Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika Debrecenbe fórum

Mellplasztika Debrecenbe (beszélgetős fórum)


11. Vetti2
2019. febr. 28. 12:31

Kedves Miss Angel!


Mellnagyobbítást tervezek Debrecenben. Szeretném elolvasni a történetedet. Küldtem olvasási kérelmet, megköszönöm ha beengedsz!

10. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Miss Angel)
2018. ápr. 18. 07:28
sziasztok,azóta sajnos újabb műtétre szorultam,én annyit tudok mondani már két szövödményes műtét után,hogy inkább Pesten keressetek dokit és járjátok jó alaposan körül a témát.Azóta kéazitettem naplot is,mindent beleírtam,amit csak lehetett....egyébként RÉVÉSZ ZSOLT műtött és végre izom alá kerültek az implantátumok,remélem így minden ok lesz végre!
2014. ápr. 18. 11:24
sziasztok,engem DR Molnár műtött,kétszer,mellnagyobbítás,asszimmetria korrekció,én bátran ajánlom. nagyobbítás 800ezer körül van nála,felvarrást nemtom.sok szerencsét!
2014. ápr. 17. 15:56
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék a Debreceni plasztikai sebészekről mellnagyobbítás téren!? Kit ajánlatok,ill. kik a lehetséges opciók?!
7. cicikem (válaszként erre: 6. - Monika321)
2011. jan. 27. 09:49

Nekem is ez volt az oka hogy megcsinaltattam ,de nem volt eleg a felvarras impli is kellett bele mert csak B-C-s melleim voltak .

Szerintem se kell Pestre menni ,Debrecenbe is vannak jo dokik csak meg kell talalni. Vegulis ezert vagyunk itt ,hogy tapasztalatot csereljunk:-))

2011. jan. 26. 21:46
Molnar Csabarol en is olvastam a neten, de nem talaltam a muteteirol kepeket se arakat!En Debrecentol nem messze lakom es ha jo orvos akkor inkabb hozza mennek,nem Pestre!Kb.mennyiert dolgozik!Nekem szules utan megereszkedtek a melleim,szoval mellfelvarrasa szeretnek menni hozza!A valasszokat elore is koszonom!
5. Ildi0325 (válaszként erre: 4. - Cicikem)
2011. jan. 26. 19:32
Ne haragudj, mivel itt nem lehet jelszóval védeni és bárki megnézheti , nem teszek fel képet.
4. cicikem (válaszként erre: 3. - Ildi0325)
2011. jan. 26. 18:58

Szia!

Tudnal felrakni kepeket?

3. Ildi0325 (válaszként erre: 1. - Cicikem)
2011. jan. 26. 17:21
Engem szintén Molnár Csaba operált, mellkisebbítésem volt. Elégedett vagyok a munkájával.
2011. jan. 26. 17:09

Szia.

Engem kétszer plasztikáztak,mindkétszer ugyanaz az orvos,nagyon jó keze van,Molnár CSaba.Bátran merem Neked ajánlani....

2011. jan. 26. 17:02
Debrecenbe szeretnek mellplasztikai mutetet , ha van velemenyetek, vagy tapasztalatok a debreceni orvosokror akkor irjatok meg!!! koszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook