:40
mellplasztika tapasztalatok forumon tedd fel a kerdest.
2020. aug. 23. 19:04

Sziasztok, viszonylag új vagyok itt, ám rengeteget olvastam már plasztikákról, több plasztikás csoportban is benne vagyok, most mégis kicsit kétségbe vagyok esve..

Nem szeretnék hatalmas dinnyéket, esztétikus méretre vágynék. 75-80/A-s vagyok, azért szoktam inkább 75öset hordani, mert akkor majdnem úgy tűnik mintha kb kitöltené látszatban a kosarat, valójában 2-3 ujjam is befér a kosár oldala és közém.

Super push up-ot szoktam hordani, de már rettentően fáj és 5 év hordás után fibroadenomám alakult ki miatta...

Eddig is meg szerettem volna csináltatni de sosem jutottam el addig. Mivel arányos szeretnék maradni, ezért sok orvos ki is esik.

Viszont sokszor elgondolkozok, hogy kell-e implantátum, ha -A kosárból B vagy B+ szeretnék lenni? Nem lenne jobb zsírfeltöltés? Vagy nem olyan tartós hogy megérje?

Budapesten szeretném megcsináltatni, Pataki Gergely lenne az igazi, bár tudom hogy hozzá kb lehetetlen bejutni. Bár mostmár lassan ott járok, hogy tudjak végre elindulni az úton.

Bocsánat ha kicsit sok voltam😅

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook