Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellkisebbítés, gerincfájdalom fórum

Mellkisebbítés, gerincfájdalom (beszélgetős fórum)


7. Brigu07 (válaszként erre: 6. - Bolondmacskásnő)
2020. márc. 4. 20:50
Az orvos felír egy "gyógy melltartót",amit 6 hètig èjjel-nappal hordani kell. Mèg fürdèsnèl is!!! Mert a sebet nem èrheti víz. Semmilyen fizikai munkát nem szabad csinálni,mert felszakadhat a varrat,vagy bevèrezhet. Èn úgy voltam vele,hogy áhh mi bajom lehet? Aztán teregettem meg rendesen csináltam a házi munkát,ès a kontroll vizsgálaton mondta a doki,hogy akkor innentől tènyleg semmi ugri bugrit, mert csúnyán bevèrzett.... onnantól anyukám besegített mindenben. A műtèt után,az altatásból is rosszul keltem,seb lázat kaptam. Meg engem zavart,hogy 24 órán keresztül mèg wc-re sem szabad kimenni....ágytàlba kell pisilni🤪🥺😬
6. Bolondmacskásnő (válaszként erre: 5. - Brigu07)
2020. márc. 3. 08:21

Köszönöm a választ.


Még annyi kerdésem lenne, hogy ez a 6hetig csak vegetálok, hogy néz ki? Tényleg nem csinálhatok semmit?

5. Brigu07 (válaszként erre: 4. - Bolondmacskásnő)
2020. febr. 28. 13:44
Igen. Meg esztètikusabb is,nekem már csúnya volt nagyon.
4. Bolondmacskásnő (válaszként erre: 3. - Brigu07)
2020. febr. 28. 13:10
Csökkent a hátfájdalom?
2020. febr. 28. 12:10
Szia! Èn kb 6 ève átestek mell kisebbítèsen, ugyanúgy hát fájdalom miatt.
2020. febr. 27. 09:00
2020. febr. 27. 08:45

Sziasztok! Véleményért, tanácsért fordulok hozzátok. Évek óta küzdök gerinc fájdalmakkal, fejfájással. A melleim nagyok, a súlytól megnyúltak. A sok orvoslátogatás után mellkisebbítésre adtam a fejem. A plasztikai sebész rendes volt, minden rizikót elmondott. (Szoptatas, testsúly...)

Át kell rágni a dolgot, de érdekelne van-e köztetek olyan, aki átesett ezen. Esetleg hasonló okból, gerincfájdalom végett. Várom a tapasztalatokat. Köszönöm. :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook