Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellnövelő kapszula - használt már valaki? fórum

Mellnövelő kapszula - használt már valaki? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 29. 11:46
Parasztvakítás az egész! :-)))
2009. jan. 3. 18:06
sziasztok:)láááányok könyörgöm ééébredjetek mááá fel elne higgyétek már ezt az"ezt bekapom azt lenyelem mesét"
2008. szept. 15. 12:21

Mese,mese,mese.Sajnos egy darabig én is hittem a kapszulákban,krémekben.

Lehet,hogy plasztikapárti az oldal,de én is arra szavazok,ha már ennyire fukarkodott a természet.

2008. szept. 15. 11:59

nem rosszindulatbol irom ezt ,de hogy lehet elhinni, ilyet,hogy beveszek egy par kapszulat es megnol a mellem tole.

torna, kis izom fejlesztes, es ujra teltebb lesz a melled, ne adj ki ilyesmire penzt, ez csak egy jo pezn-kicsalas.

17. Ndia
2008. júl. 30. 09:37
ez az oldal eléggé plasztikai műtét párti :)
16. Ndia
2008. júl. 28. 12:42
Én éppen szoptatás után vagyok egy hónappal, és a melleim megüresedtek egy kissé, gondoltam kipróbálnám ezt a kapszulát, teljesen növényi eredetű azt írják, bio -boltokban kapható. Mi a véleményetek ? Próbálta már valaki ? És mondjuk ilyen célból mint én ? Növényi ösztrogén van benne, mint a szójában, elég lenne talán sok szóját enni? hallottam már,hogy nőgyógyászok is javasolják a szójaevést, klímax és petefészekproblémákra is. Kérlek írjatok, mit gondoltok ?
2008. máj. 21. 08:19

En is hasznaltam egy darabig, amig el nem tunt a fold felszinerol a forgalmazo ceg, termekestol mindnestol.

Mondhatom hasznalt a termek az elado cegnek, de nekem az egvilagon semmit.

2008. ápr. 15. 23:01
És mellkisebbítőről?
2008. ápr. 15. 22:18
Véleményem szerint nem létezik mellnövelő kapszula.Én a plasztikára szavazok,mégha drasztikusabb is.Sajna nem mindenkit ajándékozott meg a természet csodálatos keblekkel.
12. starflo (válaszként erre: 11. - Herengtimea)
2008. ápr. 15. 10:17

Szép gondolat, de én ezt jobban szeretem: Törekedj mindig a tökéletesre :)

Másrészt ezek tényleg nem hormonok, nem lesz tőle szakállam, ezt állítja legalábbis több orvos, akit kérdeztem :) Azt mondták max. valamelyik összetevőre lehet, hogy allergiás valaki, és ennyi lehet a mellékhatása.

De használ-e valamit? Ez itt a kérdés! Mert ha sz*rt se, akkor nem dobok ki rá pénzt!

2008. ápr. 15. 09:04

minden orvosságnak van mellékhatása,lehet kicsit megnol a cicid és vele eggyutt szakállad nol

nekem is kicsik a melleim,de nincs vele semmi problémám,hogy miért,mert elfogadtam saját magam te is ezt tehetnéd

2008. ápr. 14. 20:18
szerintem a hormonok, ha növények termelik is hormonok. Némely fogamzásgátló is növeli. Ha használ, akkor a mellékhatásai is hasonlóak a fogámzásgátlókéhoz.
9. senico (válaszként erre: 2. - Starflo)
2008. ápr. 14. 19:51
Én használtam egy darabig az un. varázshármast. Semmit nem ért, bár nem voltam igazán kitartó.Ird be a keresőbe, fogsz találni fórumot is róla.
2008. ápr. 14. 14:51
Nagyon nagy melleket nem akarok, de ettől azért nagyobbat :)
7. Yudy
2008. ápr. 14. 14:48
A nagy mell hátfájást okoz nekem,(85DD)sokszor útban van.
2008. ápr. 14. 14:31
Még nem is hallottam róla, de nekem erre nincs szükségem!!95/b
2008. ápr. 14. 14:24
Na erre én is kíváncsi vagyok, mert én nagyon nem akarom elhinni, hogy kapszulától változhat a mellek mérete :) mondhatni lehetetlennek tartom. Kipróbálni sem áll szándékomban, de kíváncsi vagyok mások tapasztalatára, véleményére.
2008. ápr. 14. 14:24
Nem hormon van benne, hanem fitoösztrogén, ami olyan, mint amit a szervezet is termelt tinikorban, amikor elindult a növekedésük :)
2008. ápr. 14. 14:21
nem, még nem próbálltam, de nem is fogok. de kiváncsi lennék mitöl lesz nagyobb? ha tele van hormonokkal, akkor az régen rossz. szerintem hülyeség.
2008. ápr. 14. 14:21

Két fajtát találtam: Beauty Breast és Breast Success. Használt már valaki ilyet? Milyenek a tapasztalatok? 23 éves vagyok, a bőröm még feszes, tehát az nem gond. Magas vagyok, vékony is, de a melleimmel nem vagyok nagyon megelégedve (75B). Mellplasztikát meg ilyen fiatalon nem akarok még, talán csak akkor ha majd lógni fognak :)

Szóval használnak ezek valamit?

2008. ápr. 14. 14:18
Mellnövelő kapszula - használt már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook