Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellfeszesítés szülés után fórum

Mellfeszesítés szülés után (beszélgetős fórum)


3. bjudit55 (válaszként erre: 1. - Ori90)
2015. dec. 22. 18:25

Ismered a Schüssler sókat? 2, vagy 3 félét kellene szedned, de hogy pontos ajánlást kapjál, tedd fel kérdésedet szakértőnek itt: [link] Pár óra, vagy 1 napon belül választ kapsz.


Én csak fogyasztó vagyok. :)

2015. dec. 22. 15:27
Szia en kozel 1 evig szoptattam, szoles elott imadtam a melleimet, mert meg melltartora sem volt szuksegem, azonban a szoptatas engem is "megtepazott". Azota eltelt 2 ev es azt kell modnjam, hogy magatol regeneralodott. Nem mondom, hogy teljesen olyan, mint a szules elott, de sokat valtozott. A testmozgas sokat segit, sulyozs edzes mellre, fekvotamasz es tarsai. Kremekben nem igazan hiszek.
2015. dec. 22. 13:25

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi,hogyan lehet a szoptatás miatt megereszkedett melleken segíteni?Milyen krémekkel,gyakorlatokkal és tapasztalatokra,sikertörténetekre is kíváncsi lennék.Az én mellem konkrétan nagyon lóg és sok rajta a stria is... Valakinek valami ötlet? :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook