Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika Dr Viczián Csabánál fórum

Mellplasztika Dr Viczián Csabánál (beszélgetős fórum)


17. LunaSol2020 (válaszként erre: 15. - Szf04)
2020. júl. 25. 23:50

Szia!


Nálad mi volt a probléma?


Az az igazság, hogy én sem vagyok teljesen elégedett, pedig több mint egy éve volt a műtét és végül is nem sikerült annyira rosszul, csak épp nekem nem tetszik. Még mindig nem tudom magam elfogadni, tehenészlánynak érzem magam, nem erről volt szó.. de én nem voltam elég határozott, hogy felálljak a műtét előtt, hanem rábíztam magam. Közvetlen a műtét előtt tudtam meg, hogy más márka, és nagyobb lesz a méret (255cc Polytech a 210g (!) Allegran helyett)...ok, változnak a beszállítók, ok, van ilyen, csak aztán a jobb mellemnek nem lett meg alul a kerek íve, de kimagyarázta a doktor úr. Pont csak annyira "gáz", hogy nem érdemes újból nekifutni egy újabb műtétnek, amelyiket sem anyagilag, sem időben nem engedhetek meg magamnak. Hát így...

2020. júl. 25. 23:42
Aki fontolgatja a Doktor Úrnál a műtétet, annak szívesen leírom privátban és részletesen a tapasztalatomat!
15. Szf04
2020. júl. 14. 19:26

Senkinek nem ajànlom Őt!

Tapasztalatbòl,sajnos.

14. 9e4b512ce8 (válaszként erre: 13. - Szuszanka)
2020. máj. 18. 13:34

Szia!

Szeretném megkérdezni, hogy hogy vagy megelégedve a cicikkel?

13. Szuszanka (válaszként erre: 1. - Babi17)
2019. júl. 22. 15:14

Szia!

Kizárólag jókat tudok mondani a dokiról, szakmai emberi oldalról is.

A 3D csak hozzàvetőlegesen hozza a valóságot.

Vigyél képez milyen formát szeretnèl.

Èn ma vagyok kèt hónapos, ès mèg mindig alakul.

Kérdezz nyugodtan.

Zs

12. BettyM
2019. jan. 10. 11:29

Sziasztok!

Engem 1 hete műtött a doktor úr. Holnap megyek az első kontrollra, még vannak fájdalmaim, a jobb mellemben leginkább. Külföldről érkeztem a műtétre, a doktor úr nagyon rugalmas és segítőkész. Nyugodt, kedves, mosolygós, van humorérzéke,határozott és megértő szakember. Dual plane technikával Polytech 315cc, kerek, közepes magasságú implantátumot ajánlott és azt hiszem valóban ez az ideális a testalkatomhoz. Egyszer hanyatt fekve láttam az eredményt műtét utáni nap amikor eltávolította a draincsöveket. Még nagyon merev és kissé duzzadt a mellem, kompressziós melltartó és szorítópánt miatt még nem látom a végeredményt. Szegedi magánklinikán nagyon kedvesek és segítőkészek. Ajánlom Víczián doktort!

11. BettyM (válaszként erre: 10. - Mely@)
2019. jan. 10. 11:27

Szia!

Engem 1 hete műtött a doktor úr. Szegedi magánklinkán volt a műtét de Budapesten is praktizál.

900.000 Ft volt a műtét, 315cc kerek implantátummal.

10. Mely@
2019. jan. 8. 20:03
Sziasztok kb mennyi nàla egy mellnagyobbítás?Hol dolgozik?:)
2018. szept. 27. 09:25

Sziasztok! Hamarosan mutetem lesz a doktorur kezei alatt, barmilyen velemeny/eredmeny erdekel. :)

A 3D-s crisalix kepek alapjan kinek mennyire volt eltero vagy hasonlo esetleg ugyanolyan az eredmeny?

Koszi a valaszokat! :)

2018. szept. 25. 22:02
Sziasztok. Engem Viczián doki műtött, 1000%meg vagyok elégedve a cicikkel és a dokival is. Ha erdekel bármi, kérdezzetek:))
7. Babi17 (válaszként erre: 6. - D99f612ef7)
2018. szept. 14. 15:58
Szia, hányadikán mész? :)
2018. szept. 8. 07:19
Sziasztok. Én is voltam nála konzultáción. Nov. elejére kaptam időpontot nellnagyobbításra. Szimpatikus volt és a döntésban segített a 3D modellezés. A konzultáción minden kérdésemre válaszolt.
5. Babi17 (válaszként erre: 4. - Syndell)
2018. szept. 5. 12:24

Hát igazából én sem láttam tőle élőben, de én mindenhol nagyon pozitív véleményeket olvastam róla.

Igazából több dokit meghallgattam és ő volt a legszimpatikusabb is közülük.

4. Syndell (válaszként erre: 3. - Babi17)
2018. szept. 4. 14:19
Koszi szepen. Engem meg nem hivtak vissza. Lattal eloben tole munkat? A weblapon nem sokat talaltam. Azok annyira nem szepek, de csak jokat olvastam rola.
3. Babi17 (válaszként erre: 2. - Syndell)
2018. szept. 4. 10:29
Szia, igen volt 3D, ami azért sokat segített az elképzelésben!!:) Hát aug 28án volt a konzi és nov 12re kaptam, de volt korrábban is nov elején már.
2. Syndell (válaszként erre: 1. - Babi17)
2018. szept. 4. 10:22

Szia!

Milyen volt a konzi? Volt 3d vizualizacio?

Mennyi idore kaptal idopontot?

Mondjuk en csak konzira megyek valoszinuleg, mert latni szeretnem, mit lehet kihozni belolem.

2018. aug. 29. 13:41

Sziasztok,


tegnap voltam több konzultáción, míg végül Dr Viczián Csaba mellett döntöttem. Légyszi írjon nekem bárki akinek ő csinált mellplasztikát, vélemények tapasztalatok, esetleg képek.😍Az időpontom nov 12, de már most nagyon izgulok 😳😳

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook