Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellfelvarrás után mennyi időt ajánlatos várni, hogy babát vállaljunk? fórum

Mellfelvarrás után mennyi időt ajánlatos várni, hogy babát vállaljunk? (tudásbázis kérdés)


7. simple (válaszként erre: 6. - Sünsanyi)
2010. jan. 18. 19:16
Talán te kivételes eset vagy. De mi van ha ő nem lesz az? Mérlegelni kell. Lehet hogy szülés után újra feküdhetne a kés alá. Annak meg mi értelme, ha már úgyis tervezik a kicsit? Ha már most gondolkodnak rajta, akkor nem tud várni még egy két évet, és akkor csak egyszer kell megcsináltatnia? De persze ezt ő tudja. Én nem nyúlnék hozzá szülés előtt. Persze más kérdés lenne, ha még távoli eseményként rémlene csak fel, de ha már ez a kérdés felmerült benne,akkor elég közeli lehet ez a gyermekvállalás...
2010. jan. 18. 14:04

Simple-vel nem értek egyet!

Én szülés előtt csináltattam meg a melleimet, azóta is minden rendben van.

Igaz a két esemény között eltelt 5 év.


Ha ez Téged ennyire zavar, akkor menj el egy jó plasztikai sebészhez egy konzultációra és ezután már többet tudsz.

Azért egy fél évet talán még egy évet is lehet, hogy célszerű várni...

Sok sikert!!!

2010. jan. 17. 23:32

Sziasztok!

Még nem csináltattam meg, a fogyásom eléggé megviselte a melleimet, és nagyon zavar, feszélyez.Viszont alakulóban van egy párkapcsolatom, és szeretnék tetszeni a páromnak, meg persze magamnak is, ha komolyra fordulna köztünk a dolog, akkor viszont mindketten vállalnánk már babát. Ezért még egyenlőre csak elméleti szinten foglalkoztat a kérdés, hogy hónapokat, vagy esetleg egy egész évet, vagy még többet kéne-e várni. Csak felvarrás lenne, kisebbítés nem.

2010. jan. 17. 21:33
Szülés előtt felesleges volt megcsináltatni. Miért nem vártad meg a szülést?
2010. jan. 17. 20:46

Szia! Milyen típusú műtéted volt??

Kisebbítés is volt, vagy "csak" egy kicist feljebb igazították??

2010. jan. 17. 13:33
miért szülés előtt csináltatod meg a melled??? A szoptatástól úgyis megváltozik, megnő esetleg. Szerintem utána gondolkozz rajta!
2010. jan. 17. 13:32
Mellfelvarrás után mennyi időt ajánlatos várni, hogy babát vállaljunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook