Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellfeszesítés kozmetikummal fórum

Mellfeszesítés kozmetikummal (beszélgetős fórum)


9. gerb (válaszként erre: 5. - Honeywald)
2010. szept. 11. 17:36
Köszi, kipróbálom:-)))
8. gerb (válaszként erre: 6. - Urban legend)
2010. szept. 11. 17:36
De a mell felett és oldalt vannak izmok, és ha ezeket edzed, akkor segít, hogy ne lógjanak úgy:-)))
2010. aug. 19. 12:06
de a tornával szép lesz a dekoltázs.. és az is kell ahhoz h a melled szép legyen
2010. aug. 19. 09:53

Perfect Woman nevű krémet próbálta már valaki? Most akadtam rá a neten. Van egy verziója növelésre és egy feszesítésre.


Torna sztem semmit nem ér ebben a témában, a mellben ugye nincsenek izmok, csak zsír és mirigy.

2010. aug. 18. 01:18

Rubint Réka - 20perc önmagadért..az első husz perc a kar mell vállizom. két darab kicsike sulyzo kell hozzá, vagy két darab fél literes üveg megtöltve vízzel. megdolgoztatja a mellizmot, heti 2x minimum ajánlatos végigcsinálni.

én egy valamit kiszeretnék próbálni, ezt:

Mellfeszesítő lifting gél 250 ml. Stella. 1520,-


ha gondolod, próbáljuk ki egyszerre. ezt a kettőt tudom ajánlani. A tornát heti 2x én is csinálom, de sulyzó nélkül még, mert inkább fogyni szeretnék még karból, de szeptembertől sulyzot fogok.

4. Bri* (válaszként erre: 3. - Gerb)
2010. ápr. 15. 19:44
A torna a legjobb szerintem. Rám is rámférne egy kis feszesítés, de nincs pénzem rá, hogy mindenféle kencét kipróbáljak, amit 2 használat után kidobok.
3. gerb (válaszként erre: 2. - Bri*)
2010. ápr. 15. 18:45

Az igazat megvallva nem tudom, egy biztos, nem szeretnék kés alá menni (elég volt a hasammal):-((

CSak van olyan, ami egy kicsit segít? vagy nincs? Ezért kérdeztem. Nézegetem az internetet láttam pl. valami ultrahangos cuccot otthonra, ami segít, hogy a krémek és egyebek mélyebben szívódjanak fel.

Tudod én nem akarok olyan lenni, mint a modellek, de nem hiszem, hogy nincs valami, ami segít a tornán kívül, mellett....

2. Bri* (válaszként erre: 1. - Gerb)
2010. ápr. 15. 18:08
Gondolod, hogy használnak? Már lassan azt gondolom, hogy a reklámipar rákkényszerít mindent. Olyan modelleket mutogatnak, akik valamilyen elektrostimulációval vagy plasztikával tartják magukat karban, vagy jól vannak sminkelve és retusálják.
1. gerb
2010. ápr. 14. 10:32
Szívesen vennék tapasztalatokat a különböző mellfeszesítő kozmetikumokról. Kinek mi jött be, mi segített neki a leginkább, hogy mellei feszesedjenek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook