Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellnagyobbítás után nem egyformák a melleim fórum

Mellnagyobbítás után nem egyformák a melleim (beszélgetős fórum)


2020. ápr. 16. 22:55

Sziasztok!


Engem tavaly novemberben műtöttek, de sajnos egyàltalàn nem lett egyforma. A jobb oldali jòval feljebb van, mint a bal.


Mentor kerek 400cc közepesen magas cickòim vannak, amikre szomorùan mondom, de màr nem szeretek rànèzni.


A dokim azt mondta, hogy van ez ìgy, hogy ìgy sikerül az eredmèny, de nem ajànlotta fel a korrekciòt.


Szerintetek kihez forduljak?

2020. márc. 27. 12:18
Szia! Nekem január végén volt, és még mindig nem egyforma, az egyik fent maradt. Neked hogy áll azóta? Doki mit mond? Kell csinalnod valamit vele?
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 9. 22:23

szia,te jó ég,még rengeteget fog alakulni,ne ijedj meg,nagyon friss műtött vagy .O

nem hetek hanem hónapok alatt fog kialakulni a végleges forma,az implantátumok még hónapokig helyezkednek,ugyhogy egyelőre nyugalom :) és ez tapasztalat,mert engem már 3x műtöttek..

gyógyulást :)

2020. márc. 9. 22:06

Sziasztok! Februárban volt mellnagyobbításom, a felépülés gyorsan ment, viszont úgy látom, hogy nem egyforma a két cici. Az egyik sokkal kerekebb, mint a másik és lejjebb is van egy kicsit. Szerintetek fog ez még változni? Vagy fogadjam el így?


Extra magas kerek implantot kaptam, azonos méretűek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook