Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellfelvarrás+implantátum fórum

Mellfelvarrás+implantátum (beszélgetős fórum)


2019. febr. 13. 22:05
Hol találom a galériát? Bocsánat kezdő vagyok még
2019. febr. 12. 15:36
Nagyon szépen köszönöm Nektek! :)
2019. febr. 12. 15:00

Amit Andi6020 is ajánlott: www.hoxa.hu/mellplasztika-tapasztalatok-forum . - itt a fórum címe alatt találsz galériát is.

Ajánlom figyelmedbe Süni69 profilját és fotóit. Ágfalván műtötte Dr. Kovács. ( Győrben is tart konzit). Felvarrásban őt dicsérik leginkább.

Itt a hoxán neki van külön fórum: [link]

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mályvacukor2)
2019. febr. 12. 14:30
2019. febr. 12. 14:20

Sziasztok!

Röviden a történetem!

2 gyermekes édesanya vagyok 30 éves!A terhességek alatti 18kg hízás,majd visszafogyás,futás,sportolás eredményeképp a mellem megsínylette ezeket a változásokat!

Mindig viszonylag nagy melleim voltak,szülés előtt D-s kosarú,bizonyos fokú esése akkor is volt! Most C-s melltartót hordok,de ha leveszem nagyon lógnak és a bőröm is "ráncos"!

Nagyon bánt,nincs önbizalmam,csúnyának érzem magam,mintha minimum 20-25 évvel öregebbek lennének a melleim!Férjemmel nagyon jól megvagyunk,szeret így ahogy vagyok,de támogatja minden döntésem!Mert tudja hogy mennyire bánt!

A napokban voltam Győrben a Kardirex Egynapos Sebészeti Centrumban,Győrffy Lajos Doktor úrnál konzultáción!A benyomásom róla,pozitív!Nagyon alaposan tájékoztatott mindenről!

Meséltem neki hogy nem szeretnék nagyon nagy melleket,csak ami még természetesnek hat és a lényeg hogy szép formája legyen és megfelelően álljanak melltartó nélkül is!

Ő is a felvarrást ajánlotta és ha szeretném + implant!

Megbeszéltük milyen méret lenne nekem ideális!

Nos a kérdésem az lenne felétek hogy:

Valakinek tapasztalata a Dr. Úrról?

Illetve hogy:

Hogy éltétek meg a műtétet,és az azt követő gyógyulási folyamatot?

És persze az idő haladtával most hogy érzitek magatok?

Volt vele gond? Megbántátok? Vagy inkább azt bántátok volna meg ha mégsem vállaljátok be?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat!

Szép napot Mindenkinek!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook