Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellizom torna fórum

Mellizom torna (beszélgetős fórum)


12. f758a7200f (válaszként erre: 11. - Ranna)
2011. márc. 8. 09:34

Ja, a könyvet mondod? Az megvolt valamikor, emlékszem, volt benne masszázs is:)


Szerintem sincs sok különbség, hogy feszesítő vagy erősítő, inkább az intenzitáson van a hangsúly, de egy kis intenzitású gyakorlat, ha nincs egy minimális izomláz, hát szerintem akkor minimális fejlődés sincs...


Szóval súlyzóval vagy anélkül igenis, érezni kell, hogy valaki megdolgozott azért a kis izomért:)

11. ranna
2011. márc. 8. 06:34
Lehet így korán reggel nem tudok kellően gondolkozni, de mi a különbség a mellizom erősítő és mellfeszesítő között, mire gondolsz, Anonima? A kriston-féle tuti a mellizmot erősíti, no meg a kart is, lányom csinálja gyakran, volt olyan időszak, hogy kitartó munkával most akkor nem tudom hogy írjam :) feszesítette/erősítette a melleit. Könyvtárból ki lehet kölcsönözni a könyvet és megtanulni a gyakikat, de tuti a neten is fent vannak, érdemes keresgetni.
10. f758a7200f (válaszként erre: 9. - 5e48d37001)
2011. márc. 7. 16:34

En mindenhol azt olvasom hogy csak a dvd-n lathato egy gatkimelo fitnesszprogram. Erre lennek kivancsi mert az intimtornat ismerem es megvan, de az a masik nincs.


Pl a terpeszpen vegzett guggolas vagy allo helyzetben sulyzozas karos a gatizomra de kivancsi vagyok hogy mivel helyettesiti mondjuk az ilyan guggolasokat?


Amugy meg nem tartozik a temahoz mert a forumindito mellizomra kert gyaksikat

9. 5e48d37001 (válaszként erre: 6. - Napkori)
2011. márc. 7. 16:00

Kriston Andrea intomtorna tréner.Vannak mellfeszesítő gyakorlatai is.Szerintem ha rákerestek a gooogle-ba akkor adja is a találatokat.

Ez nem mellizom erősítő,hanem mellfeszesítő,teljesen más,mint a hagyományos súlyzós gyakorlatok.

Mondjuk én csak a tejelváasztást elősegítő gyakorlatokat csináltam anno.

2011. márc. 7. 14:42

Egyebkent a fekvotamasznal a kor/suly/eronletet szem elott tartva, a legkonnyebb valtozat ha fallal szemben allva csinaljuk, egyszeruen fekvotamasztartast utanozva radolunk a falra. Ezt a valtozatot meg egy nagyon kezdo is meg tudja csinalni.


Ezutan asztal szelere dolve ugyanezt begyakorolni, es kesobb mehet a noi fekvotamasz aztan a normalis

7. f758a7200f (válaszként erre: 5. - Ranna)
2011. márc. 7. 14:38
Ez engem is erdekel:)
6. napkori (válaszként erre: 5. - Ranna)
2011. márc. 7. 12:14
a Kriston féle milyen,? Még nem is hallottam róla!
2011. márc. 7. 11:58
Ez nagyon jó gyakorlat, de van aki - vagy a kora, vagy a testsúlya, vagy az erőnléte miatt - nem tudja véghezvinni. A Kriston-féle nagyon jó, piszok nehéz, de jó. (remélem ez nem reklám)
2011. márc. 7. 11:53

Kezdesnek 4x8 kesobb 3-4x 15 ismetles


A fekvotamasz egy alapgyakorlat a mellizom formalasara es nem kell hozza semmi eszkoz:)

3. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 7. 11:52
Fekvotamasz, tenyer egyenesen nez, vallszelessegben
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 7. 11:46
Mi a célod vele?
1. pure
2011. márc. 7. 11:32

Milyen gyakorlatokat végeztek mellizom tornára?

Azt ismerem amikor a két tenyeremet összenyomom a mellkasom előtt pár másodpercre. De nem tudom ebből hányszor és mennyit kell. És mennyire hatékony?

Aki tud segítsen, köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook