Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A mellműtét utáni felépülés nehezebb, mint például a császármetszés után? fórum

A mellműtét utáni felépülés nehezebb, mint például a császármetszés után? (beszélgetős fórum)


2020. aug. 4. 22:00
Volt császáros szülésem is és sima szülés is. Volt mellfelvarrásom kisebbítéssel és volt mellfelvarrásom implantátum behelyezéssel. Valamint egy év múlva teljes hosszban, kb 50 cm, hegkimetszés helyi érzéstelenitésben. Volt császár utáni hasplasztikám és alsó szemhéj műtét. Azt gondolom van összehasonlítási alapom. Nyilván mind más volt,de talán a csak császár után volt kellemetlen az első pár nap, pedig akkor voltam a legfiatalabb.Nem fájdalmas, de húzó érzés, amin sokat segített a felkelés után egy határozott mozdulattal kiegyenesedés. Inkább az volt furcsa, mintha semmi sem tartaná a hasfalamat.Az összes többit nem éltem meg fájdalomként.Talán a hegkimetszés aznap este még égető érzés volt,de ennyi. Nem szedtem fájdalomcsillapítókat,csak az első mellmütét után kaptam két Voltaren injekciót.Volt endoszkópos petefészek eltávolitásom, minimális izomláz -szerű érzéssel másnap. Tudom ez most nem téma, de egyetlen igazán fájdalmas mütétet tudok mondani, mindent felülírt az egy napos sebészeten végzett aranyér műtét.
2020. aug. 1. 16:56
IGEN
2020. aug. 1. 16:54

Nekem a császár és mellimplant beültetés hasonló fájdalom.Csak más területen.

Nekem egyik se fájt nagyon.

11. VendrinerPiroska (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2020. aug. 1. 12:38
Nyilván a Te 10 mellműtéted közül az egyik sem volt olyan, mint amilyenből én lábadozom. Gondolom, azért nem olyan nagy tragédia, ha valaki meg meri osztani a saját tapasztalatait.
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - VendrinerPiroska)
2020. aug. 1. 10:33
10 mellműtétem volt, de kösz a kioktatást.
9. VendrinerPiroska (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2020. aug. 1. 09:25
A felvarrás az mellcsökkentés az csak kisebb mennyiség kivételével és az sem könnyű. A nagyobb mellcsökkentés az pláne nem, bár valóban nem maga a műtét fáj. Ha első reggel felültetetnek bepisilsz, meg még utána napokig érzed, hogy le akar esni a cicid. Fájdalmaid is lehetnek, főleg, ha egy kis homok megy a gépezetbe és nem gyógyulsz tankönyvi módra.
2020. aug. 1. 08:36
Beszàmolòt*
2020. aug. 1. 08:36
Sajnos videòt,beszolòt csak olyat làtok ahol utàna dögrovàson vannak🙄🙈kicsit elriaszt.
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 08:31

Nekem a mellnagyobbító mellműtét utáni pár nap rosszabb volt mint a császár. A "csak" felvarrás egyáltalán nem fájdalmas.

Mondjuk én nagyon jól viselem a fájdalmat úgy általában.

2020. aug. 1. 07:45

Elkezdtem youtoubeon videòkat nèzni,olyanokèt akik màr àtestek ezen.

Nekem is első csàszàr nehezebb volt,2ik utàn pàr òràval viszont màr zuhanyoztam,minden rendben volt.


Ugye olyanok mostmàr a melleim 30èvesen mint 2leeresztett lufi,emiatt szeretnèm a műtètet,de arra is kb jövőèvben,mikor a picit màr nem kell folyton cipelni(jelenleg 4hònapos lesz),meg ugye pàrom is kivesz majd 2-3hèt szabit,hogy segìtsen.De mindenkèpp vàrok,mert azèrt 2kicsi gyerek mellett van tennivalò.

2020. aug. 1. 07:38
Gondolom, ez attól is függ, hogy milyen mellműtétről van szó, melyik műtétet milyen ügyes orvos végzi... stb. Nekem pl. két császárom volt, az elsőnél három napig feküdtem, mert mozdulni sem tudtam és utána is hetekig görnyedten jártam. A másodiknál már másnap járkáltam, három nap múlva nem éreztem semmit. Mell műtétem nem volt, de a plasztikáról mindenhol azt olvastam, hogy hetekig tart a felépülés. Gondolom, ha nem implantátum behelyezéséről van szó, ott gyorsabb a felépülés.
2020. aug. 1. 06:44
Azèrt hoztam fel a csàszàrmetszèst,hogy nagyjàbòl össze tudjam hasonlìtani a kettőt.
2020. aug. 1. 06:29
Nekem nem volt császármetszésen, de a mell műtétem után, minimális fájdalmaim voltak! Minden embernek, más a fájdalom küszöbe.
2020. aug. 1. 06:13
Itt arra gondolok,hogy fàjdalmasabb e,vagy mire kell szàmìtani műtèt utàni 1-2 napban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook