Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellnagyobbítás sebész nélkül fórum

Mellnagyobbítás sebész nélkül (beszélgetős fórum)


2014. márc. 10. 16:41
Undi.
18. grizus
2014. márc. 4. 20:45

Agykontrollal állítólag már volt, aki megnövelte. Mindenesetre ebben erősen hinni kell...

A különféle mellnövelő módszerek, amiket pl. kupononoznak, szerintem kamuk, de hát ki tudja.

2014. márc. 4. 20:35

Férfikéz ;-) Akkor az enyém azért nőtt majd két méretet??

Viccet félre téve, ha elég türelmes vagy majd a korral változni fog.

Ahogy a hormonok változnak nőni fog valaemnnyit a melled.

16. Scania
2014. márc. 4. 20:10

Köszi lányok, sajnos a sebész szóba se jöhet.

A krémek meg hát.. :)

De akkor úgy néz ki bele kell törődnöm, hogy ez van :D

A férfi kezes cikk érdekes :)

15. Gretaa (válaszként erre: 1. - Scania)
2014. márc. 4. 19:41
Én nem nagyon hallottam még,hogy műtét nélkül nagyobbítnai lehetne.Illetve olvasni lehet ilyen krémekről amik talán nagyobbitják,de nem hiszem,hogy segít,hiszen akkor mindenki aki vágyik rá,olyan krémet használna [:
2014. márc. 4. 19:38

A férfikéz simogatása növeli a melleket.

Íme a bizonyíték:

[link]

Sok sikert!


Amúgy általában a terhesség az valóban növeli. De ha tényleg nagyon zavar, akkor a műtét a megoldás. Nagyon szép, természetesnek látszó megnagyobbított mellet is láttam.

13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Scania)
2014. márc. 4. 15:20
Fogadd el, hogy olyan amilyen. Vagy hízzál sokat, de gondolom nem az a cél.
12. Scania
2014. márc. 4. 13:45
A formája miatt nem akarok melltartó nélkül bármit is felvenni... ilyen picik és hegyesek...
11. Scania
2014. márc. 4. 12:50

A sok szex-től nem nől :(( :D

Van is itthon sörélesztő kapszulám. Befalom majd őket :D

10. Krisz42 (válaszként erre: 7. - Scania)
2014. márc. 4. 12:48
Hát pont a kisebb mellekhez nem kell melltartó.A kerekségen sporttal islehet segìteni,modjuk nem kell testépítős izmokat építeni.
2014. márc. 4. 12:12
sok szex :D
2014. márc. 4. 11:51
Furán hangozhat, de nekem a sörélesztő tablettától nőtt valamennyit a mellem. Pár éve szedtem, és 2 barátnőm, és az akkori párom is észrevette, nem csak bebeszéltem :D Lehet szimplán csak azért mert többet ettem, de általában olyankor hasra hízok először, akkor meg a mellemre. :D
2014. márc. 4. 11:37

Az én barátom is nagyon szereti őket, eddig sose volt ilyen "gond" ebből. Teljesen igazad van, ne a mellemmel járjon. 22 vagyok... olvastam ilyen "varázshármas" meg hasonló bosziságokat és kíváncsi vagyok, hogy van e ember ezen a földön akinek bevált.

A krémekben egyáltalán nem hiszek, és nem vettem egyet sem, sajnos nem vagyok olyan jól eleresztve, hogy az ablakon szórjam ki a pénzt :)

Én akkor is úgy örülnék ha kicsit nagyobb ér kerekebb lenne. Hogy felvehessek valamit melltartó nélkül is...

2014. márc. 4. 11:33
Nics semmi,SEMMI,ami növeli.Ha 21-de 25 a maximum-elmúltál.Addig magától is nőhet,nekem 20után is nőtt.Bàr manapság sok nő rohangâl méteres szilikonnal,a férfiak nem változtak,ugyanannyinak tetszik a kis mell is,attól nem fog valaki otthagyni,mert kicsi amelled.Ha meg valakinek az számìt,akkor az ne kelljen.A pasas járjon akkor két mellel,a nő csak a hordozò.Egyébként a lányom most lesz 16,kicsi a melle és van barátja,rengeteg fiú legyeskedik körülötte,holott még a haja is rövid.Szép az arca,de se nagy mellek,se hosszú haj,ja és kicsi,33-as lába van,tehát nem feszít magassarkúban.Belülről sugárzik belőle a nőiesség.
2014. márc. 4. 11:28
Én is elfogadtam őket, régen rettentően utáltam, hogy ilyen kicsik. Már egész jól megvagyunk, de nem bánnám, ha kicsit kerekebbek lennének :)
2014. márc. 4. 11:19

Nekem egy dolog segített.

(Mivel sebész kés alá én sem feküdnék.)

Elfogadtam őket olyanoknak amilyenek.

Nagyon jól megvagyunk :)

Vettem olyan melltartót ami optikailag növeli őket és kész.

2014. márc. 4. 11:16
Azt olvastam, hogy feszesít ha a 2 tenyerem összeteszem vállmagasságban, és erősen összenyomom őket. Csinálom minden nap, de nem a feszességgel van a baj, hanem a mérettel.
2014. márc. 4. 11:12
Torna?
2014. márc. 4. 11:04

Sziasztok!

Valakinek van már valami tapasztalata a mellnagyobbításról?

Még a háziorvosomhoz is félek igazolásért bemenni, nemhogy kés alá feküdjek. És őszintén szólva nem tetszik a mű mell.

Van valami bevált termék, vagy praktika ami segíthet kicsit?

(A fogamzásgátlótól nekem nem nőtt, és szülni sem tervezek az elkövetkezendő években)

Köszi!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook